«خائن» تیم ملی کیست؟
۳۷۶۷۰
۱۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۵:۰۳
۴۴۱۵
کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال گفته است که پس از صعود به جام جهانی اسامی خائنین به تیم ملی را افشا می‌کند. حال سوال این است که این خائنین چه کسانی هستند و اگر وجود دارند چرا افشای نامشان به بعد موکول شده است.
خبرگزاری ایسنا: کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال گفته است که پس از صعود به جام جهانی اسامی خائنین به تیم ملی را افشا می‌کند. حال سوال این است که این خائنین چه کسانی هستند و اگر وجود دارند چرا افشای نامشان به بعد موکول شده است.

 همچنین فدراسیون فوتبال باید پاسخ دهد که چرا برابر چنین ادعایی سکوت کرده است؟


پس از شکست تیم ملی فوتبال برابر ازبکستان در مسابقات انتخابی جام جهانی 2014، کارلوس کی‌روش برای استراحت به کشورش بازگشت و مدتی از هیاهوی فوتبال در ایران دور بود.

در همین اثنا بود که زمزمه‌های عجیبی از برخی رسانه‌ها و محافل ورزشی به گوش رسید که حرف همه آنها یک چیز بود؛ در تیم ملی کسانی هستند که می‌خواهند قطر را به جام جهانی بفرستند. همان رسانه‌ها و صاحبان آن زمزمه‌های محفلی، بخش بزرگ اتهام خیانت به تیم ملی را متوجه کارلوس کی‌روش می‌دانستند.


سرمربی پرتغالی تیم ملی که پس از شکست برابر ازبکستان روزه سکوت گرفته بود و درباره حواشی آن شکست صحبتی نمی‌کرد، پس از بازگشت به ایران هم در پاسخ به سوال خبرنگاران درباره وجود خائن در تیم ملی چیزی نگفت تا این که بالاخره تصمیم گرفت از یک راز رونمایی کند؛ رازی که دیگر سر به مهر نبود، وجود افرادی بود که به زعم سرمربی تیم ملی با هدف کمک به قطر چوب لای چرخ تیم ملی می‌گذراند! کی‌روش اعلام کرد که نام این خائن‌ها را پس از صعود تیم ملی به جام جهانی افشا می‌کند.

پرسشی که این جا پیش می‌آید این است که چرا سرمربی تیم ملی، حالا و در شرایطی که کار صعود تیم ملی به جام جهانی سخت شده از وجود خائنین در تیم ملی حرف می‌زند؟ همچنین این سوال که چرا وقتی نوک پیکان اتهامات به سمت کی‌روش نشانه رفت، او در این رابطه لب به سخن باز کرده؟

سوال مهم دیگر این است که اگر در تیم ملی خائنین هستند، چرا افشای نامشان توسط کی‌روش به بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی موکول شده است؟ و این که اگر خدای نکرده تیم ملی به جام جهانی نرود، آیا نام خائن‌ها فاش نمی‌شود؟

در نهایت سوالی که شاید از همه سوالات قبلی مهم‌تر باشد این است که چرا فدراسیون فوتبال ایران برابر چنین ادعاها و اتهام‌هایی سکوت کرده و موضعی روشن اتخاذ نمی‌کند؟

در زمانی که تیم ملی در راه صعود به رقابت مهمی مثل جام جهانی است، همه چیز باید برای رسیدن به هدف مهیا باشد و مهم‌ترین مساله در این بین، حفظ آرامش تیم ملی است.

مطرح شدن ادعاهایی مانند وجود خائن در تیم ملی در صورتی که واضح و روشن بیان نشود فقط و فقط آرامش را از تیم ملی می‌گیرد و رسانه‌ها را ناچار می‌کند بیش از پیش به حواشی بپردازند. انتظار می‌رود که فدراسیون فوتبال هر چه سریع‌تر در این رابطه با اعلام موضع شفاف، آسمان فوتبال ایران را از غبار اتهام‌های خطرناک پاک کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج