دروغگوی سال آمریکا معرفی شد
۳۸۱۶۴
۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۸
۳۴۹۲
نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۲ به عنوان دروغگوی سال آمریکا معرفی شد.
عصر ایران: نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۲ به عنوان دروغگوی سال آمریکا معرفی شد.  

 "میت رامنی” به خاطر ادعای فروش کارخانه خودروسازی کرایسلر به ایتالیایی ها توسط اوباما در جریان تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، لقب دروغگوی سال آمریکا را از آن خود کرد.
 
یک سایت آمریکایی که هر سال این عنوان را به یکی از شخصیتهای این کشور می دهد، امسال رقیب انتخاباتی اوباما را شایسته چنین عنوانی دانسته است.
 
رامنی چند هفته پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در یک آگهی تبلیغاتی مدعی شده بود اوباما شرکت کرایسلر را واگذار کرده و این شرکت قرار است خودروهای مدل جیپ خود را در چین تولید کند. این آگهی در حالی پخش شد که ساعاتی پیش، سخنگوی کرایسلر چنین موضوعی را تکذیب کرده بود.
 
"انجی درابنیک هولان” سردبیر روزنامه "تامپا بی تایمز” این آگهی تبلیغاتی را اقدام اشتباهی از سوی ستاد تبلیغاتی رامنی می داند که سبب شکست وی شده است.

این دروغ زمانی فاش شد که روزنامه "واشنگتن اگزمینر” در بیست و پنجم اکتبر گزارش مفصلی درباره تحولات شرکت کرایسلر منتشر کرد.

 
طبق این گزارش کرایسلر که در پی ورشکستگی اش در سال ۲۰۰۹ به شرکت فیات ایتالیا واگذار شده قصد دارد شعبه خود را در ایالت اوهایو گسترش داده و تولید خود را در چین که بازار خوبی برای این شرکت محسوب می شود از سربگیرد.
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:1
UNITED STATES
11:09 - 1391/09/25
تیترتون تو حلقم گیر کرده یه لیوان اب بدید لطفا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:46 - 1391/09/25
خوب است که ترسی از افشای دروغ های سیاستمداران ندارند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:38 - 1391/09/26
كاربر حلق تو چقدر جا داره
بسه ديگه لوس شد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج