مازیار زارع: خانواده ام را آوردند جلوی چشمم!
۳۸۵۹۵
۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۰۸:۳۷
۳۲۴۷
اینجا به زن ، مادرم و خواهرم توهین کردند ، ولی هیچ اتفاقی نمی افتد چون مدیر این تیم رویانیان است. من با هیچ کس در پرسپولیس مشکلی ندارم.»
خبرآنلاین: مازیار زارع به شدت از رسانه ها و مدیران پرسپولیس انتقاد کرد و می گوید فحش هایی که خورده حاصل جوی است که برایش ایجاد شده بود.

 مازیار زارع که شب بدی را در باخت سنگین تیمش برابر پرسپولیس سپری کرد ، درباره اتفاقات این بازی گفت:«وقتی یک روزنامه ای نصف صورت من را منتشر می کند و تیتر می زند ، تسویه حساب مردم جریح می شوند.

من ووقتی به پرسپولیس گل زدم ، خوشحالی کردم و این کار هم حقم بود. نمی توانستم فیلم بازی کنم چون برای شهرم و مردمش بازی می کردم.» او ادامه داد:« مردم خیلی چیزها را درباره جدایی من نمی دانند .

 من بازیکن آزاد بودم ولی آقایان گفتند تو بازیکن مازادی و با آبرویم بازی کردند . هنوز 150 میلیون طلب دارم اما این پول را کردند 11 میلیون . من در باشگاه به همه زنگ زدم حتی به یکسری از آقایانی که تا حالا جلوی دوربین هم نیامدند.

 اینجا به زن ، مادرم و خواهرم توهین کردند ، ولی هیچ اتفاقی نمی افتد چون مدیر این تیم رویانیان است. من با هیچ کس در پرسپولیس مشکلی ندارم.»


او در ادامه گفت:«من هیچ وقت نگفتم وای به حال پرسپولیس ولی این جمله از زبان من منتشر شد تا حاصلش همینی شود که در ورزشگاه دیدیم.»مازیار جملاتش را اینگونه تمام کرد:«من هیچ مشکلی با هواداران پرسپولیس ندارم چون آنها خیلی از واقعیت ها را نمی دانند.»
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:36 - 1391/09/30
آقا حالا که باخته داره این حرفو میزنه،انگار مصاحبه هاشو یادش رفته که چطور حرف میزد.حالا که 6تا خوردی تازه یادت اومده با هوادارا مشکل نداری؟؟؟؟این توهینا در برابر توینهای انزلی چیها به بازیکنای تیمهای دیگه بخصوص پرسپولیس خیلی ناچیزه.مقصر خودتی.تویی که سال پیش واسه خودشیرینی پنالتی رو نزدی،تویی که به پرسپولیس و هواداراش توهین کردی،خدا خوب جواب توهینا و زیاده گوییهاتو داد.حیف اسم قایقران که به تو لقب دادند ، اون کجا و تو کجا.تو و امثال پژمان نوری و مهرداداولادی از این بدترا لیاقتتونه.
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
10:34 - 1391/09/30
مجله جان اشتباهات تایپیت زیاد شده ها.
1- من هیچ با مشکلی با (با اولی باید حذف بشه)
2- ینجا به زن (اینجا به کارباید برده نه ینجا)
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سپاس
اصلاح شد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
12:04 - 1391/09/30
جو رو که خود مازیار ایجاد کرد.با اون خوشحالی عجیب وغریب
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
13:18 - 1391/09/30
حال کردم
ملوان هم به جمع 6 تایی ها پیوست

در ضمن شمال یعنی مازندران نه رشت
پاسخ ها
سینا
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۳۰
اونوقت رشت چیه؟متاسفانه بعضیها اینقدر بیسوادن که فرق رشت و انزلی رو نمیدونن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج