نیکول کیدمن: عشق بچه‌ها آدم را شکوفا می‌کند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_1
ادیب_3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۳۹۳۱۸۴
۰۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵
۱۷۴۶
نیکول کیدمن که مادر دو فرزند از زندگی با همسر قبلی‌اش تام کروز است با بازی در نقش یک مادر در فیلم زندگینامه‌ای «لیون» یا «شیر» برای کمپانی واینشتاین که در جشنواره فیلم تورنتو اکران شد، درباره حس سرپرستی کودکان صحبت کرد.
روزنامه بانی فیلم: نیکول کیدمن که مادر دو فرزند از زندگی با همسر قبلی‌اش تام کروز است با بازی در نقش یک مادر در فیلم زندگینامه‌ای «لیون» یا «شیر» برای کمپانی واینشتاین که در جشنواره فیلم تورنتو اکران شد، درباره حس سرپرستی کودکان صحبت کرد.

عشق بچه‌ها آدم را شکوفا می‌کند

به نقل از اسکرین دیلی، کیدمن که دو فرزند خودش را به سرپرستی گرفته است در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو در پاسخ به سوالی درباره فیلمی که به تازگی بازی کرده و در آن یک بچه خیابانی ۵ ساله از کلکته را به سرپرستی می‌گیرد، گفت: برای من این فیلم درباره قدرت مادران است . بدون این که هیچ ربطی داشته باشد که آنها از کجا می‌آیند، و این که مادر بیولوژیکی بچه هسند یا او را به فرزند خواندگی پذیرفته‌اند.

کیدمن در کنفرانس مطبوعاتی فیلم شرکت کرده بود و با حضور کارگردان فیلم گرت دیویس در این نشست حضور داشت. در این فیلم به جز کیدمن، دیو پاتل و رونی مارا نیز بازی کرده‌اند. این درام بر مبنای خاطرات سارو بریرلی با عنوان «راه طولانی تا خانه» ساخته شده که در آن پاتل که اکنون بزرگ شده و مردی بالغ است سعی دارد تا خانواده گم‌شده‌اش در هندوستان را پیدا کند.

در این فیلم چندین بازیگر شناخته شده هندی هم حضور دارند که نوازالدین صدیقی، پریانکا بوس و تانیشتا چاتارجی از جمله آنها هستند.

کیدمن افزود:  وقتی معنی عشق خوبی مثل عشق مادری را درک کنی، آنوقت شکفته می‌شوی. در هر حال چنین احساسی یک وقتی ممکن است سر راه آدم قرار بگیرد. برای من چنین احساسی یک خس عمیق عاطقی بود.

نیکول کیدمن که تاکنون دو بار ازدواج کرده از زندگی‌اش با تام کروز دو فرزند به نام‌های ایزابلا و کانردارد که هر دو را به فرزند خواندگی قبول کرده‌اند. این ازدواج در سال ۲۰۰۱ به جدایی کشیده شد. دومین ازدواج وی با کیث اربن خواننده کانتری استرالیایی در ۲۵ ژوئن سال ۲۰۰۶ است.  کیدمن از همسر دومش نیز دو فرزند دارد.

پاتل نیز که در این نشست حضور داشت گفت در حالی که در جستجوی شخصیت خودش بود، در مناطقی از هند به بچه‌هایی از خانواده های ناتوان برخورد که در صورت وجود خانواده‌هایی برای سرپرستی خانواده‌هایاشن حاضرند آنها را از خود دور کنند. وی گفت آنها بیشتر به آمریکا یا استرالیا به سرپرستی داده می‌شوند. وی افزود: من با این فیلم فهمیدم که چطور برخی می‌توانند عشقشان را نثار بچه ای کنند و زندگی عالی و فرصت‌های جدیدی را در اختیار یک انسان دیگر بگذارند. به نظرم این بسیار زیبا است.

او نقش مرد جوانی را بازی می‌کند که از گوگل ارت استفاده می‌کند تا بتواند خانه دوران کودکی اش را در هند پیدا کند و بتواند هویت واقعی خودش و خانواده واقعی‌اش را بیابد.

«شیر» داستان پسربچه‌ پنج ساله‌ای به نام سارو است که سوار قطار اشتباهی شده و لحظه به لحظه از خانه‌اش در شمال هند دور می‌شود. سارو وحشت‌زده و سردرگم هزاران کیلومتر دور از خانه به شهر شلوغ کلکته می‌رسد. او در خیابان زندگی و با وحشت و اضطراب زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. او سرانجام به یتیم‌خانه می‌رسد و زوج استرالیایی او را به فرزندخواندگی می‌پذیرند و بالاخره امنیت و عشق را به دست می‌آورد و بزرگ می‌شود. سال‌ها بعد سارو با خاطره‌هایی کم‌رنگ در ذهنش به این فکر می‌افتد که نام و نشان و محل زندگی‌ کودکی‌اش را پیدا کند.

نقش سارو ۳۰ ساله را دیو پاتل بازی می‌کند، او دارد مدیریت هتلداری می‌خواند و رابطه رمانتیکی هم با همکلاسی‌اش دارد که رونی مارا نقشش را بازی می کند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت هوش و دانش سپهر_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
شفا_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر صالحی_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تنورستان_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر آزاد خواه_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
شفا_فوتر
پارسیان طب - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
روشا فارمسی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر