مشتری عصبانی، فروشگاه اپل در فرانسه را به هم ریخت
۳۹۷۷۳۰
۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳
۳۹۰۲ 
عدم رضایت از خدمات پس از فروش و نحوه برخورد بخش پشتیبانی مشتریان برای بسیاری از افراد پیش آمده، و هیچکدام از شرکت های معتبر فناوری، حتی آن هایی که به گفته خود توجه زیادی به بخش ارتباط با مشتری داشته اند نیز از این قاعده مستثنی نیستند. این وضعیت گاهی اوقات به خاطر فقدان آموزش های کافی کارکنان رخ می دهد، و بعضی وقت ها هم مشتری خواسته ها و توقعات بیش از حد انتظاری دارد، اما زمانی که این دو عامل با هم ترکیب شوند، نتایج عجیب و غریبی رقم خواهد خورد.
وب سایت دیجیاتو - حمید مقدسی: عدم رضایت از خدمات پس از فروش و نحوه برخورد بخش پشتیبانی مشتریان برای بسیاری از افراد پیش آمده، و هیچکدام از شرکت های معتبر فناوری، حتی آن هایی که به گفته خود توجه زیادی به بخش ارتباط با مشتری داشته اند نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

این وضعیت گاهی اوقات به خاطر فقدان آموزش های کافی کارکنان رخ می دهد، و بعضی وقت ها هم مشتری خواسته ها و توقعات بیش از حد انتظاری دارد، اما زمانی که این دو عامل با هم ترکیب شوند، نتایج عجیب و غریبی رقم خواهد خورد.

به تازگی ویدیویی منتشر شده که نشان می دهد فردی در یکی از فروشگاه های اپل در کشور فرانسه اقدام به شکستن و تخریب موبایل های آیفون می کند. در ویدیو می بینیم این شخص بسیار خشمگین است، اما نه به اندازه ای که بر حرکاتش کنترل نداشته باشد (تعجب نکنید، هنوز هستند افرادی که به صورت عمودی فیلمبرداری می کنند.

در واقع این مشتری کاملاً خونسرد و حساب شده به تخریب محصولات اپل استور دست می زند و گاهی اوقات رو به کارکنان فروشگاه، می گوید بالاخره پولش را پس خواهد گرفت. مشخص نیست دلیل این اقدام چه بوده، نقص نرم افزاری، ایراد سخت افزاری، یا شاید هم حذف جک هدفون او را به ستوه آورده.

با این حال، به نظر نمی رسد که این راهکار، یعنی خرد کردن آیفون با گوی فلزی، رویکرد مناسبی برای پس گرفتن پول یا ابراز نارضایتی از فروشگاه ها باشد، چون این فرد باید ده ها برابر مبلغ مورد انتظارش را به عنوان خسارت و جریمه پرداخت نماید.


 
در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.
مشتری عصبانی، فروشگاه اپل در فرانسه را به هم ریخت 
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج