سنگریزه‌های رنگارنگ دریاچه مک‌دونالد
۴۰۷۰۰۴
۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۳
۴۲۲۶ 
پارک ملی «Glacier» در ایالت مونتانا در مرر کانادا، بیش از 700 دریاچه دارد، هرچند تنها 131 دریاچه آن اسم دارند. حدود 200 دریاچه آن بیش از 200آکر مساحت دارند و ده ها دریاچه بیش از هزاران آکر، که این مساحت برای یک دریاچه کوهستانی معمول نیست.
برترین ها: پارک ملی Glacier در ایالت مونتانا در مرر کانادا، بیش از 700 دریاچه دارد، هرچند تنها 131 دریاچه آن اسم دارند. حدود 200 دریاچه آن بیش از 200آکر مساحت دارند و ده ها دریاچه بیش از هزاران آکر، که این مساحت برای یک دریاچه کوهستانی معمول نیست. علاوه بر این آب این دریاچه ها به طور قابل ملاحظه ای زلال هستند و این به دلیل دمای پایین دریاچه در طول سال است که مانع رشد پلانکتون‌ها می‌شود. به همین دلیل عجیب نیست که می توانید جزییات کف درساچه را تا عمق 9 متری و یا حتی بیشتر ببینید.
 
یکی از برجسته ترین ویژگی های برخی از این دریاچه ها، وجود انواع سنگ ها و سنگریزه های رنگی درست زیر سطح آب و در سواحل آن‌هاست. سنگ ها طیف وسیع رنگی از قرمز تیره تا مارون و از سبز تا آبی را دربرمی‌گیرند. سنگریزه های رنگی به وفور در کناره های دریاچه مک دونالد در قسمت غربی پارک دیده می شود.
 
دریاچه مک دونالد بزرگترین دریاچه این پارک ملی با مساحت 28 کیلومتر مربع است. هم چنین این دریاچه طولانی ترین دریاچه به طول 15 کیلومتر و عمیق ترین آن ها به عمق 141 متر نیز هست. این سنگ ها درواقع در سراسر پارک وجود دارند و دوره های مختلف تشکیل شده اند.
 
سنگریزه های رنگارنگ دریاچه مک‌دونالد 
 
سنگریزه های رنگارنگ دریاچه مک‌دونالد 
 
سنگریزه های رنگارنگ دریاچه مک‌دونالد 
 
سنگریزه های رنگارنگ دریاچه مک‌دونالد 
 
سنگریزه های رنگارنگ دریاچه مک‌دونالد 
 
سنگریزه های رنگارنگ دریاچه مک‌دونالد 
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1395/07/29
اگه اینا ایران بودن تا بحال 100 تا تراکتور پارک شده بودن و چند تا کارخونه سنگ شکن داشتن بار میزدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج