فرآیند جدید Uber برای افزایش امنیت کاربران
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۹۴۹۷۴
۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲
۱۲۰۸
به تازگی مسئولان اپلیکیشن Uber از رانندگان می خواهند تا قبل از آنلاین شدن یک عکس از خود بگیرند تا مطمئن شوند رانندگانی که در حال استفاده از این اپلیکیشن هستند، همان رانندگانی هستند که اطلاعات حساب کاربری آن ها ثبت شده است.
وب سایت کلیک: به تازگی مسئولان اپلیکیشن Uber از رانندگان می خواهند تا قبل از آنلاین شدن یک عکس از خود بگیرند تا مطمئن شوند رانندگانی که در حال استفاده از این اپلیکیشن هستند، همان رانندگانی هستند که اطلاعات حساب کاربری آن ها ثبت شده است.
 
 فرآیند جدید Uber برای افزایش امنیت کاربران

چندی پیش اپلیکیشن های مختص دوست یابی به منظور جلوگیری از فریب خوردن کاربران با پروفایل های جعلی و ساختگی، از کاربران خود خواستند تا تصاویر سلفی خود را در پروفایل خود قرار دهند. پس از این اقدام این اپلیکیشن ها، اپلیکیشن Uber که مختص حمل و نقل طراحی شده است، نیز به منظور جلوگیری از آسیب دیدن مسافران، در اقدامی مشابه از رانندگان خواسته است تا قبل از آنلاین شدن در این اپلیکیشن از خود یک عکس سلفی بگیرند. این اپلیکیشن این کار را یک اقدام امنیتی می داند و آن را Real-Time ID Check نامیده است.

این ویژگی امنیتی برای تأمین امنیت مسافران و رانندگان از یک سری سرویس های مایکروسافت تحت عنوان Cognitive services برای ایجاد یک سری الگوریتم های قوی استفاده می کند. مسئولان اپلیکیشن Uber اعلام کردند که این ویژگی به زودی در شهرهای سراسر آمریکا به کار گرفته خواهد شد.

در این ویژگی امنیتی از رانندگان خواسته می شود تا قبل از آنلاین شدن از خود یک تصویر سلفی بگیرند تا مسئولان Uber مطمئن شوند راننده ای که در حال استفاده از اپلیکیشن است، همان راننده ای است که حساب کاربری او قبلا ثبت شده است. طبق گفته مسئولان Uber، این اقدام مانع کلاهبرداری افراد مختلف می شود و باعث می شود حساب کاربری رانندگان مختلف، دیگر در معرض خطر نباشد. این اقدام همچنین به مسافرانی که از این اپلیکیشن استفاده می کنند، این اطمینان خاطر را می دهد که همان کسی که حساب کاربری او ثبت شده است، در حال رانندگی است.

چنانچه تصویر سلفی راننده ای با تصویر حساب کاربری او مطابقت نداشته باشد، حساب کاربری او موقتا مسدود می شود و مسئولان Uber به تحقیق و بررسی در مورد او می پردازند. مسئولان Uber در طول مدتی که این ویژگی امنیتی به صورت آزمایشی به کار گرفته شد، متذکر شدند که دلیل اکثر موارد عدم مطابقت تصویر سلفی با تصویر پروفایل، واضح نبودن تصاویر پروفایل بوده است. پس از آن این اطمینان خاطر به مسافران داده شد که ۹۹ درصد رانندگان، مورد تایید مسئولان Uber هستند. به دلیل اینکه کل روند انجام این اقدام امنیتی فقط چند ثانیه طول می کشد، مسئولان این اپلیکیشن معتقدند که این اقدام می توانند امنیت این اپلیکیشن را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

یکی از مسئولان ارشد امنیتی Uber به بیان این مطلب پرداخت که در حال حاضر به اشتراک گذاری اطلاعات حساب کاربری رانندگان یا سرقت اطلاعات این حساب ها به ندرت رخ می دهند و ما برای مقابله با چنین مشکلاتی، تمام تلاش خود را می کنیم و می خواهیم این اطمینان خاطر را به کاربران خود بدهیم تا با اطمینان کامل از این اپلیکیشن استفاده کنند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر کاشت ابرو
شفا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر