مدال نقره رقابت‌های آسیایی برای اسنوکر ایران
۳۹۷۲۰۴
۰۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۲
۱۲۹۱
تیم ملی اسنوکر ایران با شکست در مقابل تیم ملی پاکستان به مدال نقره رقابت های ورزش های بیلیاردی قهرمانی آسیا در رشته اسنوکر تیمی رسید.
خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ تیم ملی اسنوکر ایران متشکل از سهیل واحدی،  امیر سرخوش و آرمان دیناروند با نتیجه 3 بر یک در مقابل تیم پاکستان متشکل از محمد آصف و بابر مسیح مغلوب شد و به مدال نقره این رقابت‌ها دست پیدا کرد. تیم ایران که به دلیل دارا بودن مقام قهرمانی جهان مستقیم وارد مرحله یک چهارم پایانی شده بود با پیروزی در مقابل تیم های قطر و امارات فینالیست شد و در این مرحله مغلوب تیم پاکستان شد.

 نخستین دوره رقابت‌های ورزش‌های بیلیاردی قهرمانی آسیا سوم تا یازدهم مهرماه به میزبانی کشور امارات(فجیره)در رشته های اسنوکر 15 توپ، تیمی، شش توپ، ناین بال انفرادی، ناین بال تیمی و ایت بال چینی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود. 

تیم ملی بیلیارد  ایران با حضور سهیل واحدی، امیر سرخوش، آرمان دیناروند و مهران ارشادی در رشته اسنوکر، محمدعلی پردل، علی مقصود، کاوه زرعکانی در رشته پاکت بیلیارد، ساسان لشکری در رشته بیلیارد سه توپ  ودر بخش بانوان  اکرم محمدی، بهناز اقدم ، نادیا کامران، در رشته اسنوکر و  مریم ایزدی، پریسا منگلی، اکرم محمدی  در رشته ناین بال در این رقابت ها شرکت می‌کنند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج