فغانی رمز موفقیتش را گفت
۳۹۹۸۳۷
۱۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۳
۱۲۱۷
حاشیه مراسم انتخاب داوران برتر تهران
داور بین المللی فوتبال ایران در جمع داوران استان تهران رمز و راز موفقیتش را بیان کرد.
خبرگزاری فارس: علیرضا فغانی داوری که فینال فوتبال المپیک 2016 را قضاوت کرده در مراسم برترین داوران فوتبال تهران گفت: من که به جایی نرسیده‌ام اما اگر توانسته‌ام پتانسیل داوری فوتبال ایران را در عرصه بین المللی به نمایش بگذارم. دلیلش فقط نصیحت‌ها و انتقادهای موسفید کرده‌های داوری فوتبال ایران است. این پیشکسوتان عزیز بارها من را نصیحت کرده و من از راهنمایی آنها چه به صورت تلفنی و چه به صورت صحبت در رسانه‌ها استفاده کرده‌ام تا توانستم پتانسیل داوری ایران را به نمایش بگذارم.

*محمد منصوری کمک داوری که در فینال المپیک حضور داشت در این جمع گفت: من خوش شانس بودم که در تیم علیرضا فغانی حضور داشتم وگرنه کمک داوران زیادی بودند که می‌توانستند در فینال المپیک حضور داشته باشند.

* وحید عرض پیما برترین داور فوتسال ایران در جهان که در جام جهانی کلمبیا هم حضور داشت در کمال ناباوری در این مراسم حضور نداشت . علی خسروی در مورد دلیل غیبت او گفت واقعا نمی‌دانم چرا عرض پیما به این مراسم که مخصوص داوران برتر تهرانی است نیامده است.

* علیرضا فغانی به همراه پسرش سپهر فغانی در این مراسم حاضر شد.

* فغانی یک فرزند دختر هم دارد که در این مراسم حضور نداشت.

* محمد فغانی برادر علیرضا فغانی هم به عنوان یکی از داوران فوتبال تهران در این مراسم حضور پیدا کرده بود.

* حسن کامرانی فر رئیس دپارتمان داوری و مسعود عنایت رئیس سابق دپارتمان داوری و رامین حقیقی‌زاده از اعضای دپارتمان داوری در این مراسم حضور پیدا کرده‌اند.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج