اینستاگرام در ویندوز 10؛ سر آیپد بی‌کلاه ماند
۴۰۵۹۸۱
۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۸
۱۳۱۶
شرکت فیسبوک اپلیکیشن اینستاگرام را برای ویندوز ۱۰ هم عرضه کرده است. اپ اینستاگرام ویندوز ۱۰ هم برای کامپیوترها و هم برای تبلت‌ها قابل استفاده است.
مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: شرکت فیسبوک اپلیکیشن اینستاگرام را برای ویندوز ۱۰ هم عرضه کرده است. اپ اینستاگرام ویندوز ۱۰ هم برای کامپیوترها و هم برای تبلت‌ها قابل استفاده است.
 
 اینستاگرام به ویندوز ۱۰ آمد؛ سر آیپد بی‌کلاه ماند

اینستاگرام در ماه آوریل برای اولین‌بار بر روی ویندوز ۱۰ موبایل عرضه شده بود. اما این اپ صرفا بر روی گوشی‌های هوشمند مایکروسافت کار می‌کرد. اما حال اپ ویندوز ۱۰ اینستاگرام یک اپ یونیورسال است و راه خود را به کامپیوتر و تبلت‌های ویندوزی هم باز کرده است. نکته جالب اینجاست که اینستاگرام هنوز برای کاربران آیپد عرضه نشده است.

تقریبا اغلب قابلیت‌های آشنای اینستاگرام برای ویندوز ۱۰ هم عرضه شده؛ از جمله دسترسی به بخش استوری، دایرکت و اکسپلور. طبیعتا می‌توانید عکس بگیرید، ادیت کنید و عکس‌تان را آپلود کنید اما برای این کار نیاز دارید یک تبلت داشته باشید که با ویندوز ۱۰ کار کند یا کامپیوتری که صفحه‌نمایش لمسی داشته باشد.
 
البته این محدودیت عجیب و غریبی است اما دستگاه‌هایی مثل مایکروسافت سرفس پرو و سرفس بوک برای این کار مشکلی نخواهند داشت. در ادامه می‌توانید اینستاگرام را برای کامپیوترهایی که از ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنند دانلود کنید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج