ویسی: همه از سپاهان قهرمانی می‌خواهند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
لایکو_3
لایکو_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۰۸۷۱۰
۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۱
۱۰۰۴
سرمربی تیم فوتبال سپاهان، گفت: همه از سپاهان پیروزی و قهرمانی می‌خواهند.
خبرگزاری فارس: عبدالله ویسی بعد از پیروزی دو بریک تیمش مقابل سیاه‌جامگان در نشست خبری،‌گفت: با توجه به اینکه در دو بازی امتیاز نگرفتیم بازیکنان با همه وجود دویدند تا سه امتیاز را کسب کنند به بازیکنان و هواداران واقعی تیم تبریک می‌گویم امیدوارم هواداران از ما حمایت کنند تا تیم به جایگاه واقعی خود برسد.

وی ادامه داد: تیم ما درست است که از نظر روحی و روانی مشکل دارد اما بازیکنانم جوان هستند و به شرایط آرمانی برگشته‌اند هرچند که سخت است. بازیکنانم قطعا بهتر می‌شوند من خودم در سپاهان بازی کردم و می‌دانم که بازی کردن در تیمی مثل سپاهان چقدر سخت است. همه هواداران از این تیم برد و قهرمانی می‌خواهند. 

ویسی درباره فرهاد کاظمی سرمربی تیم سیاه جامگان افزود: من وقتی بازیکن سپاهان بودم کاظمی سرمربی ما بود. به هر حال من در لیست او نبودم و نظرش برای من قابل احترام بود. از آن به بعد هم با هم صمیمی تر شدیم و حرف من همین است که بازیکنان با مربیان همین گونه باشند. 

سرمربی سپاهان درباره تماشاگران سپاهان هم اظهار داشت: وقتی خوب بازی می‌کنی ببرید، بد بازی کنید ببرید و تماشاگران تشویقت کنند باید این موضوع را هم یاد بگیریم که اگر تیم می بازد بازیکنانش تمام تلاششان را کرده‌اند اما اینکه یکسری از هواداران حرف بد به بازیکنان بزنند اصلا خوب نیست. همه ما سعی می‌کنیم که هواداران را خوشحال کنیم. اما گاهی این اتفاق رخ نمی‌دهد البته یک چیز را هم باید بگویم و آن این است که من در کنفرانس خبری گفتم اینکه محرم نویدکیا می‌خواهد از فوتبال خداحافظی کند تمرکز تیم ما را به هم زده به این دلیل بوده که او را دوست داریم و دوست نداشتیم از پیش ما برود.

ویسی افزود: یکسری از شما خبرنگاران رفتید از محرم مصاحبه گرفتید و در آن عنوان کردید که من گفته‌ام محرم مقصر باخت ما بوده است که این خوب نیست. چیزی که من می گویم را شما باید بنویسید قلم شما باید خوب کار کند. انتظار ما این است که رسانه‌ها انتقاد سازنده انجام دهند اما اینکه من یک چیز بگویم و شما یک چیز دیگر بنویسید خوب نیست. همه ما باید با عدالت پیش برویم. این که به طور مثال من بگویم یک خبرنگار خوب نیست به منزله همه خبرنگاران نیست و نباید به بقیه بر بخورد. هر چند که قلم شما برای من قابل احترام است. 

وی در مورد اینکه به نظر می‌رسد موسی کولی بالی محروم شده و در بازی بعد نمی‌تواند برای سپاهان بازی کند تصریح کرد: باید با آقای اخوان که سرپرست تیم است در این باره صحبت کنم او این مسائل را می‌داند اما این را بگویم که من هیچ گاه علیه داور حتی در بدترین شرایط هم صحبت نکردم والان هم چون فیلم بازی را ندیدم درباره داوری اظهارنظر نمی‌کنم اما به هر حال داور هم مثل مربیان و بازیکنان اشتباه می‌کند همان طور که شاید یک مربی در چیدن ارنج اشتباه کند. قطعا اگر یک داور اشتباه می‌کند این اشتباه به ضرر تیم‌های دیگر هم خواهد بود. 

ویسی درباره مصاحبه امروز سید جلال حسینی که درباره قهرمانی فصل گذشته استقلال خوزستان که او سرمربی‌اش بوده صحبت کرده تصریح کرد: سید جلال یک بازیکن ملی است و ما او را دوست داریم. سید جلال با من رفیق است و باید به او احترام بگذاریم همین که عذرخواهی کرده کفایت می‌کند.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: اگر گفتم در کار دفاعی خوب نیستیم منظورم فقط به خط دفاع نبوده بلکه به کل تیم دفاعی را گفتم. امروز همه بازیکنان تیم ما با هم حمله کردند و با هم دفاع کردند و می‌توانم بگویم بالای 11 کیلومتر دویده‌اند و این خیلی زیبا بود. 

ویسی در خصوص استقبال کم تماشاگران هم اظهار داشت: بازی بعدی ما در نقش جهان انجام می‌شود و قطعا هواداران بهتر می‌توانند به استادیوم بیایند. البته آنهایی که باید به استادیوم بیایند می‌آیند اما این را هم در نظر بگیرید که شبکه های استانی بازی‌ها را پخش می‌کنند و این مسائل دخیل است.

وی درباره آخرین وضعیت علی هلیچی هم خاطرنشان کرد:  او زحمت زیادی می‌کشد و تمرین می‌کند و من هم امیدوارم که هرچه زودتر آماده شود و به ما ملحق شود. 
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر