انجام جراحی های کوچک در چادر بین الحرمین
۴۰۳۴۵۲
۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۸
۱۸۶۴
مدیر جذب و اعزام مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: خدمات درمانی در چادر هلال احمر واقع در بین الحرمین به صورت شبانه روزی صورت می گیرد و قابلیت انجام اعمال جراحی های کوچک نیز میسر است.
خبرآنلاین: مدیر جذب و اعزام مرکز پزشکی جمعیت هلال احمر گفت: خدمات درمانی در چادر هلال احمر واقع در بین الحرمین به صورت شبانه روزی صورت می گیرد و قابلیت انجام اعمال جراحی های کوچک نیز میسر است.

به گزارش جمعیت هلال احمر، دکتر حسین فضلی با اشاره به برپایی چادرهای درمانی جمعیت هلال‌احمر در کربلای معلی، گفت: طبق روال هرسال دوگروه پزشکی درقالب تیم عتبه و هلال از روز گذشته در دو چادر درمانی مستقر شده و در کنار درمانگاه شبانه روزی جمعیت در کربلا خدمات درمانی را به زائران حسینی ارائه می کنند.

وی افزود: ۲۵ نفر شامل پزشک عمومی، جراح، متخصص کودکان، ارتوپدی، قلب و عروق، جراع، پزشک عمومی، پرستار و امدادگر در چادر عتبه واقع در بین الحرمین بصورت شبانه روزی علاوه بر ویزیت رایگان، ارائه دارو،تزریقات و سرم تراپی و اعمال جراحی کوچک را انجام می دهند.

فضلی با اشاره به استقرار چادر دیگر هلال‌احمر در کربلا، عنوان کرد: چادر هلال نیز در خیابان جمهوری با همکاری هلال احمر عراق برای تسهیل دسترسی زائران به خدمات درمانی برپاشده و ۲۵نفر از کادر درمان اعزامی نیز به ارائه خدمات ویزیت و دارویی می پردازند.

وی با اشاره به اینکه چادرهای جمعیت هلال‌احمر تا غروب روز عاشورا در کربلا برپا برپاخواهد بود، گفت: باتوجه به افزایش جمعیت زائران در روز عاشورا چادر دیگری در جوار حرم حضرت عباس(ع) برپا خواهد شد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج