تهران یخ می زند
۳۷۹۶۰
۲۱ آذر ۱۳۹۱ - ۱۷:۰۰
۴۸۶۹
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: تهران از امشب به زیر صفر می‌رود.
خبرگزاری ایسنا: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: تهران از امشب به زیر صفر می‌رود.

مهندس عبدالرضا امیدوار شهری افزود: بر اساس نقشه‌های هواشناسی در روز چهارشنبه بجز جنوب شرق کشور برای سایر نقاط کشور بارش باران، وزش باد، در مناطق سردسیر و مرتفع کولاک برف و در مناطق جنوبی تر رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به این که در روز سه‌شنبه بارش در دامنه‌های جنوبی زاگرس و سواحل غربی دریای خزر و چهارشنبه در شمال‌شرق و سواحل شرقی خزر از شدت بیشتری برخوردار است، افزود: از بعد از ظهر سه‌شنبه بتدریج بارش در مناطق غربی کشور قطع خواهد شد و دامنه بارش روز چهارشنبه محدود به شمال‌شرق، شرق و سواحل جنوبی دریای خزر خواهد شد و از بعدازظهر چهارشنبه بتدریج سامانه بارشی فوق از مرزهای شرقی خارج خواهد شد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور تصریح کرد: در روز سه‌شنبه برخی مناطق تحت تاثیر سامانه بارشی در نیمه جنوبی کشور وزش باد نسبتا شدید رخ خواهد داد و چهارشنبه با خروج سامانه فوق وزش بادهای شمالی و سرد در غالب نقاط کشور بویژه نیمه شرقی رخ خواهد داد.

وی با بیان این که تا روز جمعه خلیج‌فارس و تنگه هرمز به سبب وزش باد شدید مواج خواهد بود. از عصر پنج شنبه بتدریج در برخی مناطق سواحل غربی دریای خزر و شمالغرب کشور بارش برف و در روز شنبه برای برخی مناطق نوار شمالی کشور کولاک برف پیش بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور به وضع هوای تهران اشاره کرد و گفت: بر این اساس در روز چهارشنبه آسمان پایتخت نیمه ابری و وزش باد در شهرهای شرقی بارش پراکنده خواهد بود که حداقل و حداکثر دما در این روز با 4 درجه کاهش به 2- و 9 درجه سانتیگراد می‌رسد.

 همچنین در روز پنجشنبه نیز آسمان تهران کمی ابری تا نیمه ابری در پاره‌ای نقاط غبارصبحگاهی پیش‌بینی شده است که حداقل و حداکثر دما در این روز به صفر و 8 درجه سانتیگراد خواهد رسید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج