سرقت مسلحانه توسط دو پسر بچه 7 و 11 ساله!
۳۷۹۲۲
۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۰۶
۵۹۶۸
این پسربچه دستان خود را از جیب خارج کرد، اما هنگامی که پلیس قصد داشت وی را بازرسی بدنی کند به مقاومت پرداخت که در پی آن ماموران پلیس یک تفنگ مسلح کالبیر 22 از جیب وی کشف کردند.
خبرگزاری ایسنا: دو پسر بچه هفت و 11 ساله آمریکایی به اتهام اقدام به ربودن یک زن با اسلحه در ایالت ارگان آمریکا دستگیر شدند.

 پلیس اعلام‌کرد: در محوطه پارکینگ کلیسا پسربچه 11 ساله‌ای را در حالی که یک اسلحه کالبیر 22 به همراه داشت مشاهده کرد. پلیس در حال تحقیق درباره چگونگی تهیه اسلحه توسط این کودک است.

پلیس پورتلند در بیانیه‌ای عنوان‌کرد: این پسربچه دستان خود را از جیب خارج کرد، اما هنگامی که پلیس قصد داشت وی را بازرسی بدنی کند به مقاومت پرداخت که در پی آن ماموران پلیس یک تفنگ مسلح کالبیر 22 از جیب وی کشف کردند.

این دو کودک متهم هستند که اقدام به ربودن یک زن 22 ساله کردند که در خودروی خود واقع در پارکینگ کلیسا منتظر والدینش بود.

این زن خطاب به پلیس گفت: این دو کودک سپس از وی طلب پول و تلفن همراهش را کردند که با مخالفت و فرار او مواجه شدند.


این زن گفت:‌ وقتی در حال فرار بود مشاهده کرده کودک 11 ساله از جییب خود اسلحه‌ای خارج کرد.

 پلیس اعلام کرد این دو کودک پس از دستگیری به خانواده‌هایشان تحویل داده شدند اما کودک 11 ساله که قصد فرار از خانواده‌اش را نیز داشت دوباره توسط ماموران دستگیرشد.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
19:19 - 1391/09/23
بخاطر تربیت ناصحیح و جو ناسالم خانواده ها هستش که انقدر سن بزهکاری وجرایم پایین اومده...آخه بچه 7 و11 ساله چی میفهمن!؟اینا که از الان این کارها رو میکنن وای به حال آینده شون...!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج