زمان انتقال 8 زندانی ایرانی از ارمنستان
۳۸۰۶۰۷
۱۲ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۷
۱۶۲۰
محکومین ایرانی محبوس در زندان‌های ارمنستان طی هفته آینده تحویل نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران خواهند شد.
خبرگزاری ایسنا:‌ محکومین ایرانی محبوس در زندان‌های ارمنستان طی هفته آینده تحویل نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران خواهند شد.
 
 سید کاظم سجادی - سفیر جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان - با اعلام این خبر گفت: تعداد 8 تن از محکومین ایرانی محبوس در زندان‌های ارمنستان طی هفته آینده توسط مقامات ارمنی تحویل نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران خواهند شد.

وی در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیما، ضمن قدردانی از تلاش‌های حسن قشقاوی، معاون کنسولی، مجلس و ایرانیان وزارت خارجه افزود: در خبرها به نقل از ایشان آمده بود که این تعداد از زندانیان ایرانی طی بیست و چهار ساعت آینده توسط مقامات ارمنی تحویل نیروهای مرزبانی ایران خواهند شد، که در اینجا باید اعلام کنم که بر اساس توافقات به عمل آمده، این افراد قرار است تا آخر هفته آینده تحویل نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران شوند.

به گزارش ایسنا، حسن قشقاوی  سه‌شنبه هفته جاری در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود، بر اساس پیگیری‌های به عمل آمده ازسوی وزارت امور خارجه و سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارمنستان و موافقت وزیر دادگستری آن کشور، تعداد 8 تن از محکومان ایرانی محبوس در زندان‌های ارمنستان، توسط مقامات ارمنی تحویل نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران خواهند شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج