هشدار نسبت به افزایش آلودگی هوا
۳۸۲۴۷
۲۵ آذر ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۲
۳۷۴۹
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از قطع بارش‌ها از روز یکشنبه خبر داد و گفت: از روز سه‌شنبه تا پایان هفته آلودگی هوا در شهرهای صنعتی خصوصا تهران مجددا افزایش می‌یابد.
خبرگزاری ایسنا:  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از قطع بارش‌ها از روز یکشنبه خبر داد و گفت: از روز سه‌شنبه تا پایان هفته آلودگی هوا در شهرهای صنعتی خصوصا تهران مجددا افزایش می‌یابد.

مهندس عبدالرضا امیدوار شهری با اشاره به اخطاریه ویژه سازمان هواشناسی گفت: بر اساس نقشه‌های پیش‌یابی، از بعدازظهر یکشنبه تا پایان روز دوشنبه به سبب باراش باران با رعد و برق و وزش باد در استان‌های هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان و شرق فارس آب گرفتگی معابر عمومی و جاری شدن سیلاب پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از روز یکشنبه از نیمه غربی باراش‌ها قطع شده و از بعدازظهر یکشنبه بارش در تهران نیز متوقف می‌شود، افزود: طی روز دوشنبه تنها در شمال شرق کشور بارش پیش‌بینی می‌شود.

امیدوار شهری با بیان این که از صبح یکشنبه یخ‌زدگی در معابر عمومی در استان‌های مختلف و تهران انتظار می‌رود، به ایسنا گفت: با توجه به استقرار جوی پایدار و هوایی سرد در شهرهای صنعتی خصوصا در نیمه شمالی و تهران طی روزهای سه‌شنبه تا پنجشنبه افزایش قابل توجه غلظت آلاینده‌های هوا در این مناطق پیش‌بینی می‌شود.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج