مساله همجنسگرایان دلیل حمله به یک نشریه
۳۸۴۵۱
۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۱۰:۳۷
۴۰۹۶
عده ای از اسلامگرایان،دانشجویان و طرفداران تیم فوتبال" پریسات پریستینا" در شهر پریستینا کوزوو به یک کنفرانس مسایل جنسی حمله کرده و آنجا را تخریب کردند.
عصر ایران: عده ای از اسلامگرایان،دانشجویان و طرفداران تیم فوتبال" پریسات پریستینا" در شهر پریستینا کوزوو به یک کنفرانس مسایل جنسی حمله کرده و آنجا را تخریب کردند.

 این کنفرانس که از سوی مجله " کوزوو2.0" ترتیب داده شده بود به منظور چاپ چهارمین شماره این مجله که به مساله پرمناقشه همجنسگرایی پرداخته،در محل کاخ جوانان و ورزش شهر پریستیناصورت گرفت .

در چهارمین شماره این مجله که از روز جمعه توزیع آن در کوزوو آغاز شده است به موضوع همجنسگرایان پرداخته شده است و این مساله از ابعاد و زوایای مختلف مورد بررسی قرار گرفته است.اجتماع حامیان نشریه کوزوو2.0 در شهر پریشتینا در محکومیت حمله

مخالفان که حدود 30 مرد نقاب دار بودند با ورود به محوطه محل برگزاری کنفرانس صندلی ها را شکسته و مانکن ها و ماکت های نصب شده در این کنفرانس را تخریب کردند.

عده ای حدود 100 نفر نیز با تجمع در بیرون ساختمان به میهمانان شرکت کننده در این کنفرانس حمله کرده و به سمت آنها اشیایی پرتاب کردند. آنها با سردادن شعارهایی می گفتند :" بچه بازها بیرون بیایید." پلیس 5 تن از اجتماع کنندگان و 1 نفر از مهاجمان را دستگیر کرده است.

در صفحه فیسبوک طرفداران تیم فوتبال پریسات نیز نوشته شده است طرفداران این تیم در این حمله شرکت داشتند و قصد آنها حمله به " بچه بازها " بوده است.

در بیانیه ای نیز که از سوی طرفداران این باشگاه منتشر شده ، با اشاره به این که طرفداران تیم پریسات اجازه نخواهند داد فرهنگ ضد خانواده " همجنسگرایی" در جامعه کوزوو ترویج داده شود تهدید شده که طرفداران تیم پریسات در آینده نیز به اعتراضات خود به اشکال گوناگون به اقداماتی از این دست ادامه خواهند داد.

دفتراتحادیه اروپا در شهر پریستینا و برخی نهادهای مدنی کوزوو این حمله را محکوم کرده اند. مجله کوزوو2.0 با صدور بیانیه ای اعلام کرده است که دلیل اصلی حمله موضوع همجنسگرایی بوده که در شماره اخیر این نشریه به آن پرداخته شده است.
برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1391/09/28
متنفرم ازاین همجنس گرایان وتمام مسائل کثیفشون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج