ایران میزبان اولین المپیک ربات‌های انسان‌نما
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۷۸۰۵۹
۰۷ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۹
۱۴۸۵
ربوکاپ (RoboCup) عنوان مسابقاتی بین‌المللی در زمینه دانش رباتیک و هوش مصنوعی است که سالانه توسط فدراسیون بین‌المللی RoboCup برگزار می‌شود و عنوان آن برگرفته از کلمات Robot Soccer و World Cup می‌باشد.
وب سایت کلیک: ربوکاپ (RoboCup) عنوان مسابقاتی بین‌المللی در زمینه دانش رباتیک و هوش مصنوعی است که سالانه توسط فدراسیون بین‌المللی RoboCup برگزار می‌شود و عنوان آن برگرفته از کلمات  Robot Soccer و World Cup می‌باشد.
 
 ایران میزبان اولین المپیک ربات‌های انسان‌نما

ربات‌های انسان‌نما چندسالی است که پا به توپ شده‌اند و طبق برنامه‌ریزی‌های فدراسیون بین‌المللی ربوکاپ، این ربات‌ها باید تا سال ۲۰۵۰ به اندازه­ای از چابکی، استقامت و ادراک دست پیدا کنند که بتوانند برترین تیم فوتبال دنیا و قهرمانان فیفا را شکست بدهند.

مسابقه بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران یکی از این عرصه‌های رقابتی رباتیک است که همه ساله به همت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود و علاوه براین، جشنواره بین‌المللی رباتیک و هوش مصنوعی نیز سالانه به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با همکاری فدراسیون جهانی رباتیک (FIRA) شاهد رقابت ربات‌ها در لیگ‌های گوناگون است.

جشنواره رباتیک امیرکبیر که تاکنون پنج دوره را با موفقیت پشت سرگذاشته، امسال قرار است متفاوت‌تر و متنوع‌تر از سال‌های گذشته برگزار شود و المپیک ربات‌های انسان‌نما را برای اولین بار در تاریخ رقابت‌های رباتیک دنیا رقم بزند.

رئیس اداره انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، زمان برگزاری ششمین مسابقات بین‌المللی رباتیک و هوش مصنوعی این دانشگاه را از ۱۰ تا ۱۵ آذرماه اعلام کرد و گفت: مرحله پیش ثبت‌­نام تیم‌ها در دو بخش دانشجویی و دانش‌­آموزی از دهم شهریورماه به صورت اینترنتی آغاز می‌شود و تا پنجم مهرماه ادامه می‌یابد.

سروش صادق نژاد افزود: تیم‌ها از ۲۰ شهریورماه تا ۳۰ مهرماه فرصت دارند مدارک فنی مرتبط با فعالیت‌های خود در این مسابقات را از طریق سایت جشنواره به نشانی autcup.aut.ac.ir ارسال کنند و بررسی فنی تیم‌ها نیز از اول تا پانزدهم آبان‌ماه صورت خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: ثبت‌نام قطعی تیم‌ها در پنج لیگ دانشجویی و سه لیگ دانش‌آموزی در فاصله زمانی ۱۰ آبان تا یکم آذرماه انجام خواهد شد.
صادق نژاد در معرفی لیگ‌های رقابتی جشنواره رباتیک امیرکبیر گفت: مسابقات دانشجویی در پنج لیگ ربات‌های انسان‌نما، ربات‌های مین یاب، ربات‌های کار، ربات‌های ریز پرنده و ربات‌های مسیریاب پیشرفته تدارک یافته است.

وی ادامه داد: برای اولین بار در نظر داریم در لیگ ربات‌های انسان‌نما، یک المپیک ترتیب دهیم و طبق برنامه‌­ریزی صورت گرفته، ربات‌های انسان‌نما در جشنواره رباتیک امسال در مسابقات فوتبال، بسکتبال، تیراندازی، وزنه‌برداری، راگبی، ژیمناستیک، تکواندو و برخی مواد دومیدانی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

صادق نژاد بیان کرد: جشنواره رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر با نظارت و همکاری فدراسیون جهانی رباتیک (فیرا) برگزار می‌شود، برگزاری این المپیک رباتیک، مقدمه‌ای برای به رسمیت شناخته شدن آن در مسابقات آتی فیرا و گسترش آن در سطوح پیشرفته و به صورت جهانی باشد.
وی درباره تفاوت دیگر ششمین جشنواره بین‌المللی رباتیک امیرکبیر با دوره‌های قبل نیز توضیح داد: سال گذشته با همکاری انجمن رباتیک افغانستان، مسابقات رباتیک دانشجویان غیرایرانی در حاشیه جشنواره ما برگزار شد که امسال بنا به درخواست دانشجویان غیرایرانی، رقابت­‌های آن‌ها در جشنواره اصلی تجمیع شده و در لیگ ربات‌های مسیریاب پیشرفته برگزار خواهد شد.

رئیس اداره انجمن­‌های علمی دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر خاطرنشان کرد: در بخش دانش‌آموزی نیز سه لیگ شامل ربات‌های انسان‌نما، ربات‌های ترابری و ربات‌های مسیریاب پیش‌بینی شده است که لیگ مقدماتی ربات‌های مسیریاب مختص تیم‌های غیرایرانی خواهد بود.

وی برگزاری نمایشگاهی از آخرین دستاوردها و نوآوری‌های حوزه رباتیک و هوش مصنوعی با حضور نمایندگان بخش های دانشگاهی، پژوهشگاهی و شرکت‌های خصوصی را از جمله برنامه­‌های جانبی ششمین جشنواره بین‌المللی رباتیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر برشمرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
بهمن پور_داخلی2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو