آرسه، هافبک جدید استقلال زیر ذره‌ بین
۳۷۹۹۰
۲۲ آذر ۱۳۹۱ - ۰۹:۵۴
۳۹۶۱
آرسه در نهایت در سال 2012 به تیم شارلوای بلژیک رفت و یک فصل در این تیم حضور داشت و در هر 4 دیداری که برای این تیم به میدان رفت به عنوان بازیکن جانشین راهی میدان شد.
سایت گل: ویسنته آرسه، هافبک بولیویائی که بطور رسمی به باشگاه استقلال تهران پیوسته است، در 22 نوامبر سال 1985 در شهر سانتا کروز متولد شده است و هم‌اکنون 27 ساله است.

آرسه دوران حرفه‌ای خود را از سال 2007 و از باشگاه مرسر یونیورسیتی آمریکا آغاز کرد و در ادامه راهی تیم ونکوور وایت کپس در لیگ دسته اول آمریک شد و دو فصل پی‌درپی در این تیم حضور داشت. آرسه در اغلب اوقات به عنوان یک بازیکن جانشین به میدان می‌آمد و جایگاه مستحکمی در تیم ونکوور وایت‌ کپس نداشت. او در مجموع دو طول دو فصل حضور خود در این باشگاه 44 بار به میدان رفت و یک گل نیز به ثمر رساند.

هافبک تازه‌وارد استقلال در سال 2010 راهی باشگاه آئورای بولیوی شد تا در لیگ حرفه‌ای این کشور توپ بزند. نکته‌ی جالب در مورد آرسه آن است که او در طول مدت حضور خود در این باشگاه گمنام نیز عمدتا نیمکت‌نشین بود و فقط 12 بازی از 29 بازی را در ترکیب اصلی حضور داشت. او در مجموع 29 بازی که با پیراهن این تیم به میدان رفت، موفق به زدن دو گل شد.

ویسنته آرسه

آرسه در اواخر سال 2010 راهی لیگ برتر مجارستان شد و به عضویت تیم دیوس‌گیور درآمد و به مدت دو سال در این تیم حضور یافت. او در سال اول در دسته دوم و در فصل دوم در دسته برتر برای این تیم به میدان رفت. اوضاع هافبک بولیویائی در این تیم که به هرترتیب یک تیک اروپائی محسوب می‌شد بدتر از گذشته شد و این بازیکن بیش از پیش نیمکت‌نشینی را تجربه کرد و بیش‌تر به عنوان بازیکن جانشین به میدان آمد. او در مجموع 37 بازی، 19بار به عنوان بازیکن جانشین راهی میدان شد و دو گل نیز به ثمر رساند.

آرسه در نهایت در سال 2012 به تیم شارلوای بلژیک رفت و یک فصل در این تیم حضور داشت و در هر 4 دیداری که برای این تیم به میدان رفت به عنوان بازیکن جانشین راهی میدان شد. او در مجموع 83 دقیقه برای این تیم بازی کرد و 4 ماه از آخرین پا به توپ شدن او می گذرد!

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:13 - 1391/09/22
اینهارو ازکجا پیدا میکنن؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج