عارف: نباید جامعه را درگیر التهاب دو قطبی کرد
۴۰۱۱۱۱
۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵
۱۷۹۵
رئیس فراکسیون امید در مجلس دهم شورای اسلامی تأکید کرد: برای اینکه جامعه در جریان انتخابات دو قطبی نشود باید آرمان ها و ارزش های انقلاب مدنظر همه جریان های سیاسی و احزاب قرار گیرد.
خبرگزاری مهر: رئیس فراکسیون امید در مجلس دهم شورای اسلامی تأکید کرد: برای اینکه جامعه در جریان انتخابات دو قطبی نشود باید آرمان ها و ارزش های انقلاب مدنظر همه جریان های سیاسی و احزاب قرار گیرد.

محمدرضا عارف در خصوص راه کارهایی که فضای انتخابات دو قطبی نشود، گفت: فراتر از اهداف احزاب و جریان های سیاسی، آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی قرار دارد بنابراین اگر جریان های سیاسی به ارزش ها و شعارهای انقلاب توجه داشته باشند جامعه به واسطه انتخابات دو قطبی نمی شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: الگو قرار دادن آرمان ها و ارزشهای انقلاب در مسیر انتخابات به وحدت نظر و انسجام منتج می شود. این راهبرد را جریان اصلاحات در انتخابات مجلس در نظر گرفت و تلاش داریم همین مسیر را در انتخابات سال آینده در نظر بگیریم.

وی گفت: رقابت در درون خانواده انقلاب باید با اخلاق و عقلانیت باشد. این بار هم شاهد خواهیم بود که رقابت با در نظر گرفتن منافع ملی، اخلاق و عقلانیت برگزار می شود.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1395/07/16
تا دیروز که به قدرت نریسده بود جامعه چیه دنیارو بهم میریخت که به قدرت برسه حالا میگه دوقطبی نشه کشور بهم میریزه اخ بسوزه پدر اون سه چیز چه کارا که نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1395/07/16
کی نظر دو قطبی میده خودش عارف همه سخنرانیهاش مشکل داره.
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1395/07/16
اين آقا اگه حرف نزنه نميشه!!!
Iran, Islamic Republic of
12:19 - 1395/07/16
آقای عارف بهتره به دوستان خودت توصیه کنی که بعد از شکست فتنه ایجاد نکنن
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1395/07/16
از‌وقتی احمدی‌نژاد قرار شد نیاد ،اینا دارن‌ فیلم بازی میکنن.......
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1395/07/16
این عارف مدرک تحصیلی قانونی دارد یا نه چون تو کار های مختلف خیلی دم می دهد این تا دیروز زیر کاه بود طوفان اوردش بالا اگر شما خودتان به خاطر مقام خودتان دو قطبی نکنید مردم دو قطبی نمی شوند تا آخر پبرو خط امام و رهبری عزیز هستیم
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1395/07/16
عارف داری سر عقل میای.........
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج