معرفی شاسی‌بلند آلفارومئو استلویو در لس آنجلس
۳۸۴۴۳۱
۱۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵
۱۸۳۲
به تازگی خبرهایی در رابطه با مرسدس بنز GLC کوپه منتشر شده است و این خودرو یکی از معدود رقبای ب‌ام‌و X4 است. هرچند این شاسی‌بلند کوپه مانند باواریایی به زودی رقیبی دیگر خواهد داشت اما ملیت حریف موردنظر این بار ایتالیایی است.
وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: به تازگی خبرهایی در رابطه با مرسدس بنز GLC کوپه منتشر شده است و این خودرو یکی از معدود رقبای ب‌ام‌و X4 است. هرچند این شاسی‌بلند کوپه مانند باواریایی به زودی رقیبی دیگر خواهد داشت اما ملیت حریف موردنظر این بار ایتالیایی است.

 معرفی شاسی‌بلند آلفارومئو استلویو در نمایشگاه

آلفارومئو در حال آماده‌سازی شاسی‌بلند جدید خود یعنی استلویو برای معرفی در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس است. نام این خودرو برگرفته از نام یکی از بزرگ‌ترین راننده‌های ایتالیایی است؛ بنابراین آلفا به وضوح دارای گرایش‌های اسپورت در رابطه با این شاسی‌بلند است و ما انتظار داریم که این خودرو عملکرد خوبی داشته باشد.
 
پیش‌ازاین تصاویر جاسوسی مربوط به این خودرو را مشاهده کرده‌ایم و می‌دانیم که استلویو بر پایه‌ی معماری جیولیای فعلی بنا شده است. از آنجایی که جیولیا سدانی اسپورت و قلدر است پس بی هیچ سوالی استلویو نیز باید در بحث دینامیک هندلینگ سرآمد کلاس خود باشد البته آلفارومئو ادعا می‌کند که این خودرو کاربردی و مفید نیز هست.

 معرفی شاسی‌بلند آلفارومئو استلویو در نمایشگاه

سایز و طراحی این خودرو احتمالاً با توجه به رقبایی چون پورشه ماکان، جگوار اف-پیس و ب‌ام‌و X4 شکل گرفته است. درحالی‌که X4 کمی کوپه مانندتر از استلویو است اما به علت گرایش‌های اسپورتی این خودرو قرابت بیشتری با X4 دارد. مخصوصاً وقتی می‌بینیم که این برند ایتالیایی به دنبال خلق نسخه‌ی سریع‌تر کوادروفولیو نیز هست. این نسخه‌ی سریع‌تر احتمالاً از پیشرانه‌ی 6 سیلندر 2.9 لیتری توئین توربوی استفاده شده در جیولیا کوادروفولیو سود خواهد برد.

 معرفی شاسی‌بلند آلفارومئو استلویو در نمایشگاه

از نظر ظاهری انتظار می‌رود که این خودرو شباهت‌های فراوانی به جیولیا داشته باشد. البته با قضاوت از روی تصاویر جاسوسی کابین می‌فهمیم که مزراتی نیز روی این بخش تأثیر داشته است. این امر منجر به باور قضیه‌ای شده که استلویو گران‌بهاتر از جیولیا خواهد بود. همین کار احساس‌برانگیز است چراکه آلفا می‌خواهد با رقبای کهنه‌کار آلمانی شاخ‌به‌شاخ شود و در بازار خودروهای لوکس و پرفورمنس عملکرد قوی‌ای داشته باشد.

 معرفی شاسی‌بلند آلفارومئو استلویو در نمایشگاه

حرفی درباره‌ی قوای محرکه‌ی این خودرو نداریم اما انتظار داریم که از نسخه‌های مشابه با جیولیا استفاده شود. در ماه نوامبر و همزمان با نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس موارد بیشتری را درباره‌ی این خودرو خواهیم فهمید.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج