خبر خوش: حقوق بازنشستگان افزایش می یابد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۴۰۸۴۳۵
۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۳
۴۸۸۹
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با اشاره به اینکه امسال اخرین سال دوره ازمایشی قانون خدمات مدیریت کشوری است گفت: حقوق بازنشستگان در اصلاحات جدید قانون خدمات کشوری افزایش می یابد.
خبرگزاری ایرنا: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور با اشاره به اینکه امسال اخرین سال دوره ازمایشی قانون خدمات مدیریت کشوری است گفت: حقوق بازنشستگان در اصلاحات جدید قانون خدمات کشوری افزایش می یابد.

جمشید انصاری روز پنجشنبه در نشست شورای اداری استان کردستان در سنندج افزود: بازنگری این قانون تمام شده است و تغییرات و اصلاحات مهمی در این قانون پیش بینی شده است که در صورت تصویب در دولت، اجرایی خواهد شد.

وی افزود: تغییرات قابل توجهی در جداول فصل دهم قانون مدیریت کشوری صورت گرفته است که به وسیله آن ناهماهنگی هایی که در طول سال های گذشته و در حوزه پرداخت حقوق کارکنان دولت وجود دارد رفع می شود.

وی گفت: بر اساس این اصلاحات، برای افزایش حقوق بازنشستگان توافق خوبی با سازمان برنامه و بودجه انجام شده که در صورت تصویب آن در هیات دولت، در آینده شاهد کاهش تفاوت معنادار پرداختی بازنشستگان و شاغلین دولتی در یک دوره 5 ساله خواهیم بود به طوری که این تفاوت بین 10 تا 20 درصد بیشتر نباشد.

او در ادامه گفت: امروزه ساختارهای ثابت در مدیریت اقتصادی کشور جوابگو نیست و باید راهکارهای توسعه اقتصادی را در قالب برنامه سوم توسعه به پیش برد.

به گفته وی موفقیت هایی که دولت یازدهم به آن دست یافته است، نشان می دهد که ادامه پیشبرد برنامه سوم توسعه در کاهش رکود اقتصادی بسیار موثر بوده است؛ پس دولت باید در همین راستا به فعالیت خود ادامه دهد.

معاون رییس جمهوری افزود: بدون شک مردم نیز می دانند که فعالیت های دولت در راستای منافع آنان است و دولت نیز با پشتگرمی مردم به تلاش خود ادامه خواهند داد.

انصاری افزود: ایران به لحاظ شاخصه های اقتصادی و سیاسی نسبت به سایر کشورهای منطقه بسیار موفق تر بوده است و این نشان از قدرت و اهتمام دولت تدبیر و امید در راستای توسعه اقتصادی و امنیت سیاسی کشور است.

وی ادامه داد: دولت یازدهم در شرایطی مسولیت را برعهده گرفت که به دلیل تحریم ها و بی تدبیری مسئولان دولت قبلی، نرخ تورم بالای 36 درصد بود که باعث کاهش توان خرید مردم و افزایش بیکاری و نابسامانی اقتصادی شده بود.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: دولت تدبیر و امید توانست با کمترین هزینه و در زمان مناسب، نرخ تورم را تک رقمی کند و به توان خرید مردم و زندگی بهتر کمک کند.

انصاری اضافه کرد: با تدبیری که دولت یازدهم به کار برد توانستیم شرایط بحرانی را پشت سر بگذاریم و گزارش هایی که تابستان گذشته به دست ما رسیده است نشان از رشد پنج درصدی اقتصاد کشور دارد.

** احیای سازمان مدیریت و برنامه ریری گامی در جهت بهبود مدیریت کشور

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: اقدام غیر کارشناسی دولت قبلی در خصوص انحلال سازمان مدیریت وبرنامه ریزی که مورد اعتراض بسیاری از کارشناسان و اساتید دانشگاه ها نیز قرار گرفت باعث سوء مدیریت در دولت قبل شده بود که دولت یازدهم به محض روی کار آمدن و مشورت با مجلس شورای اسلامی، تصمیم به احیای این سازمان گرفت.

انصاری با اعلام اینکه این سازمان پس از احیا به 2 قسمت سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی تقسیم شد افزود: سازمان برنامه و بودجه مسئولیت برنامه ریزی و تخصیص بودجه را برعهده دارد و سازمان اداری و استخدامی کشور نیز مسئولیت توسعه دولت الکترونیک و تامین نیروی انسانی دولت را عهده دار است.

** مرز یک پتانسیل ارزشمند است

معاون رئیس جمهوری گفت: مرز یک پتانسیل ارزشمند است و نقاط مرزی این امکان را فراهم می کنند که تبادلات اقتصادی باعث رونق بیش از پیش استان های مرزی شود.

انصاری اضافه کرد: کردستان یکی از حساس ترین استان های کشور است و این حساسیت از وجوه مختلف در تصمیم گیری ملی وجود دارد.

وی بیان کرد: کردستان به عنوان یک استان مرزی و در منطقه ای از کشور و دنیا می تواند در تامین امنیت کشور سهم بسیار موثری داشته باشد و در کنار آن پتانسیل های قابل توجه اقتصادی نیز دارد.

وی افزود: این استان به لحاظ دسترسی به منابع آبی یکی از بهترین موقعیت ها را دارد و در حوزه کشاورزی از اقتصاد توانمندی برخوردار است.

انصاری با بیان اینکه امسال بیش از 800 هزار تن گندم از کردستان خریداری شده است بیان کرد: این رقم نشان دهنده نقش مهم استان در تولید محصولات کشاورزی است.

او همچنین به بحث شیلات در کردستان نیز گریزی زد و افزود: با توجه به برداشت 18 هزار تن شیلات در سه استان شمالی کشور، تولید 9 هزار تن آبزیان و شیلات در استان کردستان نشان از نقش بسیار چشمگیر این استان در تولید شیلات کشور دارد.

انصاری همچنین به توان بالای ذخایر معدنی استان نیز اشاره کرد و گفت: کردستان از لحاظ ذخایر معدنی رتبه قابل توجهی در کشور دارد و با ایجاد صنایع معدنی می توان توسعه بیشتر استان را فراهم ساخت.

** کردستان می تواند یک اقتصاد توانمند داشته باشد

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: کردستان می تواند یک اقتصاد توانمد داشته باشد آنچنانکه مشکلات و کمبودهای اقتصادی کشور نتواند به اقتصاد استان لطمه ای بزند.

انصاری اضافه کرد: با حمایت بیشتر دولت و بکارگیری نیروهای متخصص بومی اقتصاد استان می تواند به سوی شکوفایی بیشتری گام بردارد و امیدواریم این مهم در آینده ای نزدیک اتفاق بیفتد.
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
United States
23:50 - 1395/07/29
همچین گفتین حقوقا زیاد شده چسبیدیم به سقف از خوشحالی
ظرف ۵ سال اینده؟؟؟ یعنی خیلی از بازنشسته ها حتا دوره ی اضافه شدن حقوقشونو نمیبینن
خدا خیرتون بده
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1395/07/30
انتخابات نزديکه آخه!!!؟
Iran, Islamic Republic of
00:14 - 1395/07/30
قابل توجه.مسئولین باز نشستگان فقط کشوری و لشکری وفرهنگی نیستند که علاوه بر افزایش حقوق سالانه از طرح های مختلف مثل طرح حکمت وسایر طرحها سود میبرند بازنشستگان تامین اجتماعی هم آدم هستند
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1395/07/30
پس بازنشسته های لشگری چیکارکنن بااین حقوق کم بافرزنددانشجوودبیرستانی ومستاجروفرزندان دم بخت بعدازسی سال خدمت به کشوراین حق مانیست که بازحمت وبیماری زندگی کنیم فکری هم به حال بازنشسته های لشگری کنید
Iran, Islamic Republic of
00:34 - 1395/07/30
ازالطاف فراوان شما کمال سپاسگزاری راداریم.که قراراست چنانچه دولت عالیه تصویب بفرمایند!!!برفرض تصویب طی پنج سال آینده حقوق بازنشستگان افزایش بیابد.گربراین مژده جان بیفشانم رواست.جمع کنید بابا.ازاساس خبرتون ایرادداره.
Iran, Islamic Republic of
00:37 - 1395/07/30
چرابه بازنشسته های لشگری وام ضروری تعلق نمیگیره بعد از سی سال خدمت خدا راخوش نمیادبه فکرآنهانباشید بامستاجر ی وفرزند،دم بخت ودبیرستانی بااین حقوق کم فکری به حال ماکنید
Iran, Islamic Republic of
04:38 - 1395/07/30
میاین الکی حرف میزنین بعد صاحب خونه ما میاد میگه که حقوقاتونم که افزایش دادن...وما رو با کلی بدبختی روبرو میکنین تا به اون بفهمونیم اینجوریام نیس تا سر سال اجاره رو زیاد بالا نکشه
Iran, Islamic Republic of
07:46 - 1395/07/30
ای بابا تا 5 سال دیگر که سا لی 20درصد اضافه هم بکند فکر نکنم چیزی به کسی برسد بااین تورم باسرعت اینها شعار برای انتخابات است وسلام
Iran, Islamic Republic of
09:40 - 1395/07/30
والله من خودم بازنشسته فرهنگی هستم .نه کارت حکمت دارم نه بیمه طلایی نه هیچ چیزدیگری شامل حالم نشده.به عنوان نمونه ای ازبازنشستگان فرهنگی. ازطرفی کارت منزلتی دارم که بایدبگذارمش درکوزه ابش روبخورم.حسرت استفاده ازاین کارت رودلم مونده.بعدش تا پنج سال اینده میخوان جی رو اضافه کنن که بوق وکرناش کردن.ماکه اررویه مسافرت رو دلمون موند.
Iran, Islamic Republic of
10:01 - 1395/07/30
حالا تا پنج سال خبر خوش بدید پنج سالم تصمیم بگیرید تصویب بشه یا نشه تا آ نوقت بازنشسته ها مردند به بازنشسته های جدید میرسه ما الان تو خرجمون موندیم شما وعده سر خرمن میدید متاسفم ......
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1395/07/30
همش کشک .کدوم موفقیت .فقط حرف صدا وسیما دراخیارتان هست هر چی دوست دارید میگید.مثلا تورم 8درصد واقعا خنده داره.
Iran, Islamic Republic of
20:59 - 1395/07/30
سلام من با ۳۲سال خدمت در سازمان دولتی الان یک م حقوق میگیرم با ۴نفر می شود که زندگی کردرحمت نصری:
باسلام و ارادت .فردا نایب الزیاره هستیم عتبات وعالیات .کربلا ونجف وکاظمین.حلال بفرمایید.انشالله قسمت همه بشه التماس دعا .نصری۵
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1395/08/01
... تمام این حرفها و قول ها دروغ ... یک بازنشسته باید بالای دونیم میلیون حقوق بگیرد ویکی دیگر یک میلیون ............
Iran, Islamic Republic of
09:22 - 1395/08/01
کمتر حرف بزنید !بیشتر عمل کنید!!
Iran, Islamic Republic of
23:20 - 1395/08/21
واقعا متاسفم برای خودم که این مردم به چی دلخوش میکنن یکی هزارمیلیارد میبره ماهم دلخوش به 50هزار اضافه شدن حقوق
Iran, Islamic Republic of
07:15 - 1395/08/28
تورم تک رقمی !!! فکر کردین مردم ....؟ پول تو جیب مردم نیست که چیری بخرن ، قدرت خرید ندارن ؛کالا واجناس رو دست فروشنده باقی مونده حاضرن پایین تر از نرخ تمام شده هم بفروشند ومشتری ندارن آونوقت میگید تورم تک رقمی !!!بیش از این خودتون را رسوای عالم نکنین .من بازنشسته شرمنده زن وبچه ام شدم وقدرت خرید ندارم خوب معلومه که تورم وجود نداشته باشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
استیل رگال_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر