تنها مشتری ویلاهای دلاری در تهران
۳۷۷۹۱
۲۰ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۰۳
۴۱۴۴
در بین فایل ویلاهای اجاره‌ای در مناطق شمالی تهران برخی از آنها تنها مختص اتباع خارجی یا بهتر است گفته شود برای مستاجران خارجی به بازار اجاره عرضه شده است.
دنیای اقتصاد: در بین فایل ویلاهای اجاره‌ای در مناطق شمالی تهران برخی از آنها تنها مختص اتباع خارجی یا بهتر است گفته شود برای مستاجران خارجی به بازار اجاره عرضه شده است.

این موضوع در حالی است که بسیاری از مشاوران املاک فعال در بنگاه‌های شمال تهران معتقدند با توجه به شرایط اقتصادی فعلی و همچنین تحریم‌ها ، متقاضی خارجی در بازار اجاره مسکن باقی نمانده است.

این روزها اغلب دلالانی که برای واحدهای ویلایی مبله و نیمه مبله مشتری یابی می‌کنند، متوجه این مساله شده‌اند که در حال حاضر فقط چینی‌ها به عنوان اتباع خارجی در بازار اجاره حضور دارند.


عده دیگری از بنگاه‌داران در این باره تاکید کردند: چندی پیش شاهد این مساله بودیم که برخی از سفارتخانه‌ها تعطیل شدند؛ البته کارمندان آنها در داخل همان سفارتخانه ساکن بودند؛ اما به هر حال با وجود چنین شرایطی استقبال از بازار اجاره ویلاها توسط افراد خارجی در مقایسه با سال‌های گذشته بسیار کاهش یافته است.

یکی از مشاوران املاک فعال در خیابان محمودیه تاکید کرد: سبک زندگی اغلب اتباع خارجی باعث می‌شد تا آنها سکونت در خانه یا ویلاهای مسکونی را به واحدهای آپارتماني ترجیح دهند؛ با این حساب اجاره چنین املاکی توسط افراد خارجی بهتر صورت می‌گیرد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: اکثر موجران نرخ اجاره‌ای را که برای مستاجران خارجی تعیین می‌کنند بر اساس اجاره ماهانه با نرخ دلار است که بیش از 90 درصد از مالکان اجاره بهای یکسال را در زمان عقد قرارداد دریافت خواهند کرد و از سوی دیگر مبلغی را به عنوان ضمانت جداگانه محاسبه خواهند کرد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:39 - 1391/09/20
یکی می مرد ز درد بینوایی،یکی میگفت آقا زردک میخواهی!!!!!!!!!!!!!!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج