آمار جالب از تعداد مخاطب و فروش تئاتر دو بازیگر
۴۰۶۶۶۰
۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۹
۱۷۵۸
نمایش‌های«زنانی که به بزها خیره شده اند» ایوب آقاخانی با ۲ هزار و ۹۵۸ مخاطب و«ماتریوشکا» پارسا پیروزفر با ۱۰ هزار و ۷۴۷ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.
خبرگزاری مهر: نمایش‌های«زنانی که به بزها خیره شده اند» ایوب آقاخانی با ۲ هزار و ۹۵۸ مخاطب و«ماتریوشکا» پارسا پیروزفر با ۱۰ هزار و ۷۴۷ مخاطب به اجرای عمومی خود در تماشاخانه ایرانشهر پایان دادند.
 
اعلام آمار مخاطبان «زنانی که به بزها خیره شده اند» و «ماتریوشکا»

 نمایش‌های «زنانی که به بزها خیره شده اند» و «ماتریوشکا» که از ۱۶ و ۱۵ شهریورماه در ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ اجرای عمومی خود را در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر آغاز کرده بودند، به کار خود در این مجموعه پایان دادند.

نمایش«زنانی که به بزها خیره شده اند» به کارگردانی ایوب اقاخانی در ۲۷ اجرای خود پذیرای ۲ هزار و ۹۵۸ مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، یک هزار و ۳۳ مخاطب با بلیت های ۲۰،۱۷و۲۴ هزارتومانی، یک هزار و ۹۲۵ مخاطب با بلیت های ۲۵ و۳۰ هزار تومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۲۴۴ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «زنانی که به بزها خیره شده اند» طی ۲۷ اجرا مبلغ ۷۷ میلیون و ۳۹۳ هزار تومان بوده است.

نمایش «ماتریوشکا»» به کارگردانی پارسا پیروز فر نیز در ۴۷ اجرای خود پذیرای ۱۰ هزار و ۷۴۷مخاطب بود. از این تعداد مخاطب، ۹۸۳ مخاطب با بلیتهای ۲۰و ۳۰ هزار تومانی، ۹ هزار و ۷۶۴ مخاطب با بلیت ۳۵ هزارتومانی به تماشای این نمایش نشستند. همچنین تعداد ۳۱۷ مخاطب شامل هنرمندان و اصحاب رسانه، با بلیت مهمان به تماشای این نمایش نشستند.

طبق این آمار، فروش نمایش «ماتریوشکا » طی ۴۷ اجرا مبلغ ۳۴۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بوده است.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج