انتقاد از حاشیه‌ سازی بر سر FATF
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۸۸۵۳۲
۲۵ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
۱۶۰۱
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مساله (FATF) در کشور، گفت: به طور قطع دولت در اجرای(FATF) با اجازه رهبری اقدام خواهد کرد و این مساله به صورت قانونی انجام می شود.
خبرآنلاین: عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مساله (FATF) در کشور، گفت: به طور قطع دولت در اجرای(FATF) با اجازه رهبری اقدام خواهد کرد و این مساله به صورت قانونی انجام می شود.

غلامرضا کاتب در جشنواره شهید رجایی استان سمنان در سالن تامین اجتماعی این شهر، با انتقاد از سرگرم شدن جامعه و کشور به مساله(FATF) از این موضوع به عنوان یک مساله حاشیه ای یاد کرد و گفت: دولت درباره اجرای این موضوع هیچ تصمیمی نگرفته و به طور قطع برای اجرا از رهبری معظم انقلاب اجازه خواهد گرفت و به صورت قانونی انجام می شود.

وی تاکید کرد: عده ای در کشور به این موضوع دامن زده اند و همه را سرگرم کرده اند.
کاتب با بیان اینکه مگر ما بیکار هستیم که مردم را سرگرم چنین مسائلی می کنیم، افزود: امروز پرداختن به مسائل حاشیه ای هیچ سودی برای نظام، کشور، مردم و رهبری ندارد و باید از این مباحث پرهیز کرد.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم مطمئن باشند هر جا که کار از مسیر قانونی خارج شود، مجلس شورای اسلامی و دیگر نهاد های نظارتی با جدیت ورود پیدا خواهند کرد.

کاتب افزود: در حالی که دنیا در حال حرکت شتابان به سوی رشد و توسعه و پیشرفت است، ما سرگرم مسائل حاشیه ای هستیم.

وی با اشاره به اینکه در زمان حاضر اداره کشور با هزینه سنگین امکان پذیر نیست، اظهار کرد: امسال اعتبارات هزینه ای و جاری کشور در قانون بودجه 208 هزار میلیارد تومان است که بعید است بتوانیم این رقم درآمد داشته باشیم تا به این میزان اعتبار برسیم و این یعنی اینکه کشور با هزینه سنگین قابل اداره کردن نیست.

کاتب با بیان اینکه اگر همین روند ادامه یابد، در پنج سال آینده هزینه اداره کشور به حدود 340 تا 400 هزار میلیارد تومان افزایش پیدا خواهد کرد، گفت: همه ما باید بدانیم که تاثیر مدیریتی ما بر آینده کشور، نظام و خود ماست و روزی به خود ما برمی گردد.

وی افزود: باید بپذیریم فشار زیادی از سوی دشمنان بر روی دوش ما است و باید با تفکر و تعقل کار کنیم و در جهت رشد و توسعه و سازندگی کشور تلاش نماییم.

کاتب با اشاره به رهنمود رهبر معظم انقلاب اسلامی در گسترش فرهنگ کار در جامعه، گفت: امروز بزرگترین راه مبارزه با استکبار و آمریکا، کار و تلاش در جامعه به همراه تفکر و تعقل است.

دبیر هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه همه ما باید در کنار سر دادن شعار مرگ بر آمریکا، به تکلیف خود برای تحقق این گفتمان رهبری انقلاب عمل کنیم و خود را در برابر آن متعهد بدانیم، تصریح کرد: صرف شعار مرگ بر آمریکا گفتمان رهبر انقلاب تحقق نمی یابد، افزود: باید فرهنگ کار و تلاش به همراه تفکر و عقلانیت در جامعه گسترش و ترویج یابد.

وی یکی از چالش های بزرگ جامعه را کار کردن زیاد بدون داشتن تفکر اعلام کرد و گفت: یکی از روحیات ارزشمند و تفکرات شهید رجایی کار به همراه تفکر و عقلانیت به تمام معنا بود.

کاتب افزود: اگر تفکر و تعقلی که در شهید رجایی وجود داشت در جامعه امروز و در همه وجود داشته باشد، شاهد وضعیت بهتری می بودیم.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور در زمان حاضر، گفت: امروز همه ما مکلف به خدمت گزاری به مردم هستیم و برای تحقق این امر نیز باید تفکر شهید رجایی را در بخش مدیریتی و اجرایی کشور عملیاتی و به رونق اقتصادی و شرایط خروج از رکود فکر کنیم و از وارد شدن به مسائل حاشیه ای پرهیز نماییم.
کاتب افزود: همه ما نسبت به انقلاب و کشور و نظام خود را متعهد می دانیم و باید در جهت رشد و توسعه و تعالی و سازندگی گام برداریم.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حرکت کند کشور در زمینه های مختلف به نسبت دیگر کشورها، گفت: به عنوان نمونه در قانون برنامه تکلیف شده تا دولت و وزارت ارتباطات، دولت الکترونیک را راه اندازی و مبادلات مالی و پولی در سایه دولت الکترونیک و فضای اینترنتی و فضای مجازی باشد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر