سازندگان «سایه‌های موازی» در سینماها
۳۸۶۱۱۹
۲۱ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵
۱۵۴۸
همزمان با عید سعید قربان، ابوالفضل پور عرب و سمیرا حسین پور بازیگر و اصغر نعیمی کارگردان فیلم «سایه‌های موازی» روز دوشنبه با حضور در پردیس‌های زندگی و آزادی به تماشای این فیلم همراه با مردم خواهند پرداخت.
وب‌سایت آی سینما: همزمان با عید سعید قربان، ابوالفضل پور عرب و سمیرا حسین پور بازیگر و اصغر نعیمی کارگردان فیلم «سایه‌های موازی» روز دوشنبه با حضور در پردیس‌های زندگی و آزادی به تماشای این فیلم همراه با مردم خواهند پرداخت.

سازندگان «سایه‌های موازی» در پردیس‌های زندگی و آزادی

فیلم سینمایی «سایه‌های موازی» به کارگردانی اصغر نعیمی با بازی ابوالفضل پورعرب، شهاب حسینی، سیمرا حسن پور، سيامک صفري، هوشنگ توکلي و حديث فولادوند از 10 شهریور ماه در گروه زندگی به نمایش درآمد.

در این فیلم ابوالفضل پورعرب سوپر استار سینمای ایران در دهه 70، بازگشت دوباره‌ای به فیلم‌های سینمایی داشته است.

روز دوشنبه همزمان با عید قربان، اصغر نعیمی کارگردان فیلم «سایه‌های موازی» به همراه ابوالفضل پورعرب و سمیرا حسن پور با حضور در پردیس سینمایی زندگی ضمن دیدار با طرفداران خود به تماشای این فیلم خواهند نشست. عوامل این فیلم در سانس‌ها 19:20 و 21 در پردیس سینمایی زندگی حاضر خواهند شد.

اما بعد از حضور کارگردان و بازیگران «سایه‌های موازی» در پردیس زندگی، آنها برای سانس 22:30 دقیقه به پردیس آزادی خواهند رفت تا با تماشاگرانی که این سینما را برای تماشای «سایه‌های موازی» انتخاب کردند دیدار کنند.

در خلاصه داستان «سایه‌های موازی» آمده است:«نازنين: مهم نيست کي هستي يا چه کاره ايي... تو هر وضعيتي که باشي محبت وظيفه ته... فرهاد: نصيحت ات خوبه.فقط يه خورده کهنه س.»
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج