ساخت آهنگ الکترونیکی با صدای عروسک!
۳۸۴۴۸۹
۱۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۹
۳۱۷۴
آهنگ های الکترونیک طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارند و زحمات زیادی صرف ساخت آن ها می شود. موسیقی دانان معمولا ساعت ها درباره آثار خود فکر نموده و مرتبا ایده های مختلف را در سر می پرورانند. ابزار هایی که برای ساخت چنین آهنگ هایی استفاده می گردد نیز بسیار گسترده است و تقریبا می توان هر چیزی را برای دستیابی به نتیجه دلخواه مورد استفاده قرار داد.
وب سایت روزیاتو - حامد آل محمد: آهنگ های الکترونیک طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارند و زحمات زیادی صرف ساخت آن ها می شود. موسیقی دانان معمولا ساعت ها درباره آثار خود فکر نموده و مرتبا ایده های مختلف را در سر می پرورانند. ابزار هایی که برای ساخت چنین آهنگ هایی استفاده می گردد نیز بسیار گسترده است و تقریبا می توان هر چیزی را برای دستیابی به نتیجه دلخواه مورد استفاده قرار داد.

اما راه های ساده تری نیز برای خلق موسیقی های این چنینی وجود دارد. ویدیویی که در ادامه مشاهده می نمایید، فردی را نشان می دهد که توانسته بدون استفاده از ابزار ها و روش های پیچیده و تنها با استفاده از چند عروسک، یک میز و لیوانی کاغذی آهنگ الکترونیک بسازد. از شما دعوت می نماییم این ویدیو را تماشا کنید.
 
 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
ساخت آهنگ الکترونیکی با صدای عروسک! 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج