وودی آلن: تا زنده ام دیگر سریال نمی سازم!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۳۹۹۴۵۷
۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰
۱۶۲۲
کارگردان کارکشته اقرار می کند که سریالش برای شبکه آمازون باید فقط یک فیلم می بود.
روزنامه بانی فیلم: کارگردان کارکشته اقرار می کند که سریالش برای شبکه آمازون باید فقط یک فیلم می بود.

 به نقل از ایندپندنت، بعد از مراحل فیلمبرداری یک سریال که مسلما جالب نبود و انتقادهایی که بعد از آن به وجود آمد، وودی آلن تصمیم گرفته هرگز به تلویزیون بازنگردد.
 
وودی آلن: تا زنده ام دیگر سریال تلویزیونی نمی سازم!

اگر بخواهیم ساده بگوییم، سریال او برای آمازون پرایم یعنی «بحران در شش صحنه» با بازخوردهای خوبی مواجه نشد و او اقرار می کند که تلویزیون را «دست کم» گرفته و باید این پروژه را به یک فیلم سینمایی تبدیل می‌کرد. آلن به دیجیتال اسپای گفت: «امیدوارم تا وقتی که زنده‌ام دیگر هرگز مجبور نشوم این کار را تکرار کنم. انجام دادنش برایم خیلی سخت بود؛ کار آسانی نبود اما بالاخره تمام شد.»

به گفته خودش بعد از اینکه با آمازون قرارداد امضا کرد، فکر کرد می‌تواند به راحتی این پروژه را به پایان ببرد. اما آلن اقرار می کند: «اینطور از آب درنیامد. بسیار سخت تر از آن چیزی بود که فکرش را می کردم. من سختی اش را دست کم گرفته بودم.»

او در ادامه گفت: «من معمولا فیلم می سازم. فکر کردم این را هم سریع انجام می دهم و آسان خواهد بود چون تلویزیون است، اما خیلی کار داشت. به اندازه یک فیلم کار داشت!»

در عصری که پر از کارهای باکیفیت و درجه یک تلویزیونی است و آن را عصر طلایی تلویزیون می خوانند، معلوم نیست آلن چطور فکر کرده که ساختن شش اپیزود از یک سریال تلویزیونی قرار است آسان تر از ساختن یکی از فیلم های ۹۰ دقیقه ای اش باشد، اما می توان حدس زد که او احتمالا خیلی به تماشای محتوای سرویس‌های استریمینگ نت فلیکس و آمازون نمی‌نشیند.

او اضافه کرد: «مسلما می توانستم از این پروژه یک فیلم بسازم. به این کار هم فکر کردم اما تعهد داده بودم که برای آمازون یک سریال تلویزیونی بسازم و فکر کردم این داستان می‌تواند ایده خوبی برای تلویزیون باشد.»

البته آلن از «بازیگران عالی» سریال (که شامل مایلی سایرس هم می شوند) تشکر کرد که کاری کردند او ضایع نشود، اما خودش از همان اول شک هایش را نسبت به این پروژه داشت و همانطور که قبلا هم گفته بود، این کار را فقط برای پولی که قرار بود دریافت کند انجام داد.

او در ماه مه سال ۲۰۱۵ به شوخی گفته بود: «از لحظه ای که این پروژه را به دست گرفتم یک لحظه شاد نداشتم. فقط امیدوارم که وقتی بالاخره آن را تمام می کنم ناامیدی آن ها را زیر فشارش له نکند.»

این سریال کمدی که نخستین قسمت آن سی‌ام سپتامبر از طریق سرویس پرایم ویدیو پخش شد، داستانش در دهه ۱۹۶۰ که دورانی پر فراز و نشیب در ایالات متحده است رخ می دهد و با آمدن یک مهمان به یک خانواده طبقه متوسط حومه شهری، زندگی آن ها کاملا زیر و رو می شود.

خود آلن، مایلی سایرس و الین می در این سریال نقش‌آفرینی می کنند و ریچل بروشناهان و جان ماگارو هم از بازیگران مهمانی هستند که در چند اپیزود از سریال حضور خواهند داشت. اریکا ارونسون مسئولیت تهیه کننده اجرایی سریال را بر عهده دارد و هلن رابین تهیه کننده آن است. علاوه بر نقش آفرینی در سریال، آلن پشت صندلی کارگردانی می نشیند و فیلمنامه آن را هم می نویسد.

این نویسنده و کارگردان که تقریبا هر سال یک پروژه را به انجام می رساند، سال ۲۰۱۵ فیلم «مرد غیرمنطقی» را منتشر کرد و برای امسال هم با یک فیلم سینمایی دیگر با عنوان «کافه سوسایتی» با بازی کریستن استوارت،‌ بلیک لایولی، استیو کارل و جسی آیزنبرگ در جشنواره کن حضور داشت.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
آف دکور _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر