روبین کازان در لیگ اروپا، حقیقی در کویت!
۳۷۸۱۷
۲۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۹
۲۳۲۳
علیرضا حقیقی زمانی به اردوی تیم ملی آمده که تیم روبین کازان روسیه درگیر بازی های لیگ قهرمانان اروپاست

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: در تیم ملی کی روش برای بازی های غرب آسیا نام دو لژیونر دیده می شود؛ امید نظری و علیرضا حقیقی. نظری که بازیکن تیم آنجل هلمز سوئد است و در زمستان لیگ شان به دلیل سرمای هوا تعطیل است و به همین دلیل به اردوی تیم ملی اضافه شده است و مشکلی برای همراهی تیم ملی نداشته است.

علیرضا حقیقی، دیگر لژیونر تیم ملی اما شرایطش کاملا فرق می کند. او زمانی به اردوی تیم ملی آمده که تیم روبین کازان روسیه درگیر بازی های لیگ قهرمانان اروپاست. این تیم دو روز گذشته در یک بازی حساس به مصاف پارتیزان بلگراد رفت و با این تیم مساوی کرد.

روبین کازان در لیگ اروپا، حقیقی در کویت!

با وجود بازی های حساس روبین کازان و با توجه به اینکه لیگ قهرمانان اروپا مهمترین بازی هایی است که این تیم در آن شرکت می کند، حقیقی بدون مشکلی توانسته به اردو بیاید و باشگاه هیچ مخالفتی با جدایی او نداشته است.

حقیقی در اکثر بازی های این تیم سکونشین بوده و در یکی دو بازی هم روی نیمکت حضور داشته. اینطور که به نظر می رسد مسئولان و مربیان تیم هیچ احتیاجی به این دروازه بان نداشته اند که او به راحتی توانسته در اردوی تیم ملی شرکت کند.

این در حالی است که مربیان باشگاهی تحت هیچ شرایطی به بازیکنان خود به خصوص دروازه بان تیم اجازه نمی دهند که به غیر از روزهای فیفا به تمرینات تیم ملی بروند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج