جزییات جدیدترین آلبوم چاوشی از زبان خودش
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۳۸۲۰۰
۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۳
۶۹۶۵
جدیدترین آلبوم «محسن چاوشی» در آخرین مراحل تولید و اخذ مجوز قرار دارد و این خواننده این بار با تجربه ای جدید قرار است وارد بازار موسیقی کشور شود. «من خودن آن سیزده ام» عنوان جدیدترین آلبومی است که این خواننده در آستانه انتشار دارد

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: جدیدترین آلبوم «محسن چاوشی» در آخرین مراحل تولید و اخذ مجوز قرار دارد و این خواننده این بار با تجربه ای جدید قرار است وارد بازار موسیقی کشور شود. «من خود آن سیزده ام» عنوان جدیدترین آلبومی است که این خواننده در آستانه انتشار دارد و مدت هاست که اخبار و شایعات مختلف درباره آن، در شبکه های اجتماعی و سایت های خبری دست به دست می چرخد. برای خبردار شدن از اینکه آلبوم چاوشی در حال حاضر در چه مرحله ای قرار دارد دقایقی کوتاه را با او همکلام شدیم که بخش هایی از این صحبت ها را می خوانید:

طرح جلد

یکی از ماجراهای کشدار این آلبوم بحث طرح روی جلد این اثر بود که بارها انتشار آن را عقب انداخته است. بعضی اختلاف نظرها بین چاوشی و تهیه کننده این آلبوم باعث شد انتشار این آلبوم همینطور عقب بیفتد ولی ظاهرا این ماجرا ختم به خیر شده و چاوشی بالاخره با یک طرح جلد خوب توانسته همه این داستان ها را خاتمه ببخشد: «آلبوم به احتمال زیاد بعد از اتمام ماه صفر در بازار موسیقی منتشر خواهد شد و بالاخره طرح جلد آلبوم هم نهایی شد و اتفاقا به نتایج خوبی هم رسیده ایم. عکس های زیادی برای این طرح جلد انداخته ام و در حال کار روی جزئیات آن هستیم.»

جزئیات جدیدترین آلبوم محسن چاوشی از زبان خودشجزئیات بیشتر

تقریبا همه جزئیات آلبوم چاوشی در ماه های گذشته در رسانه ها منتشر شده ولی او از جزئیات بیشتر اثرش به تماشا گفت: «اشعار کلاسیک شعرا و مفاخر ادبیات ایران از جمله مولانا، وحشی بافقی، شهریار، خیام و باباطاهر در این آلبوم استفاده شده و داستان این انتخاب ها را هنوز جایی عنوان نکرده ام. ماجرا از این قرار بود قبل از اینکه پیشنهاد این اثر به من بشود یک کار در این فضاها داشتم. بعضی دوستان آن را شنیدند و از آنها استقبال کردند و همین باعث شد انرژی من برای کار کردن در این فضاها بیشتر شود. هر چند آن اوایل خیلی امیدی به استقبال از طرف مخاطبان از این فضاها نداشتم ولی به مرور و بعد از پیگیری بیشتر مفهومی این قبیل آثار به این نتیجه رسیدم که قطعا مخاطب موسیقی هم می تواند با این اشعار فاخر و کلاسیک ارتباط عمیقی برقرار کند و به مرور این حس ام بیشتر و بیشتر شد و حالا به اطمینان خاطر عجیب و غریبی رسیده ام. با انتشار آلبوم بهتر و بیشتر می شود. درباره این ماجرا صحبت کرد. شاید باورتان نشود ولی این روزها که در مراحل نهایی میکس آثار این آلبوم ام، به قدری درگیر اشعار مفاخر ادبیات ایرانم که دیگر نمی توانم با آثار روز بازار ارتباط برقرار کنم. قصد بی احترامی به کسی را ندارم و فقط حال و روز این روزهایم را گفتم. امیدوارم مخاطبانم از عقب افتادن تاریخ انتشار آلبوم دلخور نشوند. قول می دهم که با دستی پر سراغشان بیایم.»

گفتنی است پیگیری تماشا درباره این آلبوم به اینجا ختم شد که ظاهرا روزبه بمانی نیز در این آلبوم به عنوان ترانه سرا حضور دارد.

چاوشی در انتهای صحبت هایش نیز درباره آلبوم بعدی اش گفت: «آلبوم من خود آن سیزده ام» برای چند سال پیش است. من کارهای آلبوم جدیدم را شروع کرده ام و حتی نصف آن را نیز به اتمام رسانده ام. خبر داغی که برای دوستدارانم دارم این است که در آلبوم جدید همه فعالیت ها و نظارت های کلی برعهده بهروز صفاریان برعهده دارد. من در همه این سال ها وقتی در کارهایم به مشکلی برمی خوردم، فقط از بهروز صفاریان کمک می گرفتم. دوستی عمیقی بین ما بود ولی مشغله های کاری باعث شده بود هرگز با هم همکاری نزدیکی نداشته باشیم ولی این بار تصمیم گرفته ام آلبوم بعدی را که تابستان سال بعد در بازار موسیقی کشور منتشر می شود، با کمک و همیاری بهروز صفاریان وارد بازار کنم. «فرشاد حسامی» هم علاوه بر تنظیم دو قطعه، میکس و مسترینگ آلبوم بعدی را هم برعهده دارد. همانطور که گفتم، تمامی موارد آلبوم در نهایت زیر نظر بهروز صفاریان است و او کلیت آلبوم را مدیریت خواهد کرد.»
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:1
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کالابرد_فوترموبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
چوب و هنر _فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
چوب و هنر _فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
استیل رگال_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
فنی آتل_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر