قشقایی شیراز، حریف پرسپولیس در جام حذفی شد
۳۹۰۸۵۲
۲۹ شهريور ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۷
۱۴۷۸ 
مراسم قرعه کشی مرحله یک سی و دوم جام حذفی با حضور غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات، سعید فتاحی مسئول مسابقات لیگ برتر و نمایندگان باشگاه ها در حال برگزاری است.
خبرگزاری فارس: مراسم قرعه کشی مرحله یک سی و دوم جام حذفی با حضور غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات، سعید فتاحی مسئول مسابقات لیگ برتر و نمایندگان باشگاه ها در حال برگزاری است.

محمود خوردبین، سرپرست پرسپولیس و خدایی از باشگاه استقلال در این نشست حضور دارند. میرشاد ماجدی سرپرست سابق استقلال هم در این جلسه حاضر است.

غلامرضا بهروان در مورد بحث حضور تیم های در جام حذفی گفت: دو برنامه به همه باشگاه های لیگ برتر دادیم و خوردبین سرپرست پرسپولیس و شجاعی سرپرست ذوب آهن حضور دارند. به باشگاه ها اعلام کردیم نظر کتبی خود را بگویید. از 16 باشگاه 14 باشگاه برنامه شماره 2 را قبول کردند. در این برنامه تمامی مسابقات دیده شده است.  تیم های لیگ برتری در مرحله یک سی و دوم با تیم های به جز لیگ دسته اول و لیگ برتری بازی می کنند. گفتیم جام حذفی این مرحله بدون حضور ملی پوشان برگزار می شود.

بهروان افزود: اگر تیم های لیگ برتری با تیم های لیگ دسته دومی به حکم قرعه باهم روبه رو شوند در جام حذفی مسابقه دو تیم در ورزشگاه های استاندارد آن استان یا استان مجاور برگزار می شود. اگر دربی خوب برگزار شد همه کمک کردند. دو تیم، تماشاگران، نیروی انتظامی، اورژانس و رسانه ها کمک کردند. انشالله در برگزاری جام حذفی هم همدیگر را کمک کنیم.

سعید فتاحی مسئول لیگ برتر هم پیش از مراسم قرعه کشی گفت: تیم های لیگ برتری که بیش از 3 بازیکن در تیم ملی داشته باشند می توانند در زمان های دیگر که ملی پوشان را در اختیار دارند در جام حذفی به میدان بروند البته فقط دیدارهایشان در لیگ برتر و فشرده می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم قرعه کشی برگزار شد و تیم های لیگ برتری حریفان خود را به شرح  زیر شناختند:

تراکتورسازی حریف فولاد یاسوج شد و پرسپولیس هم حریف قشقایی شیرازشد.

استقلال تهران باید به مصاف ملوان نوین برود.

برنامه سایر مسابقات به شرح زیر است؛

سایپا - بادران نوین تهران
پدیده - شهباز نوژن البرز
سپاهان - غذای سبز مشهد
پیکان - هف سمنان
نفت - مهرگان دره‌شهر
صبا - سفید آبیک
استقلال - ملوان نوین انزلی
ذوب‌آهن - شهرداری بوشهر
ماشین‌سازی - اتحاد لردگان

گسترش فولاد - امید شهرداری اراک
سیاه‌جامگان - شیهرداری ماهشهر
فولاد - عقاب تبریز
استقلال خوزستان - نفت و گاز گچساران
پرسپولیس - قشقایی شیراز
تراکتورسازی - فولاد یاسوج
صنعت نفت آبادان - شهرداری تبریز

برای میزبانی و میهمانی این تیم هنوز مشخص نیست و باید قرعه کشی شود. طبق برنامه مسابقات این مرحله در روزهای هشتم و نهم مهرماه برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج