فال روزانه 1391/10/01
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
زمردی_داخلی1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
لاله زار مال_3
کلاسینو_4
سفیر بار ساقدوش_4
زمردی_داخلی4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۳۸۶۵۶
۳۰ آذر ۱۳۹۱ - ۲۱:۲۷
۵۰۵۶


 


فال روزانه متولدین فروردین

استعداد و خلاقیت بالایی دارید. از آن به خوبی استفاده کنید. امروز بیش از هر زمان دیگر در کارهای خود ابتکار به خرج می دهید و نتایج بسیار خوبی عایدتان می شود. تا زمانی که این قوه ابتکار و خلاقیت در وجودتان خروشان است از آن استفاده کنید. امروز بهترین زمان است تا توانایی های خود را به دیگران ثابت کنید.

پیش بینی روابط شما: به رابطه ای که بسیار برایتان مهم است بیشتر توجه کنید. احتمالا امروز با احساسی روبه رو خواهید شد که خیلی برای خودتان هم قابل قبول نیست. اگر فرصتی پیدا کنید که در رابطه با آن به طور صادقانه با طرف مقابل خود صحبت کنید، می توانید امید داشته باشید که رابطه تان یک قدم جلوتر می رود.

پیش بینی شغل شما: در طول ماه آینده کارهای بسیاری برای انجام دارید. امروز نقطه آغاز این دوره کاری است و شما به خوبی از عهده انجام آنها برخواهید آمد. گام های بزرگی در این مسیر برمی دارید که حتی خودتان هم شگفت زده خواهید شد.


فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز هم بسیار احساساتی و هم خیلی منطقی هستید. این ترکیب بسیار عجیب است اما تمام روز با این دو حالت کاملا متفاوت، درگیر خواهید بود. شاید نوشتن در مورد احساساتتان کمی در یافتن تعادل به شما کمک کند.

پیش بینی روابط شما: امروز تصمیم جدی گرفته اید تا با فرد خاصی برخورد کنید. نیروهای آسمانی به شما کمک می کنند تا به همه جوانب این کار خوب فکر کنید تا بتوانید به طور کامل نظر او را جلب کنید. وسوسه می شوید که با شدت عمل زیاد و اراده راسخ این کار را انجام دهید اما این کار عقلانی نیست. اگر می خواهید واکنشی در برابر کار او نشان داده باشید، بهترین کار این است که به او زمان و فرصت بدهید تا پاسخ بدهد.

پیش بینی شغل شما: یک روند کاری بلند مدت آغاز شده است و از شما می خواهد طی ماه آینده مدیریت آن را به عهده بگیرید. باید از انرژی های خود به خوبی استفاده کنید.فال روزانه متولدین خرداد

امروز دوست دارید در رختخواب بمانید و کتاب بخوانید. چه کسی دوست ندارد که روزش را این گونه سپری کند؟ اما این کار عملی نیست. باید از جا برخیزید و به کارهای خود رسیدگی کنید. از آن مهم تر، افرادی هستند که شما باید آنها را ملاقات کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز کمی از دست نامزد خود آزرده خاطر هستید. تا قبل از امروز نمی دانستید این احساس منفی چقدر در درون شما قوی است اما امروز با اتفاق های پیش آمده به عمق ماجرا پی بردید. با اینکه در شرایط روحی سختی قرار دارید، اجازه ندهید که همه جوانب زندگی شما را در بر بگیرد چون می تواند تاثیرات خیلی بدی روی زندگیتان داشته باشد.

پیش بینی شغل شما: در طول ماه آینده، نتیجه تلاش های 6 ماه گذشته خود را خواهید دید. یا موفقیت های خود را جشن خواهید گرفت، یا از شکست هایتان غمگین خواهید شد. زمان بسیار حساسی پیش رو دارید.فال روزانه
متولدین تیر

امروز با پیشنهادهای زیادی روبه رو خواهید بود. دیگران از همکاری های شما قدردانی می کنند. اما هنوز شما خودتان کارهای خودتان را چندان قبول ندارید. بهتر است کمی به این موضوع که چرا اینگونه است، فکر کنید. شما شدیدا دوست دارید مورد توجه و محبت قرار بگیرید اما پیش از آن باید اول خودتان را دوست داشته باشید. همه اعضای خانواده و دوستانتان از شما حمایت می کنند. اما به یاد داشته باشید که این شما هستید که می توانید بیش از دیگران به خود کمک کنید.

پیش بینی روابط شما: امروز نامزد شما رفتاری از خود نشان می دهد که تاکنون از او ندیده بودید. در این شرایط بهترین کار این است که درباره آن با هم صحبت کنید. امروز فرصتی است که بتوانید کدورت ها را از میان بردارید و بهتر همدیگر را بشناسید.

پیش بینی شغل شما: این ماه یک دوره کاری بسیار سخت برای شماست. نمی توانید خیلی خود را با افراد و شرایطی که با آنها درگیر هستید، هماهنگ کنید، اما باید پیشرفت بکنید پس کمی انعطاف پذیر باشید.


فال روزانه متولدین مرداد

قبول بکنید یا نکنید، کودکی در درون شماست که نیاز به مراقبت دارد. شما به فردی که دوست دارید باشید، افتخار می کنید. اما در واقعیت همان فردی هستید که قبلا بودید. بهتر است همه جوانب زندگی گذشته خود را – چه خوب چه بد – قبول کنید. تنها زمانی می توانید فرد موردنظر خود باشید که همه زمینه های لازم را مهیا کرده باشید.

پیش بینی روابط شما: امروز برخی از احساسات درونی که آنها را فراموش کرده بودید، سر از خاک بیرون می آورد. حتی اگر این شرایط به دنبال یک اتفاق خاص پیش آمده باشد نیز همچنان جای تعجب دارد. صحبت کردن در این رابطه با فردی که بسیار به شما نزدیک است، همچون نامزد یا همسرتان، می تواند به شما کمک کند تا از این اوضاع خود را نجات دهید.

پیش بینی شغل شما: این ماه یک دوره کاری برای شما آغاز می شود که شغلتان را وارد فاز جدیدی می کند. این بهترین زمان برای پیشبرد اهداف یک ساله شماست. شما باید از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را ببرید.


فال روزانه متولدین شهریور


شما اغلب وقتی دیگران به همدردی نیاز دارند، در کنار آنها هستید . اما امروز حرف های شما هیچ تاثیری ندارند. اجازه دهید که دیگران خودشان از خودشان مراقبت کنند. شما هم می توانید همه زمان خود را به مطالعه یک کتاب خوب سپری کنید. البته اگر موضوع آن ساختگی و تخیلی باشد خیلی بهتر است!

پیش بینی روابط شما: اگر احساس می کنید در رابطه ای قرار دارید که شما را محدود کرده و آزادی هایتان را گرفته است و آرزو می کنید که از آن خلاص شوید، باید بدانید که دیگر نمی توانید این حس را بیشتر از این مخفی کنید. احساساتتان قوی تر از آن هستند که بتوان آنها را مخفی کرد. باید چیزی بگویید. بهتر است صادق باشید و این تردید را بیش از این ادامه ندهید.

پیش بینی شغل شما: این ماه یک دوره کاری را آغاز می کنید که باعث خلاقیت و سرگرمی بیشتری در شغلتان می شود. از این فرصت استفاده کنید و توانایی های خود را نشان دهید.


فال روزانه متولدین مهر

به چند ماه گذشته فکر کنید و ببینید چقدر به کارتان بیشتر از عشقتان توجه کرده اید. این مساله باعث خراب شدن رابطه تان شده است. اما خوشبختانه با چند روز توجه کردن به اعضای خانواده می توانید دوباره اوضاع را بهتر کنید. سعی کنید دلشان را به دست بیاورید.

پیش بینی روابط شما: باید با احتیاط بیشتری در مسیر حل مشکلات با همسر یا نامزد خود قدم بردارید. شاید به ظاهر این مشکلات خیلی مهم نباشند اما اگر در مورد آن صحبت کنید، می بینید که چقدر عمیق و ریشه دار است. سعی کنید با هم مهربان باشید و بیشتر هوای هم را داشته باشید.

پیش بینی شغل شما: امروز از هر لحاظی روز خوبی است. مهم تر از همه این است که دوره کاری یک ماهه جدید را آغاز خواهید کرد. در این زمان می توانید قابلیت های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. شخصیت اجتماعی شما بهترین گنجینه شماست.


فال روزانه متولدین آبان

پیش از انجام هرکاری به خصوص مربوط به مسایل عاطفی ، خوب به نتایج آن فکر کنید. وقایع طوری اتفاق می افتند که احساس می کنید در یک چهارراه گیر افتاده اید. بهترین کار این است که به خود اعتماد کنید و در مسیر ایده آل هایتان قدم بردارید.

پیش بینی روابط شما: تلاش برای مخفی کردن احساساتتان بی نتیجه است. امروز نمی توانید افکار و احساسات واقعی خود را پشت لبخندهای مصنوعی مخفی کنید. در این شرایط، بهترین کار این است که با نامزد/همسر خود صحبت کنید. این کار منجر به رفع کدورت ها و بهتر شدن اوضاع می شود.

پیش بینی شغل شما: امروز فاز جدیدی از کار شما آغاز خواهد شد. از این فرصت یک ماهه در جهت پیشرفت استفاده کنید. به جای فکر کردن به گذشته، برای آینده برنامه ریزی کنید.


فال روزانه متولدین آذر

خیلی کار دارید. در حالی امروز را به پایان خواهید رساند که پروژه های متعددی روی میز کار شما باقی مانده اند. البته دلیل آن کم کاری شما نیست بلکه به این دلیل است که به کارتان خیلی اهمیت می دهید. گاهی آرزو می کنید که کاش اینقدر مهم نبودید. استرس نداشته باشید. هیچ کس از شما انتظار ندارد همه کارها را فورا انجام دهید. کمی استراحت کنید. فردا هم روز خداست.

پیش بینی روابط شما: زندگی عاطفی شما امروز تغییر خواهد کرد. امروز در شرایط بسیار سخت گرفتار می شوید. باید حتما با نامزد/همسر خود صحبت کنید. البته در نظر داشته باشید که نوع صحبت های شما می تواند در بدتر یا خوب تر کردن اوضاع نقش داشته باشد. سعی کنید با یکدیگر صادق باشید.

پیش بینی شغل شما: در یک دوره کاری یک ماهه که از امروز آغاز می شود، هر گلی زدید به سر خودتان زده اید! باید از این فرصت برای پیشرفت بیشتر استفاده کنید.


فال روزانه متولدین دی

در این چند وقت اخیر سخت کار کرده اید. بهتر است امروز کمی به خود استراحت بدهید. انگار همه می خواهند یک تکه از شما را بکنند و زمانی می رسد که می بینید چیزی برای از شما باقی نمانده است! اگر می توانید تلفن خود را خاموش کنید و امروز فقط به خود فکر کنید. بخوابید و استراحت کنید تا دوباره انرژی بگیرید و سرحال شوید.

پیش بینی روابط شما: امروز احساسات عمیقی دارید. باید انرژی را که مدتی ایست به طور ماهرانه ای شما را از درون کنترل می کند، تصدیق کنید. باید کاری برای آن انجام دهید و توضیحی برای انجام آن داشته باشید. وقتی این کارها را انجام دادید، از نتیجه آن بسیار خرسند خواهید شد.

پیش بینی شغل شما: خیلی خودتان را در فشار نگذارید که همه چیز را به بهترین شکل انجام دهید. در یک ماه آینده فرصت کافی برای انجام کارهای جدید دارید. بهتر است خیلی نگران کار خود نباشید.


فال روزانه متولدین بهمن

آیا بالاخره یاد گرفته اید به دیگران نه بگویید؟ شما فردی هستید که همه از شما کمک می خواهند. زمان زیادی را برای مشکلات دیگران صرف می کنید و خیلی به خود توجه ندارید. به این ترتیب نمی توانید به دیگران هم خوب کمک کنید. خودتان را در درجه نخست اهمیت قرار دهید و بعد به دیگران برسید.

پیش بینی روابط شما: رابطه عاطفی شما امروز دچار تغییر خواهد شد. ممکن است روز چندان خوبی در پیش نداشته باشید. اما در انتها خوب خواهد شد. البته برای رسیدن به این شادی باید با طرف مقابل خود در مورد افکار و احساساتتان صحبت کنید.

پیش بینی شغل شما: سعی کنید در محیط کار با دیگران در راستای به انجام رساندن اهداف خود همکاری کنید. فرصتی یک ماهه پیش روی شما قرار دارد که می تواند در پیشرفتتان نقش مهمی داشته باشد.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز حسابی از خودتان تعریف خواهید کرد. اما خیلی روی این کار اصرار نورزید. به جای اینکه حالت دفاعی به خود بگیرید، سعی کنید کمی راحت تر رفتار کنید. شما شخصیت خونگرم و مهربانی دارید پس چرا نمی گذارید دیگران از آن لذت ببرند؟

پیش بینی روابط شما: امروز باید با شریک زندگی خود صحبت کنید. این بهترین فرصت است تا رابطه خود را بهتر کنید و عمق بیشتری به آن ببخشید. شاید این کار چندان آسان نباشد اما تلاش خود را بکنید تا از نتیجه اش لذت ببرید.

پیش بینی شغل شما: دیگران برخلاف اهداف شما کار می کنند. به همین دلیل آن حمایتی که انتظارش را داشتید از آنها نخواهید گرفت. در ماه آینده روی کار خود متمرکز شوید و حواستان را بیشتر جمع کنید.با سلام؛ دوستان عزیز و همراهان همیشگی برترینها:

به دلیل سنگین شدن حجم صفحه و مشکلات فنی، نظراتی که مرتبط با موضوع مطلب نباشد منتشر نخواهد شد، از این پس می توانید برای ارسال نظرات عمومی و غیر مرتبط با مطلب به این لینک مراجعه کنید.

http://www.bartarinha.ir/fa/news/32762


با سپاس از همراهی صمیمانه شمابرچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
عارفی_4
خرید باکس 4
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
خرید باکس 2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
زمردی_فوتر موبایل اصلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
تدبیرکالا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر