گلایه آیت‌ الله مکارم از توهین به مقدسات در تلگرام
۴۰۰۸۰۹
۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۱
۲۲۷۵
آیت‌ الله مکارم شیرازی جلوگیری از سوء استفاده‌هایی که توسط شبکه‌های اجتماعی انجام می‌گیرد را ضروری دانست و گفت: در شبکه‌های اجتماعی به وی‍ژه در تلگرام، توهین به مقدسات اوج گرفته است، ‌از دستگاه‌های مرتبط می‌خواهم جلوی این فعالیت‌ها را بگیرند.
خبرگزاری فارس:  آیت‌ الله مکارم شیرازی جلوگیری از سوء استفاده‌هایی که توسط شبکه‌های اجتماعی انجام می‌گیرد را ضروری دانست و گفت: در شبکه‌های اجتماعی به وی‍ژه در تلگرام، توهین به مقدسات اوج گرفته است، ‌از دستگاه‌های مرتبط می‌خواهم جلوی این فعالیت‌ها را بگیرند.
 
آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی در دیدار با رئیس سازمان فضایی کشور اظهار کرد: شبکه جهانی ولایت با محوریت مسائل اسلامی به ویژه موارد مربوط به شیعیان، به تولید و پخش برنامه‌های گوناگون به چند زبان مختلف می‌پردازد ولی برای پخش برنامه‌ها باید ماهواره‌هایی را از خارج کشور اجاره کند. اگر امکان اجاره چنین ماهواره‌هایی در داخل کشور فراهم شود تا سیگنال‌های پخش برنامه‌ها را توسط ماهواره‌های داخلی منتشر کنیم خوب است.

وی ادامه داد: شبکه اطلاعات ملی با توسعه محتواهای غنی و اطلاعات فراوان و جامع ‌می‌تواند نقش مهمی در راستای کاهش تمایل مردم به سمت شبکه‌های معاند و خارجی داشته باشد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج