کیهان همچنان مدافع عذرخواهی سعید مرتضوی
۳۸۹۹۶۰
۲۸ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
۴۳۵۰ 
روزنامه کیهان در ستون خبرهای ویژه خود به انتقادات از عذرخواهی سعید مرتضوی واکنش نشان داد.
روزنامه کیهان در ستون خبرهای ویژه خود به انتقادات از عذرخواهی سعید مرتضوی واکنش نشان داد.

سخنگوی فراکسیون موسوم به امید! گفته است؛ «نامه عذرخواهی مرتضوی اعتراف نامه‌ای دیرهنگام است». وی با تأکید بر لزوم برخورد با دیگر آمران و عاملان این حوادث گفته است «تعدادی از زندانیان نیز همچون جان باختگان مورد آزار و اذیت قرار گرفتند و باید مشخص شود آیا مرتضوی حاضر به عذرخواهی از این افراد هم هست یا نه»!

این اظهارات و اظهارنظرهای مشابه برخی دیگر از مدعیان اصلاحات، نشان می‌دهد که وطن‌فروشان فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88 هنوز هم بر خیانت و جنایات فراوانی که تحت مدیریت بیرونی مثلث آمریکا و انگلیس و اسرائیل و با مدیریت داخلی سران فتنه مرتکب شده‌اند اصرار دارند و متأسفانه کم کاری و کم توجهی مراکز امنیتی و اطلاعاتی و نیز دستگاه قضایی در تعقیب و مجازات وطن‌فروشان باعث شده است این بدهکاران که برخی از آنان مستحق شدیدترین مجازات‌ها هستند، خود را طلبکار نیز تلقی کنند.

نسبت سخنگوی فراکسیون امید با فتنه آمریکایی، اسرائیلی 88 نامعلوم است ولی اظهارنظر وی از جایگاه فراکسیون موسوم به امید حاکی از آن است که جنایات و خیانت‌های انجام گرفته در آن پروژه آمریکایی- اسرائیلی را نادیده گرفته و این به تنهایی جرم اندک و قابل گذشتی نیست!

مرتضوی- صرف نظر از اتهاماتی که به وی وارد است و قضاوت نهایی درباره آن برعهده دادگاه است- در یک اقدام شایسته از سهم ناخواسته و غیر عمدی که به عنوان اعزام سه متهم آشوب‌های 88 به بازداشتگاه کهریزک داشته است، پوزش خواسته ولی عوامل فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88 که وطن‌فروشی، اجرای دستورالعمل بیگانگان در ادعای تقلب در انتخابات، قتل دهها انسان بی‌گناه فقط با این بهانه که ظاهر حزب‌اللهی داشته‌اند- دقیقاً شبیه منافقین- ائتلاف با بهایی‌ها، منافقین، سلطنت‌طلب‌ها، عبدالمالک ریگی و همه جریانات تروریستی داخل و خارج کشور، آتش زدن مسجد، سنگباران عزاداران حسینی(ع)، به آتش کشیدن اموال عمومی، حمله به پایگاه بسیج و... فقط بخشی از جنایات آنان است... اصلاً به روی نامبارک خود نمی‌آورند که دست به چه خیانت بزرگی زده‌اند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1395/06/28
کیهان جان با عذر خواهی می خواهی همین طوری جمع کنی بره طرف؟
خودش قبول کرده ... ؟
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1395/06/28
حق با سخنگوی فراکسیون امیده. بعد از این همه سال تازه داره عذرخواهی میکنه طرف. کیهان جان شما لطفأ فقط خبرتو چاپ کن
Iran, Islamic Republic of
21:34 - 1395/06/28
دیگر کسی کیهان نمی خواند بهتره تعطیل بشه و وقت خودش را تعلف نکند
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1395/06/29
کیهان خاهشن این همه یک جانبه حرف زدنتو کنار بزار....پس جون اون ۳ تا بیچاره چی میشه؟؟حتمآ باید اعدام شه ب نظر ملت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج