انتخاب سربازان ژنرال از میان لشکر دشمن!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۷۹۲۳
۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۶
۸۰۳۲
سیاست قلعه نویی در نقل و انتقالات نیم فصل:
امیر قلعه نویی موفق ترین مربی لیگ برتر است اما ژنرال آبی پوشان فنون خاصی برای برتری در مسابقات دارد که مختص به خودش است.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: امیر قلعه نویی موفق ترین مربی لیگ برتر است اما ژنرال آبی پوشان فنون خاصی برای برتری در مسابقات دارد که مختص به خودش است. قلعه نویی در این سال ها و به خصوص در نیم فصل دوم، بازیکنانی را برای برطرف کردن نقاط ضعف تیمش جذب می کند.

اما او حدودا از هفته دهم به بعد، نام چند بازیکن را که قصد دارد در نیم فصل جذب کند، رسانه ای می کند. او بسیاری از این بازیکنان را از تیم های مدعی انتخاب می کند و با این کار علاوه بر قوی کردن تیم خودش، تیم های رقیب را ضعیف می کند. شاید تعدادی از این بازیکنان را هم جذب نکند اما با این کار تمرکز این بازیکنان را برهم می زند و جو تیم مقابل را هم تحت تاثیر قرار می دهد.

ژنرال سربازانش را از لشکر دشمن انتخاب می کند!

لیگ دوازدهم

حسن اشجاری: ژنرال این فصل هم به سنتش عمل کرد. این بازیکن با کرانچار مشکل پیدا کرد و در نیم فصل دوم، پیراهن آبی را می پوشد. البته این بازیکن عملکرد موفقی در این فصل نداشت اما به هر حال از تیم قهرمان، جذب استقلال شده است.

فرزاد حاتمی: او یکی از بازیکنان محبوب قلعه نویی در تراکتور بود که فصل قبل تا آستانه قهرمانی هم پیش رفتند. او امسال هم بازیکن ثابت تبریزی ها بود اما یک مصاحبه علیه سرمربی، نیمکت نشینش کرد. این بازیکن هم از یکی از مدعیان اصلی قهرمانی به استقلال رفت.لیگ یازدهم

قاسم حدادی فر: قلعه نویی در فصل گذشته امتیازی داشت که به راحتی بسیاری از بازیکنان را می توانست جذب کند. گفته می شود تراکتور در زمان او یک کمیته «سرباز یاب» داشت! آنها با این روش قاسم حدادی فر 28 ساله (!) را از ذوب آهن گرفتند.

میلاد فخرالدینی: میلاد فخرالدینی هم از مس کرمان به تبریز رفت. هر چند خود فخرالدینی به این انتقال راضی نبود اما در نیم فصل مجبور شد کرمان را رها کند و به جمع سربازان ژنرال اضافه شود!

آرش افشین: قلعه نویی تا آستانه جذب آرش افشین هم پیش رفت. او حتی به همین خاطر از دانشگاه انصراف داد که سرباز شود، هر چند او در نهایت در فولاد ماند.لیگ هشتم


ابراهیم توره: مهمترین بازیکنی که در این فصل، قلعه نویی روی او دست گذاشت، ابراهیم توره بود. قلعه نویی سعی کرد این بازیکن را از پرسپولیس به استقلال بیاورد. بازیکنی که فصل بعد قلعه نویی او را از ابتدای فصل به سپاهان برد. توره در آن زمان در پرسپولیس بازی می کرد ولی این انتقال انجام نشد.

مهدی کریمیان: این بازیکن بوشهری در لیگ هشتم بازیکن برق شیراز بود. او هم از بازیکنان مورد نظر قلعه نویی بود تا حدی که بازی نکردن او مقابل استقلال این شایعه را تقویت کرد که فصل بعد در جمع آبی پوشان خواهد بود. ابتدای لیگ نهم با استقلال توافق کرد اما وقتی قلعه نویی به سپاهان رفت، او هم از اصفهان سردرآورد.
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:21 - 1391/09/21
آخه این چه خبریه؟ بعضی از تیم ها که اصلا مدعی قهرمانی نبودند، بعضی از بازیکنا رو هم که خودت گفتی انتقال صورت نگرفت. حالا نمیدونم چه طور نتیجه گرفتی؟؟؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
15:44 - 1391/09/21
البته به خیلی از بازیکنان اشاره نشد که زمان حضور در تیم خودشان برابر تیم قلعه نوعی به اصطلاح راه داده و سال بعد سر از تیم ژنرال در آورده اند.ابراهیم توره که به صورت بچه گانه ای در بازی با ملوان خودش را 3 اخطاره کرد تا برابر استقلال بازی نکند.رامین محرم نژاد که آن پپاس به عقب عجیب و تاریخی دقیقه 80 را به آبیها داد،میثم بائو که فصل پیش خودش را 3 اخطاره کرد تا برابر تراکتور بازی نکند،اشتباهات باور نکردنی هدایت شهریاری در دیدار نفت و تراکتور ،شاهکار ابراهیم تقی پور در فینال جام حذفی برابر تیم امیر خان،شاهکار اشکان نامداری دروازه بان برق شیراز برابر آبیها و.... جالبتر اینکه تمام این نفرات سال بعد به تیم قلعه نوعی پیوستند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
سفیر بار ساقدوش_فوتر
استیل رگال_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر قدیمی_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کالابرد_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222