فرآیند جدید Uber برای افزایش امنیت کاربران
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۹۴۹۷۴
۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲
۱۲۱۲
به تازگی مسئولان اپلیکیشن Uber از رانندگان می خواهند تا قبل از آنلاین شدن یک عکس از خود بگیرند تا مطمئن شوند رانندگانی که در حال استفاده از این اپلیکیشن هستند، همان رانندگانی هستند که اطلاعات حساب کاربری آن ها ثبت شده است.
وب سایت کلیک: به تازگی مسئولان اپلیکیشن Uber از رانندگان می خواهند تا قبل از آنلاین شدن یک عکس از خود بگیرند تا مطمئن شوند رانندگانی که در حال استفاده از این اپلیکیشن هستند، همان رانندگانی هستند که اطلاعات حساب کاربری آن ها ثبت شده است.
 
 فرآیند جدید Uber برای افزایش امنیت کاربران

چندی پیش اپلیکیشن های مختص دوست یابی به منظور جلوگیری از فریب خوردن کاربران با پروفایل های جعلی و ساختگی، از کاربران خود خواستند تا تصاویر سلفی خود را در پروفایل خود قرار دهند. پس از این اقدام این اپلیکیشن ها، اپلیکیشن Uber که مختص حمل و نقل طراحی شده است، نیز به منظور جلوگیری از آسیب دیدن مسافران، در اقدامی مشابه از رانندگان خواسته است تا قبل از آنلاین شدن در این اپلیکیشن از خود یک عکس سلفی بگیرند. این اپلیکیشن این کار را یک اقدام امنیتی می داند و آن را Real-Time ID Check نامیده است.

این ویژگی امنیتی برای تأمین امنیت مسافران و رانندگان از یک سری سرویس های مایکروسافت تحت عنوان Cognitive services برای ایجاد یک سری الگوریتم های قوی استفاده می کند. مسئولان اپلیکیشن Uber اعلام کردند که این ویژگی به زودی در شهرهای سراسر آمریکا به کار گرفته خواهد شد.

در این ویژگی امنیتی از رانندگان خواسته می شود تا قبل از آنلاین شدن از خود یک تصویر سلفی بگیرند تا مسئولان Uber مطمئن شوند راننده ای که در حال استفاده از اپلیکیشن است، همان راننده ای است که حساب کاربری او قبلا ثبت شده است. طبق گفته مسئولان Uber، این اقدام مانع کلاهبرداری افراد مختلف می شود و باعث می شود حساب کاربری رانندگان مختلف، دیگر در معرض خطر نباشد. این اقدام همچنین به مسافرانی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند، این اطمینان خاطر را می دهد که همان کسی که حساب کاربری او ثبت شده است، در حال رانندگی است.

چنانچه تصویر سلفی راننده ای با تصویر حساب کاربری او مطابقت نداشته باشد، حساب کاربری او موقتا مسدود می شود و مسئولان Uber به تحقیق و بررسی در مورد او می پردازند. مسئولان Uber در طول مدتی که این ویژگی امنیتی به صورت آزمایشی به کار گرفته شد، متذکر شدند که دلیل اکثر موارد عدم مطابقت تصویر سلفی با تصویر پروفایل، واضح نبودن تصاویر پروفایل بوده است. پس از آن این اطمینان خاطر به مسافران داده شد که ۹۹ درصد رانندگان، مورد تایید مسئولان Uber هستند. به دلیل اینکه کل روند انجام این اقدام امنیتی فقط چند ثانیه طول می کشد، مسئولان این اپلیکیشن معتقدند که این اقدام می توانند امنیت این اپلیکیشن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

یکی از مسئولان ارشد امنیتی Uber به بیان این مطلب پرداخت که در حال حاضر به اشتراک گذاری اطلاعات حساب کاربری رانندگان یا سرقت اطلاعات این حساب ها به ندرت رخ می دهند و ما برای مقابله با چنین مشکلاتی، تمام تلاش خود را می کنیم و می خواهیم این اطمینان خاطر را به کاربران خود بدهیم تا با اطمینان کامل از این اپلیکیشن استفاده کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
انجمن پرستاری ایران_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
انجمن پرستاری ایران_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
انجمن پرستاری ایران_4
سفیر بار ساقدوش_2
انجمن پرستاری ایران_2
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو