فجر امسال دچار تغییرات خواهد شد
۳۷۹۶۸۵
۱۰ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷
۱۷۱۸
فیلم "هجوم" آخرین ساخته شهرام مکری با بازی بابک کریمی، لوون هفتوان، پدرام شریفی و عبد عابست مراحل پایانی ساخت را پشت سر می گذارد.
خبرگزاری میزان: فیلم "هجوم" آخرین ساخته شهرام مکری با بازی بابک کریمی، لوون هفتوان، پدرام شریفی و عبد عابست مراحل پایانی ساخت را پشت سر می گذارد.

فجر امسال دچار تغییرات خواهد شد

شهرام مکری کارگردان فیلم "ماهی و گربه” از پایان مراحل فیلمبرداری "هجوم” خبر داد و گفت: فیلمبرداری که تمام شده و در حال حاضر روزهای آخر کار را می گذرانیم.

وی ادامه داد: فعلاً در مراحل صداگذاری، میکس، موسیقی و مونتاژ به سر می بریم و امیدواریم که تا یک ماه دیگر فیلم به صورت کامل آماده شود و منتظر می مانیم تا ببینیم امکان حضور در جشنواره را داریم یا نه.

مکری در مورد گروه احتمالی "هجوم” در فجر امسال تصریح کرد: فعلاً مشخص نیست که فیلم در بخش مسابقه یا هنر و تجربه قرار گیرد چون امسال برخی سیاست های جشنواره تغییر خواهد کرد و باید ببینیم با سیاست های جدید در کدام بخش شرکت داده می شویم.

این کارگردان در مورد انتخاب بازیگران «هجوم» عنوان کرد: بابک کریمی، لوون هفتوان، پدرام شریفی، عبد عابست، مهدی اعتماد سعید و محمد ساربان از بچه‌های تئاتر و کاراکترهای اصلی فیلم هستند.

مکری خاطرنشان کرد: این فیلم نیز مانند "ماهی و گربه”، "انگشتر متبرک” و سایر آثار قبلی فضایی فرمالیستی را طی کرده و ادامه دهنده همان فیلم ها خواهد بود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج