اول مهر، ثبت نام مرحله دوم جریمه سربازی
۳۹۰۵۲۴
۲۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۹
۲۴۰۶
جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی در سال جاری از اول مهر ماه خبر داد.
خبرگزاری ایسنا: جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا از آغاز مرحله دوم ثبت‌نام برای جریمه ریالی سربازی در سال جاری از اول مهر ماه خبر داد.

سردار ابراهیم کریمی در این‌باره گفت: مرحله نخست ثبت نام برای جریمه ریالی سربازی در سال‌جاری اجرا شد و تمامی افرادی که تا پایان امسال دارای هشت سال غیبت یا بیشتر از آن بوده و در خواست خود را برای معافیت ریالی ثبت کرده بودند، کارت معافیت خود را دریافت کردند. افرادی هم که در بررسی‌های انجام شده فاقد شرایط لازم بودند کارتی دریافت نکردند، در این بین تعدادی از افراد نیز درخواست پرداخت اقساطی جریمه ریالی را داشتند که مساعدت‌های لازم با آنان انجام شد.
 
وی با بیان اینکه مرحله دوم ثبت نام جریمه ریالی سربازی در سال‌جاری از ابتدای مهرماه آغاز می‌شود، گفت: مرحله دوم این طرح همچون مرحله نخست آن بود و تمامی افراد دارای شرایط یعنی کسانی که تا پایان امسال هشت سال غیبت یا بیشتر از آن داشته یا حداقل هشت سال از تاریخ انصرافشان از تحصیل یا ترک یگان خدمتی گذشته باشد، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +10 درخواست خود را ثبت کرده و مدتی بعد نیز در صورت دارا بودن شرایط کارت معافیت برایشان صادر خواهد شد.
 
جانشین رییس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره اینکه اجرای مرحله دوم ثبت‌نام جریمه ریالی سربازی در سال‌جاری تا چه زمانی ادامه خواهد داشت به ایسنا گفت: پس از بررسی میزان استقبال از طرح در این خصوص تصمیم گیری خواهد شد.
 
کریمی با اشاره به مشمولان غایبی که پیامک تعیین تکلیف سربازی برایشان صادر شده بود، نیز گفت: این افراد همچنان می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس +10 وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند و اگر دارای شرایط بهره مندی از معافیت ریالی باشند می‌توانند با پرداخت جریمه ریالی  کارت معافیت دریافت کنند ولی اگر سنوات غیبتشان هم کمتر از هشت سال باشد باید به سربازی بروند.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1395/06/31
سلام
این طرح با شکست مواجهه شده ، کسی که دیگه 40 سالش هست و زن و بچه داره و یک کارگر ساده است ، نه معافیت میخواهد نه رمق خدمت و نه رمقی برای زندگی.....
چه ظلمهایی که شماها به غایبین نکردید.....
یک لحظه در خلوت با خودتان فکر کنید که با این محرومیتها چه خانواده هایی که از هم پاشیده شد، چه بچه هایی که بی مادر شدند، چه اختلافهایی که در خانواده ها به وجود آمد...
متاسفانه یا شماها بی خبرید .......
یا سرتان زیر برف کرده اید و خودتان را به نافهمی زده اید........

التماس تفکر
Iran, Islamic Republic of
13:41 - 1395/08/14
گناه ماچیست توجامعه فقیرگیرافتادیم به خاطرفقرنتونستیم بریم خدمت.من هشت سال قیبت دارم اماازراه دوردرس خوندم هم کارکردم.دیپلم گرفتم الان دیپلمم هم شده دردسر.لطفا زمان غیبت ازاخرین مدرک حساب نکنیدماهم بتونیم هم نونی به خانواده برسونیم هم تکلیفمون مشخص بشه
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1395/08/14
مشمولی که چندین سال غیبت داره حتما مشکلی داره دیگه نرفته خدمت مشکل برسی کنید.چراهشت ساله هابخرن هفت شیش ساله هانمیتونن بخرن انصافه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج