قابلیت جدید اینستاگرام برای کاربران iOS
۳۸۰۳۴۳
۱۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۶
۲۰۱۸
اینستاگرام در اکانت توییترش اعلام کرد که نسخه‌ی به روزرسان این اپلیکیشن برای iOS به کاربران اجازه می‌دهد که با دو انگشت خود روی عکس‌ها و ویدیوها، آن‌ها را زوم کنند.
مجله دیجی کالا - ساناز حسینی: اینستاگرام در اکانت توییترش اعلام کرد که نسخه‌ی به روزرسان این اپلیکیشن برای iOS به کاربران اجازه می‌دهد که با دو انگشت خود روی عکس‌ها و ویدیوها، آن‌ها را زوم کنند.
 
 اینستاگرام به کاربران iOS اجازه‌ی زوم کردن روی عکس‌‌ها و ویدیوها را می‌دهد
 
این قابلیت جدید در سرتاسر اینستاگرام قابل استفاده خواهد بود. قابلیت Pinch to Zoom روی هر عکس یا ویدیویی که در فید استاندارد خودتان یا  پروفایل‌های دیگران و هم‌چنین در سربرگ اکسپلور می‌بینید کار می‌کند. اینستاگرام اعلام کرد که این ویژگی برای دستگاه‌ای اندوریدی نیز طی هفته‌های آینده در دسترس خواهد بود.

سال‌هاست که قابلیت زوم کردن روی عکس‌ها و ویدیوها برای بزرگنمایی از سوی کاربران درخواست می‌شده است. اینستاگرام ویدیویی را برای معرفی این قابلیت منتشر کرد که در آن چگونگی کار کردن با آن مبهم به‌ نظر می‌رسد، اما سایت عکاسی پتاپیکسل ظاهرا توانسته کارایی این ویژگی جدید را به نمایش بگذارد.

این‌طور به نظر می‌رسد که زمانی که روی عکس‌ها و ویدیوها زوم می‌کنید، افکت لایت‌باکس رخ می‌دهد و قسمت زوم شده از کادر اصلی عکس بیرون می‌آید. این یک روش خیلی راحت برای دیدن جزییات است، اما اگر زیاد زوم کردید و احساس کردید که همه چیز کمی زمخت به‌نظر می‌رسند تعجب نکنید، اینستاگرام ظرفیت آپلود عکس‌های ۱۰۸۰ پیکسلی  را هنوز دارد. البته سازندگان این برنامه، در طول چند ماه گذشته ویژگی‌های زیادی را به این برنامه اضافه کرده بودند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج