بازداشت چهار زورگیر خشن پایتخت +فیلم زورگیری
۳۸۱۷۱
۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۳
۹۳۵۰
چهار فرد شرور که چندی پیش در یک زورگیری خشن و با سلاح سرد، اقدام به زورگیری از فردی کرده بودند، به دست پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند.
تابناک: چهار فرد شرور که چندی پیش در یک زورگیری خشن و با سلاح سرد، اقدام به زورگیری از فردی کرده بودند، به دست پلیس آگاهی تهران دستگیر شدند.

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرده است که چهار فرد شرور که چندی پیش در یک زورگیری خشن و با سلاح سرد، از فردی زورگیری کرده بودند و پخش فیلم زورگیری در رسانه‌ها و همچنین رسانه ملی، باعث جریحه‌‌دار شدن امنیت روانی جامعه شده بود، با تلاش مأمورین پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دستگیر شدند.

 در ویدئویی که چندی پیش با دوربین امنیتی یک ساختمان ضبط شده، وقوع یک زورگیری به روشنی به تصویر کشیده شده بود. در این تصاویر دیده می‌شد که چهار زورگیر با دو موتورسیکلت سبک در روز و جلوی چشمان شهروندان به یک مرد حمله می‌کنند تا به او دستبرد بزنند.

سارقان با تهدید قمه، مالباخته را مجبور می‌کنند تا کیف و کت خودش را تحویل بدهد، اما او مقاومت می‌کند و یکی از زورگیر‌ها پس از گرفتن اموال مرد، با وارد آوردن ناگهانی یک ضربه قمه، صورت او را مضروب می‌کند تا زمین‌گیر شود و نتواند تعقیبشان کند، سپس هر چهار سارق از صحنه وقوع جرم می‌گریزند.

با وجود این که خودروهای عبوری شاهد این صحنه هستند، یکی از موتورسوار‌ها که ماسک به چهره دارد، آن‌ها را با لگد و فریاد تهدید می‌کند تا از آنجا دور شوند. از سوی دیگر، دو مرد که از ساختمان روبه‌رو بیرون آمده‌اند، از فاصله هفت متری به دیدن صحنه زورگیری می‌ایستند و هیچ کاری نمی‌کنند و حتی با فریاد بقیه را خبر نمی‌کنند.

خبر انتشار چنین ویدیویی، نه تنها باعث جریحه‌دار شدن افکار عمومی، بلکه موجب واکنش مسئولان عالی مرتبه قضایی و در این باره اعلام شد که استفاده از سلاح سرد، تفاوتی با سلاح گرم ندارد و حکم محاربه را دارد.


انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:44 - 1391/09/25
حالا خدا كنه كه همون چهار نفر باشند
ايشالا زمين از اين جور آدما پاك بشه
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:53 - 1391/09/25
خوب حالا تعريف كنيد ببينيم چه جوري دستگيرشون كرديد ؟ كجا بودن اين شيطونا تا حالا ؟ مخفيگاهشون كجا بود؟
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:59 - 1391/09/25
مردم ما همیشه تو صحنه ها حضور دارند اما همیشه فقط نظاره گرند
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:23 - 1391/09/27
اگر بسیج هم وارد صحنه شود کمک زیادی میکند
SWITZERLAND
19:52 - 1391/09/27
در انکه باید مجازات بشن کسی شکی نداره ولی تا دلایلی که موجب اینگونه اعمال میشه رو باید از بین ببرن چون همین چهار نفر که نیستن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج