مذاکرات بارسا با گواردیولا و لوییز انریکه
۳۸۶۲۰
۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۶
۲۵۸۳
بعدازظهر دیروز خبر رسید که تومور غده بزاقی تیتوویلانووا، سرمربی بارسلونا که سال پیش هم آن را جراحی کرده بود عود کرده و نیاز به جراحی دوباره دارد.

برترین مجله اینترنتی ایران

تماشا: بعدازظهر دیروز خبر رسید که تومور غده بزاقی تیتوویلانووا، سرمربی بارسلونا که سال پیش هم آن را جراحی کرده بود عود کرده و نیاز به جراحی دوباره دارد. به گزارش روزنامه اسپانیایی «مارکا» به همین خاطر باشگاه بارسلونا طی بیانیه ای هم برنامه هایی که دیروز و دیشب به مناسبت کریمس ترتیب داده بودند را لغو کرد.

هر چند در بعضی از رسانه های ایرانی خبر از استعفای ویلانووا منتشر شد، هیچ خبری رسمی مبنی بر این تصمیم در هیچ یک از رسانه های اسپانیایی و انگلیسی دیده نشد. سایت روزنامه «ایندیپندنت» چاپ انگلیس البته خبر داد که اگر ویلانووا نتواند درادامه هدایت بارسا را بر عهده داشته باشد، پپ گواردیولا، مربی پیشین بارسا و لوییس انریکه، بازیکن سابق این تیم که سابقهکار در سری A و باشگاه رم را هم دارد جانشینان او خواهند بود.

 با این حال سایت رسمی بارسلونا هیچ خبری مبنی بر استعفای ویلانووا منتشر نکرد و در بیانیه اش هم بیشتر از این جمله توضیحی نداد: «ساندرو روسل (مدیر باشگاه) دستور لغو مراسم را داد و عذرخواهی کرد. هر تصمیمی باشگاه بگیرد به سرعت اطلاع داده می شود.» حتی روزنامه «ال موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا که از روزنامه های نزدیک به باشگاه بارسلوناست از ژوردی رورا، دستیار ویلانووا به عنوان مربی موقت بارسلونا نام برد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج