جادوگران باید مالیات بیشتری بپردازند!
۳۷۷۰۷
۱۹ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۷
۲۵۱۸
سران و بزرگان سوازيلند براي پركردن صندوق هاي خالي مملكت راه حلي بهتر از اين به مغزشان خطور نكرده كه از دولت، بخواهند مالياتي هم براي جادوگران، دعانويسان و پيشگوهاي اين كشور درنظر بگيرد!
کیهان: سران و بزرگان سوازيلند براي پركردن صندوق هاي خالي مملكت راه حلي بهتر از اين به مغزشان خطور نكرده كه از دولت، بخواهند مالياتي هم براي جادوگران، دعانويسان و پيشگوهاي اين كشور درنظر بگيرد!

اما خوب، بايد گفت اين جادوگران كه در اين كشور جنوب آفريقا كه - ناگفته نماند، آخرين رژيم سلطنتي استبدادي اين قاره را دارد- «سانگوما» خوانده مي شوند، تا به حال هم در سال مبلغي به دولت پول مي دادند تا بتوانند «استعداد»هايشان را روي مردم پياده كنند! اما، پيشنهاددهنده اين طرح كه اسمش «ماجاهودوا خومالو» است و خودش نماينده پارلمان است، مي گويد اين افراد طي سال هاي اخير قيمت هاي شان را 4برابر كرده اند، پس بايد بيشتر هم ماليات بدهند.

حالا، بد نيست بدانيد كه كسري بودجه سوازيلند در سال 2010 به 15درصد توليد ناخالص داخلي آن رسيده و دولت هم مجبور شده به ذخاير پولي بانك مركزي روي بياورد، و حقوق كاركنانش را هم با تاخير بپردازد. «صندوق بين المللي پول» هم كه مدام به ولخرجي هاي شاه «مسواتي دوم» كه- 10 تا همسر دارد و ثروت شخصي اش 200 ميليون دلار برآورد شده، و در ضمن بودجه زيادي هم به نيروهاي مسلح اش اختصاص مي دهد- ايراد مي گيرد، حاضر نيست به وضعيت اقتصادي سوازيلند كمك كند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج