وقتی پدر و مادرتان دعوا می‌کنند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
ریزخور_1
کلاسینو_1
زمردی_داخلی1
لاله زار مال_1
دکتر نداف کرمانی 1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_3
ریزخور_3
زمردی_داخلی3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
کلاسینو_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
زمردی_داخلی2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۹۷۷۸۹
۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۷
۳۲۷۰۳
یشتر بچه‌ها وقتی پدرومادرشان با هم دعوا می‌کنند، نگران می‌شوند. ممکن است فکر کنند که آنها باعث دعوای پدرومادرشان شده‌اند. اگر بچه‌ها فکر کنند که تقصیر آنهاست ممکن است احساس گناه کنند یا حتی بیشتر ناراحت شوند. اما رفتار پدرومادرها هیچوقت تقصیر بچه‌ها نیست.
وب‌سایت کیدز پرشیا: کاملاً عادی است که گاهی والدینتان با هم دعوایشان شود. ممکن است پدر و مادر سر مسائل پولی؛ کارهای خانه یا گذراندن وقت با هم هم‌عقیده نباشند.
 
ممکن است درمورد مسائل بزرگ هم با هم اختلاف داشته باشند—مثل تصمیمات مهمی که باید برای خانواده گرفته شود. حتی ممکن است سر چیزهای خیلی کوچک هم که اصلاً مهم به نظر نمی‌رسد با هم مخالفت کنند—مثل اینکه شام چه داریم و اینکه کی چه وقت به خانه بیاید.

گاهی اوقات والدین می‌توانند با وجود اختلافی که با هم دارند اما خیلی آرام با هم حرف بزنند، طوریکه هر دو آنها هم فرصت حرف زدن و هم شنیدن داشته باشند. اما خیلی‌وقت‌ها وقتی پدرومادرها با هم مخالفت می‌کنند، دعوایشان می‌شود.

بیشتر بچه‌ها وقتی پدرومادرشان با هم دعوا می‌کنند، نگران می‌شوند. صدای بلند آنها و جمله‌های عصبانی که به هم می‌گویند، باعث ترس و ناراحتی بچه‌ها می‌شود. حتی دعواهایی که در آن حرف نمی‌زنند—مثل وقتی که پدرومادر عصبانی رفتار می‌کنند و با هم اصلاً حرف نمی‌زنند—هم می‌تواند برای بچه‌ها ناراحت‌کننده باشد.

اگر دعوا مربوط به بچه‌ها باشد، ممکن است فکر کنند که آنها باعث دعوای پدرومادرشان شده‌اند. اگر بچه‌ها فکر کنند که تقصیر آنهاست ممکن است احساس گناه کنند یا حتی بیشتر ناراحت شوند. اما رفتار پدرومادرها هیچوقت تقصیر بچه‌ها نیست.
 
 وقتی پدرومادرتان دعوا می‌کنند

وقتی والدین دعوا می‌کنند یعنی چه؟

بچه‌ها معمولاً نگران این هستند که دعوای پدرومادرشان چه معنی می‌تواند داشته باشد. ممکن است برای خودشان نتیجه‌گیری کنند و فکر کنند که دعوای آنها به این معنی است که دیگر همدیگر را دوست ندارند. ممکن است فکر کنند که والدینشان می‌خواهند از هم جدا شده یا طلاق بگیرند.

اما دعوای پدرومادرها معمولاً به این معنی نیست که آنها همدیگر را دوست ندارند یا می‌خواهند طلاق بگیرند. بیشتر وقت‌ها این دعواها فقط راهی برای خالی کردن عصبانیتشان بخاطر روز سختی که داشته‌اند است. همه آدم‌ها هرازگاهی کنترل خود را از دست می‌دهند و از کوره در می‌روند.

والدین هم درست مثل بچه‌ها ناراحت می‌شوند، ممکن است گریه کنند یا حرف‌هایی را به زبان بیاورند که منظور ندارند. گاهی‌اوقات یک دعوا ممکن است هیچ معنی جز اینکه پدریا مادرتان یا هر دو آنها از کوره در رفته است نداشته باشد. والدین هم درست مثل بچه‌ها اگر حالشان خوب نباشد و برای کار یا دغدغه‌های دیگر زندگی استرس زیادی داشته باشند، بیشتر دعوا می‌کنند.

وقتی والدین دعوا می‌کنند، بچه ‌ها چه حسی دارند؟

معمولاً بچه‌ها وقتی می‌بینند پدر و مادرشان دعوا می‌کنند ناراحت می‌شوند. شنیدن صدای داد زدن آنها و کلمات نامهربان خیلی سخت است. ناراحت و عصبانی دیدن والدین ممکن است باعث شود بچه‌ها بترسند.

ممکن است بچه‌ها نگران یکی از والدینشان شوند. ممکن است نگران شوند که یکی از والدینشان خیلی ناراحت شده باشد چون آن دیگری سر او داد زده است.ممکن است نگران این شوند که یکی از والدینشان آنقدر عصبانی شده که کنترل خود را از دست داده است. ممکن است نگران این شوند که والدینشان از دست آنها هم عصبانی باشند یا اینکه ممکن است به یکی آسیب برسد.

بعضی وقت‌ها دعوای پدرومادرها ممکن است باعث شود بچه‌ها گریه کنند. نگرانی و ناراحتی از دعوا والدین حتی ممکن است باعث شود بچه‌ها نتوانند بخوابند یا به مدرسه بروند.

وقتی والدین دعوا می‌کنند چه باید کرد

خیلی مهم است که به یاد داشته باشید که این والدینتان هستند که دعوا یا بحث می‌کنند نه بچه‌ها. به خاطر همین بهترین کار این است که خودتان را دارو دعوا نکنید و یک جای دیگر بروید تا از دعوا و مشاجره والدینتان دور بمانید. پس به اتاقتان بروید، در را ببندید، و خودتان را به یک کار دیگر مشغول کنید تا دعوای آنها تمام شود. این وظیفه بچه‌ها نیست که در دعوا دخالت کنند.
 
 وقتی پدرومادرتان دعوا می‌کنند

وقتی دعوای والدین خیلی پیش برود

وقتی والدین دعوا می‌کنند ممکن است خیلی داد و بیداد و حرف‌های بد و نامهربان بشنوید. بااینکه خیلی از والدین این کار را می‌کنند، اصلاً درست نیست که با اعضای خانواده‌تان بدرفتاری کنید، حرف‌های زشت بزنید یا سر آنها داد بزنید.

بعضی‌وقت‌ها ممکن است دعوای والدین خیلی پیش برود و والدین وسایل خانه را پرت کنند یا حتی زدوخورد کنند. این چیزها اصلاً درست نیست. وقتی دعوای والدینتان وارد برخوردهای فیزیکی اینچنینی شود، والدین باید یاد بگیرند که عصبانیت خودشان را کنترل کنند. شاید به کمک یک بزرگتر دیگر نیاز باشد تا این مسئله را به آنها بگوید.

بچه‌هایی که در خانواده‌هایی زندگی می‌کنند که دعوای پدرومادرشان معمولاً خیلی پیش می‌رود، باید یک نفر بفهمد که چه اتفاقی می‌افتد. حرف زدن درمورد این دعواها با یکی از اقوام نزدیک، معلم مدرسه، مشاور مدرسه یا هر بزرگتر دیگری که به او اعتماد دارید، خیلی مهم است.

اگر به کسی صدمه برسد

بعضی‌وقت‌ها والدینی که دعوا می‌کنند آنقدر کنترلشان را از دست می‌دهند که ممکن است به همدیگر آسیب برسانند و بعضی وقت‌ها ممکن است به بچه‌ها هم صدمه برسد. اگر این اتفاق افتاد، باید به یک بزرگتر دیگر خبر دهید تا به خانواده کمک کنند تا به کسی صدمه نرسد.

اگر دعوا کردن در خانواده از کنترل خارج شود و بخاطر این دعواها به کسی آسیب برسد، یا اگر اعضای خانواده از دعوا کردن خسته شوند، کسانی برای کمک هستند. مشاوران خانواده می‌دانند چطور باید به خانواده‌ها کمک کنند تا با مشکلاتشان کنار بیایند.

آنها می‌توانند به اعضای خانواده آموزش دهند که چطور به حرف‌های هم گوش دهند و بدون داد و بیداد احساسات خود را بیان کنند. بااینکه کمی زمان، تلاش و تمرین می‌خواهد اما خانواده‌های می‌توانند یاد بگیرند که با هم بهتر کنار بیایند.

آیا اشکالی ندارد که والدین گاهی اوقات با هم دعوا کنند؟

دعوا کردن گاه‌به‌گاه والدین اگر باعث شود بتوانند احساسات خود را بیان کنند اشکالی ندارد و طبیعی است. خیلی مهم است که اعضای خانواده حرف‌ها و احساسات خود را بیان کنند و در دل خود نریزند، حتی اگر با هم اختلاف دارند. نکته خوب درمورد اختلاف داشتن این است که بعد از آن معمولاً همدیگر را بهتر درک می‌کنند و به هم نزدیک‌تر می‌شوند.

والدین به دلایل مختلف با هم دعوا می‌کنند. ممکن است روز سختی را سر کار داشته‌اند یا حالشان خوب نباشد و خسته باشند. والدین هم درست مثل بچه‌ها وقتی حالشان خوب نیست ممکن است ناراحت شوند و احتمال اینکه دعوا کنند بیشتر باشد. اکثر اوقات، دعواها خیلی زود برطرف می‌شود، والدین از هم معذرت می‌خواهند و آشتی می کنند و همه دوباره حالشان خوب می‌شود.
 
وقتی پدرومادرتان دعوا می‌کنند 

خانواده ‌های سالم و خوشبخت

هیچ خانواده‌ای کامل نیست. حتی در خوشبخت‌ترین خانواده‌ها هم گاهی اوقات دعوا و مشاجره پیش می‌آید. معمولاً اعضای خانواده باید بتوانند چیزهایی که اذیتشان می‌کند را آزادانه بیان کنند. اینطوری همه حالشان بهتر می‌شود و زندگی دوباره به حالت عادی برمی‌گردد.

اینکه عضوی از یک خانواده باشید یعنی هرکس باید تلاش کند زندگی را برای بقیه اعضای خانواده بهتر کند. دعوا پیش می‌آید و هیچ اشکالی ندارد اما با عشق و محبت و درک و کمی تلاش، خانواده‌ها می‌توانند تقریباً هر مشکلی را حل کنند.
انتشار یافته: 43
در انتظار بررسی:106
Iran (Islamic Republic of)
10:37 - 1397/06/06
مامان و بابای منم همیشه با هم دعوا میکنن الان۲۷سالمه اما هنوزم شاهد دعوای اونام عادتم ندارن خودشون تقصیرشونو قبول کنن همیشه میندازن گردن یکی دیگه بخصوص من ! همیشه به خاطر اینکه دعواشون نشه نگرانم دیگه از هردوتاشون بدم میاد ،اسنقد روم تاثیر میزارن که بعضی وقتا حتی اونقدر اعصابم بهم میریزه که نمیتونم کارای روزانمو انجام بدم و فقط مراقب اینام که دعواشون نشه
Iran (Islamic Republic of)
20:55 - 1397/09/14
من13 سالمه وهر روز پدر ومادرم دعوامی کنن ومن هم بیشتر موقع ها خودم را سرگرم چیزی میکنم ولی بعضی وقت ها از خانه دور میشوم تا همیچی آرام بشه
پاسخ ها
ماهک
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
خاطر اونا خراب کنیم به نظر من همین کار از مه بهتر تا کی میخوایم زندگیمونوبه
Germany
23:33 - 1398/02/22
من یه پسر عمه دارم که هربار باهاش تندی میکنم با رفتار بد پدرم نسبت به خودم مواجه میشم
مادرم هم همیشه از این رفتار پدرم ناراضی میشه و تا سر حد مرگ منو به ترس میندازه
خوش بختانه پدرم همیشه خونسردی خودش رو حفظ میکنه ولی تک تک حرکات من رو علیه من استفاده میکنه مادرمم از این شرایط بسیارناراحت انواع وسایل رو به طرف من پرتاب میکنه و در هر شرایط من آسیب میبینم
کتک رو من میخورم حرفم از بابام
قلبم هم تند تند میزنه
Iran (Islamic Republic of)
00:47 - 1398/03/04
12 سالمه هر هفته سر یه چیز علکی باهم دعوا میکنن و تا 2و3 هفته باهم قهر میکنن من دیگه خسته شدم ترو خدا برام دعا کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
منم همینم عزیزم میگذره این روزا هم بهتر از همه اینه که ما روزی به خوشی زنگیمونیعنی مرگ میرسیم
بدون نام
United States of America
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
بعضی وقتا میگم شاید همه ی مامان و بابا ها اینطورین و من زیادی واکنش نشون میدم و اعصابم رو خرد میکنم ولی خب ... فک نکنم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
منم مشکل تو رو دارم
فکر کنم خودکشی بهترین راهه چون بچه های مثل مارو هیشکی نمی‌خواد حتی پدر و مادر مون
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
12:41 - 1398/03/10
من ۲۴سالمه از وقتی یادم میاد تا همین الان پدرو مادرم در حال جنگ باهمن و همیشه هم حرف طلاق دارن وسط دعوا هم ک میبینم مادرم داره کتک میخوره میرم وسط دعوا و دستوپای من میشکنه ای خدا چیکار کنم هر کاری هم میکنم نمیرن پیش مشاور.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
خدا بهت صبر بده
بدون نام
United States of America
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
ببین تنها راهش اینه که هر کادی به نظرت تو اون شرایط درستتر هست رو انجام بدی چون واقعا هیچکس نمیتونه درک کنه اون لحظه چه حسی داری و داری چه صحنه های حشونت باری رو میبینی و البته بستگی داره که به خودت بیشتر اهمیت میدی یا اونا . من که دیگه بیخیال خودم شدم و همیشه بینشون مداخله میکنم . اما اگه میدونی خودت ارزش بیشتری داری نسبت به اونا تا اونجایی که میتونی البته بینشون قرار نگیر
Iran (Islamic Republic of)
16:13 - 1398/03/17
من ۱۲ سالمه پدرو مادرم همیشه با هم دعوا میکنن ولی من میترسم خودمو به یه کاری مشغول کنمو بیخیال باشم اصلا نمیتونم راهنماییم کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
منم نمیتونم اما باید با خودت خلوت کنی اهنگ گوش بدی و اصلا محل ندی فقط به خودت فک کن
ابوالفضل
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۱۰
من درک میکنم و با کار تو موافقم چون گاهی دعوا انقدر شدیده که هیچ چیزی حواسو پرت نمیکنه از طرف دیگه نگران پدر و مادر میشه که مثلا سرش نخوره جایی شیشه نره تو پاش و اصلا چیزی خراب نشه چون تو این اوضاع کسی پول نداره مثلا یه بار بیخیال بودم اما یکیشون خورد به گوشیم و افتاد شکست.اگه تلوزیون بود چی؟پولی وجود نداره و بس.
Iran (Islamic Republic of)
11:48 - 1398/03/24
پدرو مادرمن هم باهم دیر به دیر دعوامیکنند ولی بدجور من هم موندم بلاتکلیف . الانم افسردگی گرفتم هرروز گریه میکنم دوست دارم تنها باشم دوست ندارم هیچ جا برم دیگه خسته شدم دوست دارم خودکشی کنم خواهش میکنم ازتون هرکی متنمو خوند جواب بده خواهش میکنم ازتون دارم روانی میشم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۳
عزیزم به زودی به خوشی زندگیت یعنی مرگ میرسی اما اینو بهت بگم که تو به خاطر اونا زندگی خودتو خراب کردی ÷س اینده ی خودت چی چرا بقیه باید خوشحال باشنو تو غمگین این انصاف اخه د حق خودت بدی نکن
متاسفم
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
سلام عزیزم منم همین زندگیم سعی کن به چیز های خوب فکر کنی منم گریم هروزيه منم بعضی اوقات به فکر خودکشی ميوفتم ولی هیچ وقت خودکشی نکن مادر و پدرت در وجود خودشون هم تو رو دوست دارن هم خودشون رو
سام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
نگران نباش فقط تو همین مشکلو نداری
منم الان ۱۵ سالمه و پدر و مادرم هر چند وقت یک بار
باهم دعوای شدید میکنند
منم از زندگی خسته شدم ولی راه دیگری نداریم
Iran (Islamic Republic of)
14:59 - 1398/04/02
من ۱۴ سالمه از وقتی که یادم میاد بابام روی منو داداشم و مامانم دست بلند نکرده ولی زود عصبانی میشه یادمه همیشع سر چیزای کوچیک دعوا میکنن و بابام زود عصبانی میشه و فقط داد میزنه واقعا هر بار که دعواشون میشه حرف از طلاق و روشن کردن تکلیف حرف میزنن تو رو خدا راهنماییم کنین چون من میترسم و نمیتونم بیخیال باشم
Iran (Islamic Republic of)
00:46 - 1398/04/26
من هم والدینم باهم خیلی دعوا می کنن ولی من از محل دور نمیشم و برعکس عمل من کنم و بیشتر مداخله می کنم چون بعضی مواقع پدرم کنترلش از دستش در میره و... من نگران که مادرم آسیب هم جسمی و هم روانی پیدا کنه و تازگیا پای فامیل و پلیس هم به ماجرا باز شده
از بزرگترها مشاوره گرفتم و گفتن که از محل دور شو ولی من اینکار رو نمی کنم و کسی نیس که جلوی پدرم رو بگیره و...
(امتحان کردم که میگم) لطفا کمکم کنید
پاسخ ها
بدون نام
United States of America
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۲
درست میگی واقعا
همه میگن دخالت نکنین و اینجور چیزا بدون اینکه حتی یکمی فک کنن شما اون لحظه چه حسی داری
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۲
درکت میکنم منم همین مشکلو دارم متاسفانه خیلی سخته
Jack Sparrow
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۲/۱۶
منم مثل تو هستم
Iran (Islamic Republic of)
15:04 - 1398/04/26
ما دعوا هامون خیلی اساسی هست بعضی اوقات خون ریزی هم پیش می اید و حتی ابرو ریزی من بیشتر به خالم زنگ میزنم که بیاد پیشن
Iran (Islamic Republic of)
13:00 - 1398/05/03
بیشتر دعوا ها سر مامانم به وجود میاد و بابم یک ادم بی مصرف و بی منطق نمی دونم چیکار کنم اما نمی خوام دخالت کنم و فقط میخوام بیخیال باشم اما چه جوری افسردگی نگیرم کمک کمک کمک
Iran (Islamic Republic of)
23:52 - 1398/05/27
من الان هر چند وقت یبار،تقریبا میشه گفت هر ۵ تا ۶ ماه یبار شاهد دعوای مامان بابام هستم،این دفعه بابام رفت توی حموم و در و دشت و تیغ کشید روی دستش ولی نه خیلی وخیم،به خدا لان بغضم گرفته نمیتونم گریه کنم و خواهرم بزرگمم اینجاس
قرار بود به امید خدا با خانواده خالم ۲۳ شهریور بریم مشهد،ولی الان توی دعوا اینا موندیم،امسال من سال آخر راهنماییمه،به خدا نمیخوام لتمه ای به درسم بخورم که تکونم رشته خوبی قبول شم،خدایا خودت کمکم کن
Iran (Islamic Republic of)
16:01 - 1398/08/08
سلام من ۱۳ سالمه ویک داداش دارم که۲۰سالشه وبیکاره بابامم بد اخلاق بابام زیاد داداشم را دوست نداره اما مامانم خودشا میکشه براش مامان و بابام همش بخاطر اینکه داداشم بیکاره دعوا میکنه الان۲روزه که مامان وبابام باهم قهرن
Iran (Islamic Republic of)
05:05 - 1398/09/27
سلام الان حدود 4 سالی میشه پدر و مادرم هر ماه دعوا می کنن
بابام خیلی صبوره اما مامانم فقط دنبال بهونه است تا دعوا کنه و خیلی حساسه
سر هرچیزی ناراحت میشه و داد و جیغ میزنه دیشب هم دعوا بدی داشتن
می خوام امروز بعد مدرسه دیر برم خونه تا نگران شه مامانم تا دیگه دعوا نکنه حتی به خاطر منو خواهرم
به نظرتون کار درستی می کنم
Iran (Islamic Republic of)
02:59 - 1398/10/10
من ۱۴ سالمه و دیگه عقلم میرسه به خیلی چیزا.بابا من وقتی دعواشونو میشنوم خیلی خیلی جواب برا هردوشون دارم که منطقین اما اگه بخام برم وسط دعوا نمیشه که در مواقع دیگم به حرفام گوش نمیدن. خیلی وقتام زد و خورد شدید داریم ولی اگه بخام به کسی بگم تا کمک کنه بعد اینکه بفهمن به شدت منو دعوا میکنن و مثل همیشه گوشیم رو میگیرن.گاهی انقدر جواب حرفاشون سادست که دیوونه میشم. مامان منم تقریبا دیوونه شده یعنی بخاطر هر چیز ناچیزی زندگیتو سیاه میکنه . بابامم بیتفاوت
Iran (Islamic Republic of)
18:00 - 1398/11/27
من از بچگی شاهد این بودم که پدرم به مادرم تهمت میزد و همش بهش شک داشت به همین خاطر هم من الان با اینکه چهارده سالمه اختلال روانی دارم
Iran (Islamic Republic of)
12:40 - 1398/12/27
ببینید الان مامان و بابام باهم دعوا میکنن ولی همه چی تقصیر بابامه سر چیز های بیخود من واقعا نمیتونم تحمل کنم توروخدا دعا کنید بابام بمیره گور به گور بشه توروقران
بنظرتون از خونه بزنم بیرون و دیگه نیام خوبه؟؟الان احساسات ما این وسط چی میشه از یه طرف نمیخوام بابام رو بزنم و از طرف دیگه اون کثافت اعصابم رو میریزه بهم بخدا اگه ادم یتیم به دنیا بیاد بهتر از اینه که مامان و بابا داشته باشه
پاسخ ها
سوخته
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
واقعا تو چطور بچه ای هستی که ارزوی مرگ بابات رو میکنی به جای اینکه دعا کنی حال روحی و روانی بابات خوب بشه بعد اینکه میگی فرار کنم تو با این کار فقط دعوا ها رو بیشر میکنی و باعث ناراحتی بیشتر خانوادت میشی از نظر من اگه فرار کنی تو فقط دیگران رو ناراحت تر میکنی
سوخته
Iran (Islamic Republic of)
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۸
ببخشید اگر کمی بد حرف زدم
Iran (Islamic Republic of)
15:10 - 1399/01/03
من ۱۳ سالمه . مامان و بابام همو دوست دارن و میدونم هیچ وقت طلاق نمیگیرن اما خیلی باهم قهر میکنن چطوری آشتیشون بدم ؟ لطفا راهنماییم کنید
Iran (Islamic Republic of)
15:41 - 1399/01/14
من ۱۲ سالمه پنج ماهی به بار پدر مادرم باهم دعوا میکنن
ولی همون روز یا فرداش دوباره خوب میشن باهم
تنها کاری که باید بکنید اینه که باید توی اتاقتو
و اهنگ گوش کنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
چقد راحت میتونی ارامشتو حفظ کنی اگه مث مل کتک کاریرداشتی اون وقت میفهمیدی
Iran (Islamic Republic of)
22:14 - 1399/01/22
من ۱۵ سالمه و پدر و مادرم همش با هم دعوا می کنن هر چند وقت یه بار بساطمونه جیغ داد کتک کاری آبروریزی و هزارتا مشکل دیگهمقصر اصلی هم پدرمه که عصبیه زندگی شده برام جهنم نمیدونم چیکار کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۹/۰۵
منم بابام عصبیه ولی خب چه میشه کرد اینو میزارم پای رسیدن روزای خوب تر
Iran (Islamic Republic of)
12:32 - 1399/09/05
من ۱۴سالمه مامان وبابام بیشتروقت ها باهن دعوا میکنن و کتک کاری میشه من صحنه های بدیو دیدم حرف های زیادی روم اثرگذاشته قلبم تندتند میزنه مامانه بدبختمم همش کتک میخوره ولی بعدش که باهم اشتی میکنن روزای خوبی برامون میشه فکدکنم ۶ماه باهم دعوانکردن ولی این چندردز دعوای زیادی داشتیم روی درس منم اثرگزاشته نمیدونم چیکار کنم؟
Iran (Islamic Republic of)
09:22 - 1399/11/21
همین الان دعوای بدی شد.منم هر مداخله کردم هم داو زدم بابام خودزنی کرد خیلی منم ترسیدم.خودمم کتک خوردم
Iran (Islamic Republic of)
17:29 - 1399/12/10
من واقعا ادم بزرگا رو درک نمیکنم.
Iran (Islamic Republic of)
09:21 - 1400/03/20
مرسی از حرفاتون متوجه شدم چیکار کنم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
سوییچ ایران_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
عارفی_3
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
دکتر نائبی_4
خرید باکس 4
سوییچ ایران_4
سوییچ ایران_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
زمردی_فوتر موبایل اصلی
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دارو سازی عبیدی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر