اگر جنسیت فرزند برایتان مهم است بخوانید
۴۰۹۸۵
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
۴۳۶۴۹۰ 
با وجود تکراری بودن جمله «مهم نیست بچه پسر باشه یا دختر، مهم اینه که سالم باشه» در سال‌های گذشته همیشه خانواده‌هایی وجود داشتند که در آرزوی داشتن فرزند پسر، خانواده‌ای چند نفره از دختران داشتند و البته بودند خانواده‌هایی که برعکس بودند.
مجله سیب سبز: با وجود تکراری بودن جمله «مهم نیست بچه پسر باشه یا دختر، مهم اینه که سالم باشه» در سال‌های گذشته همیشه خانواده‌هایی وجود داشتند که در آرزوی داشتن فرزند پسر، خانواده‌ای چند نفره از دختران داشتند و البته بودند خانواده‌هایی که برعکس بودند.
 
در این میان برخی از قدیمی‌ها هم توصیه‌هایی برای پسر یا دختردار شدن می‌دادند که اغلب مبنای علمی نداشت. با پیشرفت علم اما احتمال تعیین جنسیت فرزند پیش از بارداری، پررنگ و پررنگ‌تر شده است. این روزها با تعیین زمان لقاح و همچنین تغذیه پیش از بارداری می‌توان احتمال تعیین جنسیت فرزند را بالا برد. در اینجا برخی از مواردی را که بهتر است بدانید با هم مرور می‌کنیم. فراموش نکنید که همه این روش‌ها احتمالی است و هنوز به‌جز لقاح آزمایشگاهی روض قطعی برای تعیین جنسیت جنین وجود ندارد.

اگر قصد دارید بچه‌دار شوید و جنسیت بچه برایتان مهم است، این مطلب را از دست ندهید.

2 کروموزوم  X یعنی دختر

همان‌طور كه گفته شد سلول جنسی زن 2 کروموزوم  X دارد و می‌تواند یکی از آنها را به فرزندش بدهد اما سلول‌های جنسی مرد دارای 2 نوع کروموزوم جنسی Y وX  هستند. اگر اسپرم حاوی X  به تخمک كه آن هم حاوی كروموزوم  X است وارد شود، جنین دختر خواهد بود. در اصل روش‌هایی که امروزه برای تعیین جنسیت توصیه می‌شود همگی برای پیش از بارداری است و اگر لقاح انجام شود، دیگر نمی‌توان جنسیت جنین را تغییر داد.
 
اگر جنسیت فرزند برایتان مهم است بخوانید

مى‌‌گویند اینها بچه را دختر مى‌كند

محیط را اسیدی کنید

باور درست

یکی دیگر از موارد قابل توجه در دختردار شدن آن است که پیش از مقاربت باید واژن اسیدی باشد؛ به همین دلیل بهتر است واژن را با 2 قاشق غذاخوری سرکه سفید که در یک چهارم لیوان آب محلول شده، شست‌وشو داد. برای اسیدی ماندن محیط زن باید از هیجان جنسی دوری کند زیرا به این ترتیب محیط رحم خنثی می‌شود و شانس تولد دختر هم کاهش می‌یابد.

کم‌آبی موثر است

باور درست

دانشمندان با مطالعه یافته‌های تاریخی تولد و مرگ دریافته‌اند در زمان سختی‌ها مثل قحطی و خشكسالی تعداد دختران به دنیا آمده نسبت به زمان‌های دیگر بیشتر بوده است. با اینكه به طور كامل مشخص نیست كه دلیل این اتفاق چیست اما آمارها نشان می‌دهد هنگام قحطی و خشکسالی، بارداری‌ها بیشتر به تولد دختران منجر می‌شود. فرضیه‌ها می‌گوید بدن زنان در برابر شرایط زیست محیطی واكنش نشان می‌دهد.

نمك نخورید

باور درست

گفته می‌شود اگر زوجی دختر بخواهد باید یک ماه قبل از بارداری از مصرف نمک خودداری کرده و به طور کلی نمک را از غذایشان حذف کنند زیرا نبود نمک در غذاها باعث افزایش فعالیت‌های غدد فوق کلیوی می‌شود و ترشح هورمون غشای فوق کلیوی را زیادتر می‌‌کند. دانستن این نکته مهم است که این رژیم‌ها حداقل برای ۴ تا ۶ هفته به صورت متوالی باید رعایت شود.

زمان مهم است

باور درست

اگر لقاح چند روز قبل از تخمک‌گذاری انجام شود، شانس تولد دختر را افزایش می‌دهد. حقیقت این است که تعدادی از مطالعات نشان می‌دهد ارتباطی بین زمان لقاح و جنس کودک وجود دارد. این تئوری وجود دارد که اسپرم حاوی کروموزوم X بزرگ‌تر و قوی‌تر است؛ بنابراین می‌تواند زمان طولانی‌تری زنده بماند.
 
یک كروموزوم Y یعنی پسر ‌

به طور کلی 2 کروموزوم جنسی هر فرد، یکی از پدر و دیگری از مادر تامین می‌شود. 2 نوع کروموزوم جنسی در بدن وجود دارد: کروموزوم X  و کروموزومY . سلول جنسی زن 2 کروموزوم  X دارد و می‌تواند یکی از آنها را به فرزندش بدهد اما سلول‌های جنسی مرد دارای 2 نوع کروموزوم جنسی Y وX  است؛ بنابراین بسته به اینکه کدام نوع اسپرم X یا Y با تخمک حاوی کروموزوم X ترکیب شود، جنسیت جنین مشخص می‌شود. اگر اسپرم حاوی کروموزوم Y موفق به نفوذ در تخمک شود، جنین پسر خواهد بود.
 
اگر جنسیت فرزند برایتان مهم است بخوانید 
مى‌‌گویند اینها بچه را پسر مى‌كند

آرام باشید و استرس را از خود دور کنید

باور درست

تحقیقات ثابت کرده زنانی كه می‌خواهند در آینده فرزند پسر داشته باشند، بهتر است خونسرد باشند زیرا زنان نگران و مضطرب بیشتر صاحب فرزند دختر می‌شوند. دانشمندان با اندازه‌گیری میزان هورمون استرس در زنان باردار متوجه شدند احتمال اینکه فرزند زنان پراسترس و نگران دختر باشد حدود 75درصد بیشتر از زنانی است که خونسرد و آرام هستند.

نمک را فراموش نکنید

باور درست

برعکس رژیم غذایی برای دختردار شدن، باید برای پسردار شدن از رژیم پرنمک استفاده شود. مصرف میوه‌ها و مواد غذایی كه حاوی پتاسیم، فسفر، سدیم و آهن هستند می‌تواند شانس به دنیا آمدن فرزند پسر را افزایش دهد. اگر خانمی قبل از لقاح، مقداری میوه توت‌فرنگی بخورد ترشح دهانه رحم او قلیایی شده و كروموزوم‌های دختر را از بین می‌برد  و محیط برای پرورش پسر آماده می‌شود. به طور کلی مصرف مواد غذایی مانند مرکبات، زردآلو، آناناس، موز، خرما، انجیر، خربزه، حبوبات، کنگرفرنگی، گوجه‌فرنگی، ذرت، سیب‌زمینی، سبوس، کنسرو ماهی، ژامبون، کره، نوشابه گازدار و قهوه و چای می‌تواند احتمال تولد پسر را زیاد کند.

محیط را قلیایی کنید

باور درست

اگر خانم  15 دقیقه قبل از مقاربت 2 قاشق غذاخوری جوش‌شیرین را در یک لیوان آب حل کند و با این محلول واژن را بشوید احتمال پسرشدن جنین بیشتر خواهد شد زیرا با ایجاد محیط قلیایی احتمال تولد نوزاد پسر بیشتر است. به طور کلی اگر مقاربت در حوالی زمان تخمک‌گذاری انجام شود نوزاد پسر خواهد بود زیرا در زمان تخمک‌گذاری ترشحات دهانه رحم از همیشه قلیایی‌تر، رقیق‌تر و ارتجاع‌پذیرتر است و حرکت اسپرم‌های Y را بسیار سهل و آسان می‌کند.

قهوه را فراموش نکنید

باور درست

اگر مردی قبل از برقراری رابطه جنسی قهوه بنوشد، قهوه موجب فعال‌تر شدن اسپرم Y  شده و احتمال افزایش جنسیت پسر را بیشتر می‌كند.

گندم بخورید

باور درست

در طب سنتی اعتقاد به تاثیر خوراکی‌ها در تعیین جنسیت بسیار پررنگ است. برای مثال خوردن حلیم‌هایی از گندم، برنج، لوبیا، نعناع، پیاز، سیر تازه، پسته، مویز سرخ، گندم و نخود چرب شده و تفت داده، انجیر، انگور شیرین، روغن کنجد، روغن بادام و خوراكی‌های شیرین مانند شیره خرما احتمال تولد نوزاد پسر را افزایش می‌دهد.

ته غذا سهم شماست

باور نادرست

قدیمی‌ها  هر وقت خانمی را می‌دیدند که ته غذاها را می‌خورد و علاقه عجیبی به تمیز کردن بشقاب خودش و حتی دیگران دارد، بدون درنگ می‌گفتند که او در آینده پسردار خواهد شد.

پسر بچه را روی زانوی عروس بنشانید

باور نادرست

قدیمی‌ها نسخه‌های عجیب و غریبی برای دخترزا یا پسرزا شدن زوج‌های جوان می‌پیچیدند. از آنجایی که تمایل به پسردار شدن در گذشته بیشتر بود بیشتر این نسخه‌ها هم برای پسرزا شدن تجویز می‌شد. در واقع آنها برای اینكه طبیعت پسرزایی را در دختران ایجاد کنند و طبع و مزاج زنان دخترزا را برگردانند، آداب ویژه‌ای داشتند که بیشتر آن زمینه آیینی داشت.
انتشار یافته: 190
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1391/11/11
وای که چقدر پسر دار شدن سخته و همه میخوان پسر دار بشن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۴
با عرض سلام مطالبتون خيلي جالب بود من امريكا زندگي ميكنم و از طريق سرچ در اينترنت متوجه شدم كه دكتر طاهره مختاريان انتخاب جنسيت ميكنن و به خارجي ها هم كمك ميكنن و از اين طريق من تونستم از طريق تلگرام همه مطالب رو ازشون بگيرم و سه ماه منو راهنمايي كردند و الان به خواست خدا صاحب فرزند پسر شدم و خوشحالم كه دنيا طوري شده كه از راه دور هم ميتونم از كمك هموطنان عزيزم استفاده كنم از سايت مفيدتون بسيار ممنونم
Iran, Islamic Republic of
14:52 - 1391/11/14
الان دیگه انقدر زوج ها دیر وسخت بچه دار میشن که فکرنمیکنم 90درصدشون یادشون بیوفته که جنسیت بچه چی باشه!فقط دعا میکنن که بچه دارشن!همین...
پاسخ ها
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۲/۱۵
واقعاً انقدر ناشکری کردن که حالا احتمال محرومیت کامل از فرزند انقدر بالا رفته
Iran, Islamic Republic of
21:15 - 1392/04/25
با سلام و خسته نباشید
خواستم بگم که بعضی از مراسمات و اداب و روسومی که قدیمی ها انجام میدادند بسیار درست است چون از لحاظ روانشناسی به خصوص در بدن زن یکسری واکنش های در بدن ایجاد میکند که باعث پسرزای یا دختر زای میشود که یک مورد آن غرور زن نسبت به مرد یا بهتر بگم برتر بینی زن نسبت به شوهرش باعث دختر زا شدن زن میشود و بالعکس شما در این رابطه بیشتر تحقیق کنید باتشکر
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۸
بی سواد
Iran, Islamic Republic of
18:21 - 1393/02/03
مهم نیست دختردارشدن یاپسردارشدن سخت یا اسون مهم اینه که خدا هرچی میده سالم باشه
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1393/04/18
سلام خسته نباشین خیلی مطالب آموزنده است
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1393/05/27
مادرشوهرمن بعد از عروسیمون هربار که پسر جاریم رو که نوزاد بود و من بغلش میکردم میدید می گفت : بسه دیگه پسر میزای بچه رو بذار زمین !!!!!!
عقلت منو کشته .
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1393/08/06
سلام خسته نباشید من ی دختر دارم خیلی میترسم نوزاد دومم دختر باشه بخدا فقط بخاطر حرفای شوهرم.دعا کنید خدا بهم ی پسر بده شاید از تیکه هاش راحت شم
پاسخ ها
مهربان
United Kingdom
۰۳:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۲
سلام خانومی. چی شد بچه دومت؟؟دختریاپسر؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1393/08/18
خیلی هم دلشون بخواد که خدا به کسی دختر بده-دختر داشتن لیاقت می خواد-من یک پسر دارم از اولش هم دختر دوست داشتم الان هم دوست دارم.واقعا برای بعضی ها متاسفم با این طرز فکرشون.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۱ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
لبا پیش خودم دختر درست کنم
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1393/08/19
سلام من ية پسر٥ سالة دارم دوست دارم دخترداربشم.شوةرم خيلي دختردوست دارة
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۷/۱۱/۰۲
ترشی بخور
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1393/08/20
سلام منم یه دخترنازدارم اسمش محناست خیلی دوستدارم پسرداشته باشم دوباره میخوام بارداربشم برام دعاکنید
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1393/08/26
سلام من ماه سوم بارداری هستم همه روش های سنتی رو انجام دادم نشان دهنده پسر بود دیروز رفتم سونو گفت احتمالا دختر باشه همه این روش های قدیمی خرافاته.
پاسخ ها
عصمت الله. وردی
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۹
روشهای سنتی منظورتون چه روشهایی هست خانمی
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1393/09/10
من يه ختره ناز دارم،ميخوم براش داداش بيارم دعا كنيد
Iran, Islamic Republic of
23:33 - 1393/10/04
سلام دوستان من یه دختر دارم الان دوباره قصد دارم باردار بشم پسر دوست دارم برام دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1393/10/07
واقعا باورم نمیشه هنوز تو این دوره زمونه هستن کسایی که فک میکنن پسر بهتر از دختره و خودشون هم متاسفانه خانومن! خدا رو شکر که تو اطرافیان من همچین آدمایی وجود ندارن
پاسخ ها
sahar
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۴
خوبه که گفتی اطراف تو کسی نیس اطراف توهم بود این حرفو میزدی وقتی من برای اولین بار رفتم سونو بچه اولم بود گفت دختره مادر شوهرم اومد گفت برادرشوهرم گفته دختر بود سقطش میکردین ادم هیچ موقع رازی نمیشه کسی به فرزندش یه همچین حرفی بزنه وهمون خدا از تودلم اگاه بود
Iran, Islamic Republic of
09:00 - 1393/10/10
سلام من دو تا دختر گل دارم دومی وقتی که آمد شده همه زندگی برای ما فکر میکنم خدا به من داد تا طعم چیزی را که برام بهتره بفهمم اولی را هم خیلی دوست دارم حالا هم دارم سعی خودم رو میکنم یه داداش براشون از خدا بگیرم من برای همه بی بچه ها دعا میکنم خداوند از لطف وکرمش بهشون اولاد سالم بده اگه پسر میخواهید نماز شب رو فراموش نکنید من هم تازه شروع کردم
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1393/10/13
منم دو تا دختر دارم خدا رو هم شکر میکنم همیشه آرزو بود که ۲دختر داشته باشم ،چون خودم خواهر دارم و میدونم خواهر نداشتن خیلی بده
ولی سومی رو دوست دارم پسر باشه وبرای اینکه دیگه ریسکی نداشته باشه میخوام ivf,pgdکنم شما تجربه ای داشتید ؟ به نظرتون کار درستی میکنم؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۲
تلاش کن با ای وی اف می شه حتما
بدون نام
United Arab Emirates
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
من دو بار انجام دادم نتیجه نگرفتم
Iran, Islamic Republic of
04:40 - 1393/11/04
منم بچه دختر خیلی دوست دارم اما باید گفت خدای هرجی میدی فقط سالم باشه
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1393/11/05
سلام من فرزنداولم باردارهستم سه ماهم هست نمیدونم جنسیت بچم چیه شوهرم میگه فقط پسر ولی براخودم فرقی نمیکنه دردرجه اول سالم باشه الان خیلی استرس دارم نمیدونم چکارکنم
Iran, Islamic Republic of
19:30 - 1393/11/16
واقعا جالبه که هنوز این ظرز فکرا وجود داره، قدیم پسر از پدر و مادر نگهداری می کرد و واسه همین برای والدین ارزش داشت اما الان که پسرا خودشونم نمی تونن جمع کنن چه برسه به پدر و مادر، با اینکه وقتی بچه ها بزرگ میشن میرن پی زندگی خودشون ولی باز وفای دختر خیلی بیشتر از پسره، پسرا وقتی زن می گیرن انگار نمی تونن رابطه درست رو با مادر و همسر برقرار کنن و اکثر مواقع دل مادره که می شکنه، چقد مشکلات می بینیم بین عروس و مادرشوهر و قطع رابطه هایی که اتفاق می افته ولی بازم مردم دلشون پسر می خواد، در حالیکه رابطه دختر بعد ازدواج در بیشتر موارد نه تنها سست نمیشه که محکم ترم میشه، دخترها خیلی دلسوزترن و میشه بیشتر رو کمکشون حساب کرد. تو بچگی اونایی که
پسر دارن بدون اینکه دلیلش رو بدونن خوشحالن ولی وقتی بچه ها بزرگ شدن اونایی که دختر دارن با دلیل خوشحالن چون قرار نیس تنها بمونن و یه همدم واقعی با جون و دل کنارشونه
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1393/11/17
باسلام من میخوام باردار بشم دوست دارم بچه ام پسر باشه به نظرتون چکارکنم.
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۴ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
سلام .برای منم دختر پسر فرق نداشت و نداره .قبول دارم ک دختر دلسوز تره ولی شمام بدون ک خیلی پسرا هستن ک عاطفشون از دخترا بیشتره .شاید شما اطرافت ندیده باشی .قرار نیست هرکس پسر داره تنها باشه☺☺
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1393/12/07
سلام به همه دوستان خواستم بگم یه دخمل 1.5ساله دارم همه دنیای منو باباشه خداروشکرمی کنم که سالمه دوستان ازخدافرزند سالم وصالح بخواین همین
Iran, Islamic Republic of
22:31 - 1393/12/16
به نظر شما جدول چینی تعیین جنسیت صحت داره؟من الان تحت نظر متخصص هستم و رژیم دارم برا پسر دار شدن ولی ماهی که قراره اقدام کنم توی جدول بچه میشه دختر نمیدونم جیکار کنم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
سلام جدول بچه یعنی چی ؟چون منم میخوام دختر بیارم چون 2تا پسر دارم
Iran, Islamic Republic of
20:07 - 1394/01/30
جدول چینی مزخرفه.بهش اعتماد نکنید.برا من گفت پسره.آخرش دختر از آب دراومد.خرافاته......!
پاسخ ها
سنا
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۶/۲۴
جدول چینی چرت و مزخرفه.برا من هم گفت پسره،دختر دراومد....!
Iran, Islamic Republic of
01:48 - 1394/02/01
اصلا بچه نمیخواستم دعا کنید بره وقتی امادگیشو نداری و هیچی هم نداری نه دخترش مهمه نه پسرش
Iran, Islamic Republic of
15:23 - 1394/02/22
سلام من یه دختر دارم میخوام دوتا بچه بیشتر نداشته باشم برام دعا کنید فرزند بعدیم پسر باشه برام دعا کنید
Iran, Islamic Republic of
18:07 - 1394/02/24
سلام منم به درد دختر زایی مبتلام به فکر یه دعاگر م برا پسر
Iran, Islamic Republic of
03:18 - 1394/03/01
من پسره ده ساله دارم زندگیمونه حالا میخام براش ابجی بیارم.......فقط خدا کمکم کنه همین
Iran, Islamic Republic of
01:14 - 1394/03/04
واقعا متاسفم برای کسانیکه فکرمیکنن پسر بهتره.فرزند سالم و صالح لطف بزرگ خداست.نه دختر یا پسر!!!صصالحصصصالحلطف بزرگ خداست.
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1394/03/06
به نظر من بچه دوتا کافیه خیلی خوبه که یک دختر ویک پسر باشه که جفتشون جور باشه, ولی اگر نشد خداروشکر صحیح وسالم باشن وباعث سرافرازی پدر ومادرشون باشن,بیایید ناشکری نکنیم.
Iran, Islamic Republic of
00:41 - 1394/05/06
من یه دختردارم دوست دارم یه پسرهم داشته باشم نمیدونم به رژیم اعتمادکنم یانه
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1394/05/13
من پسرم یازده سالشه ولی یه دختر میخوام چی باید بخورم که بچم دختر بشه
Iran, Islamic Republic of
16:30 - 1394/05/24
نظر user
| درباره
اگر جنسیت فرزند برایتان مهم است بخوانید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۴
پاسخ
0
0
سلام منم به درد دختر زایی مبتلام به فکر یه دعاگر م برا پسر


واقعاااااااااااااا برات متاسفم
اولين بچم دختره 5سالشه گذاشتم دوباره باردارشدم سه ماه قبل از بارداري هم همه اين کارارو کردمو آخرشم سپردم به خدا و به اون توکل کردم/ برا اينکه بچم پسر بشه /حالا 5ماهمه رفتم سه بعدي ميگه دختره منم ميگم خدايا راضيم به رضايه تو خيلي هم وحشتناک دلم پسر ميخواست به خاطره اطرافيام ولي نشد خب به جنگه خدا که نميشه رفت بازم ميگم خدايا شکرت/تو سر فرازم کن/دخترام ميتونن بهترين دکتراي کشور بشن
پاسخ ها
طاهره
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
سلام مادرهای مهربون من دو تا پسر گل دارم می خواهم بچه سومیم دختر باشه برام دعا بکنید رفتم دکتر رژیم ایشالاه دو ماه دیگه اقدام . می کنم. تو رو خدا دعا کنید من خودم. غریبم دختر دوست دارم
Iran, Islamic Republic of
11:54 - 1394/05/29
سلام واقعأ از مطلباتون ممنونم منم دوتا پسرگل دارم هم بچه ها وخودمو شوهرم دلمون دختر میخاد برام دعا کنید که منم دختردار بشم نذرکردم اگه بچم دخترشدبه نیت حضرت فاطمه(س)اسمشوفاطمه بزارم
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1394/06/07
من شنیدم فبل باردارشدن اگه غذاهایی که جنبه ی گرمی دارندبخوریدحتماصاحب پسرمیشید.مثل زعفرون.خرما.ادویه های گرم.عسلو...
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1394/06/10
با سلام
وقتی از حکمت خدا آگاهی نداریم اصرار بی جا برای چیه خدا بنا به دلایلی هرکس را مسئول پرورش فرزند دختر یا پسر میکنه.
Afghanistan
10:21 - 1394/07/07
من چهار دختر دارم و در کدام شان امیدوار بودم این پسر میشود خدا راشکر گزارم که دختر های سالم وصحتمند اند ودوستشان دارم باز هم میخواهم پسر داشته باشم لطفا مرا رهنمای کنید اگر خواست خداوند باشد این بار پسر دار شوم.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۴
انشاالله خدایک پسرسالم وتندرست بهت بده التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
16:12 - 1394/07/26
سلام دوستای عزیز. همیشه کسی که پسر میخواد و دنبال اینه که چجوری پسردار بشه صرفاً بخاطر این نیست که خرافاتیه یا عقایدش قدیمیه، دلیلش میتونه قطع وراثت یه ژن معیوب مثل هموفیلی به فرزند دختر باشه. سعی کنید زود قضاوت نکنید
Iran, Islamic Republic of
15:47 - 1394/08/03
سلام منم دوتا دخترگل دارم میخوام بارداربشم واگه خدا بخواد پسر بشه خودم وشوهرم غذاهای گرم وخرما وموز وهویج زیاد میخوریم تا ببینیم خدا چی میخواد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
سلام منم دوتا دختر گل دارم سومی اقدام کردیم دکتر رفتیم گفته لبنیات نخورید چیزای گرم بخورید هروقت پریود بشم برم پیش دکتر یک بار بیشتر نرفتم تاببینین خدا چی میخواد بعضی ها میگن دعا هست بخونی پسر میشه
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1394/08/11
سلام دوستان هیچوقت کسی رو که دنباله جنسیته مسخره ش نکنین ممکنه از اطرافیان یا از طرفه شوهرش تحته فشار باشه من بچه ی اولم دختره انقدر حرفو تیکه شنیدم ولی براخودمو شوهرم اصلا مهم نبوده ولی دوست دارم دومی پسر باشه . طبیعیه اونی که پسر داره دختر میخاد اونی هم که دختر داره پسر میخاد انشالله به خواسته هاتون برسین منم خدا بهم یه پسر بده . از الانم خودمو اماده میکنم با رژیم غدایی و محلوله جوش شیرین . انشالله که کارساز باشه
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1394/09/07
بابا اونایی ک تجربه دارن بگن بقیه چکار کنن پسردار شن یا دختر دار بگید ک بقیه بدونن بیخودی دارو و رژیم پیش نگیرن نظر دادن فایده نداره
Iran, Islamic Republic of
07:58 - 1394/09/12
من سه تا پسر دارم بزرگترین آرزوی من یک دختر است شما نمیدونین خانواده بدون دختر یعنی چی
Iran, Islamic Republic of
16:09 - 1394/09/20
سلام منم دو تا دختر دارم حالا اقدام کردم برای بارداری تو رو خدا برام دعا کنید پسرباشه
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1394/10/05
من چهارتا دختردارم دارم رژیم غذای انجام میدم واقعا سحت داره تورو خدا راهنمایم کنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
16:45 - 1394/10/05
من چهارتا دختردارم دارم رژیم غذای انجام میدم واقعا سحت داره تورو خدا راهنمایم کنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1394/10/08
راه حل اساسی. برای دختر دار شدن چیست
پاسخ ها
Bahar
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۸
عزیزم تو سرکه بشین .
Iran, Islamic Republic of
06:50 - 1394/10/12
سلام منم یه دختر دارم شوهرم وپدرشوهرم خیلی دوست دارن بچه بدی مون پسر باشه آخه دو تا جاریام هم دختر دارن آخه پدرشوهرم نوه پسری نداره برام دعا کنین
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1394/10/14
سلام به همه برای اون های که ۲تا دختر دارن روش iuiخیلی خوبه تزریق اسپرم پسر در داخل رحم بدون جراحی ۱۰۰درصد تظمینی
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۸
چجوری
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1394/10/20
دعا کنید من بچه دار بشم دوستان خیلی تنهام زندگی بدون بچه بدون شک از هم می‌پاشه ، منم پسر میخواستم ولی الان میفهمم اگه یه دخترم داشته باشیم چقدر خوبه و زندگی استواره
انشالله خدا به آدم بچه بده سالم باشه جنسیتش مهم نیست
Iran, Islamic Republic of
07:42 - 1394/11/07
سلام دوستان جدول چینی واقعا صحت نداره؟ من واسه چند نفر از اطرافیانم چک کردم درست بود
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1394/11/21
غذاهای شو ر و بانمک بخورین
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1394/12/10
من دكتر رفتم وهزينه زياد كردم براي پسر دار شدن ولي هنوز باردار نشدم اگر حامله بشم بچم پسر بشه حتما براتون مينويسم جچي كارا كنيد براي منم دعا كنيد تا صاحب يه پسر بشم
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1394/12/13
سلام چیکار کنم پسر داربشم لطف کنین راهنمیایی کنین
Iran, Islamic Republic of
00:38 - 1394/12/16
منم دوتادخترنازدارم که تموم زندگیمن ازم یه داداش میخان توروخدابرام دعاکنیدکه خدایه پسرسالموصالح بهم بده چون ارزومه
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1394/12/16
من برای بارداری چهارم زیر نظر دکتر هستم دعا کنید بچه پسر بشه چون سه تا دختر دارم البته که با دنیا عوضشون نمی کنم اما از دست حرفهای اطرافیان چه میشه کرد همیشه نیش و کنایه
Iran, Islamic Republic of
00:26 - 1394/12/18
ممنون.اززحمات شما.منم دوتادخترنازمهربون دارم.ولی پدر شوهرم نوه پسری نداره..دعاکنین به آر روش برسه....نمیدونم اقدام کنم یانه...هنوزشک دارم مطمئن کنی دم
Iran, Islamic Republic of
17:52 - 1394/12/22
من یه دختر زیبا دارم دارم به دومی فکر میکنم دوست دارم پسر باش ولی همسرم از این طرز فکر من ناراحت شد اون میگه راضیم به رضای خدا
پاسخ ها
دلارا
United Arab Emirates
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۱/۲۴
اگه میخواهین صاحبه پسر بچه بشین حتما با جوش شیرین خودتونو بشویین صدرصد بچتون پسر میشع
Iran, Islamic Republic of
18:26 - 1395/01/09
سلام من تازه وارد این سایت شدم وپدر یه دختر هستم وخودم وهمسرمدوست داریم فقط خدا بچه های سالمی بهمون ببخشه واسه شما هم همین آرزو رو دارم
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1395/01/15
با سلام شرمنده طبق ایه قران که امده جنسیت فرزند به پدر بستگی دارد اما اگه ماهم بخواهیم علمی ان را بررسی کنیم همینطر است چون کرزوم های مادر xxوکروموزوم های پدر xyمی باشد پس اگه پدر کروموزم y را بدهد فرزن پسر میشود وا اگر x را بدهد فرزند دختر پس پدر عامل تععین کنندهی جنسیت فرزند میباشد
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1395/01/20
من ازدواج کردم با کسی ک دوسش ندارم

دلم میخاد ب عشقم برسم و بچه ی اونو ب دنیا بیارم
ن کسی ک دوسش ندارم


دعا کنید زودتر بتونم طلاقمو بگیرم ب هر بهانه ای دلم پوکید

شوهرم بچه میخاد ازم اما من خودشو نمیخام چ برسه ب بچشو
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۴/۱۵
زودتربمیر
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۸
خجالت بکش گستاخ....ایشالله بچه دار نشی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
تو لیاقت زندگی مشترک و همسر بودن رو نداری چه برسه به مادر شدن.اول خودت رو درمان کن.بعد به فکر چیزای دیگه باش
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1395/02/05
سلام من دوتادخترگل دارم دوسال پیش یکبارسقط داشتم الان میخوام بزارم کمکم یه بچه دیگه گیرم بیاد اون دوتاسزارین شدم میترسم برام خطرداشته باشه لطفاراهنماییم کنیدراستی اون دوتابیهوشم کردن میگن بیحسی بهتره یابیهوشی نمیدونم لطفاراهنمایی
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1395/02/08
سلام خانوما.من یه معجون پسردار شدن بهتون معرفی میکنم.که مادر شوهرم با خوردنش 3تا پسر پشت سر هم اورد.دستورش از یه خانوم کرد تو کرمانشاه گرفته .برای من که اثر کردو الان پسر دارم.مواد حاوی این معجون شامل:فلفل سیاه ،دارچین،زنجبیل،پودر خاک قند از هر کدوم یه قاشق چایخوری میریزید تو یه شیشه بعد روش عسل میریزید درشو میبندین تا چند روز بمونه روش یه لایه سفید ایجاد میشه اون موقع اماده مصرفه خوردنشو باید از روز اول پریود شروع کنین .امیدوارم برای شما هم موثر واقع بشه.
Iran, Islamic Republic of
14:11 - 1395/02/08
سلام خانوما.من یه معجون پسردار شدن بهتون معرفی میکنم.که مادر شوهرم با خوردنش 3تا پسر پشت سر هم اورد.دستورش از یه خانوم کرد تو کرمانشاه گرفته .برای من که اثر کردو الان پسر دارم.مواد حاوی این معجون شامل:فلفل سیاه ،دارچین،زنجبیل،پودر خاک قند از هر کدوم یه قاشق چایخوری میریزید تو یه شیشه بعد روش عسل میریزید درشو میبندین تا چند روز بمونه روش یه لایه سفید ایجاد میشه اون موقع اماده مصرفه خوردنشو باید از روز اول پریود شروع کنین .امیدوارم برای شما هم موثر واقع بشه.
پاسخ ها
نسترن
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
طرز مصرفش چطوریه چقد مصرف بشه و تا چند روز؟
نسترن
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۳
چجوری مصرف کنیم تا چن روز روی چه مقدار؟
Iran, Islamic Republic of
00:11 - 1395/02/20
سلام دوستان منم قصد بچه دارشدن دارم.اول سالم باشه بعدش خوشگل وتوپولی.امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن .
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1395/02/20
واسه من هیچ روشی اثر نکرد.واسه پسر
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1395/03/05
سلام خسته نباشید.. ایشالا هر که. هر بجه ای میخاد.. خدا بهش.. بده.. سالم صالح.. برا من هم دعاکنید
Iran, Islamic Republic of
15:07 - 1395/03/09
خدا کمکتون کنه واقعا من هفتا پسر دارم دوتا دختر
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1395/03/20
خواهش ميكنم منم دعام كنيد
Iran, Islamic Republic of
20:46 - 1395/03/26
سلام خسته نباشيد مطابلتون خيلي عالي بود
ميخواستم بدونم براي تعيين جنسيت بچه از چند ماه قبل بايد اين مسايل رو رعايت كرد؟ممنون ميشم اگه جوابمو بدين
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1395/04/05
خدابه آدم ..بچه میده نه از روی هوس بلکه عوض چون تقدیر و میبینه پس شکر کنید شکر خدای مهربان که به من رومیسا داده
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1395/04/22
سلام منم یه فرزند پسر دارم دوباره باردارم راضیم به رضای خدا
Iran, Islamic Republic of
02:55 - 1395/04/26
رژیم غذایی سه ماه قبل از بارداری حتما جواب میده.موقع نزدیکی جوش شیرین استفاده کنین.در دوران پریودی زعفرون دم کنین.
Iran, Islamic Republic of
18:18 - 1395/05/01
سلام من یک پسر خوشکل 4ساله به نام یوسف دارم حالا میخام حامله شم دعا کنین بعداز سلامت بودنش اگه خدا خاست یه دختر بهم بده
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1395/05/11
سلام دوستان منم به نوبه خودم واسه همتون دعا میکنم به آنچه میخواید با توکل به خدا برسین چون تا وقتی اون عزیز بالایی ،نخوآد هیچی امکان پذیر نیست. منم دو تا دختر عزیز دارم وبرای پسر از طریق آی وی اف اقدام کردم البته بایدبگم یک سال تموم با کلی شرایط سخت و هزینه زیاد وکلی دارو ، بارداری صورت گرفت اما تو دو ماهگی دیگه قلبش نزد و سقطش کردم، برا همین میگم تو هر کاری اراده خدا شرطه اول.....حالا میخوام با توکل بیش از قبل از راه رژیم غذایی اقدام کنم ،...... برام لطفا دعا کنید.
Iran, Islamic Republic of
11:37 - 1395/06/17
سلام یه ماهه باردار شده ام ناخاسته دو تا دختر گل دارم که زندگی منن . سر دومی خیلی از مادر شوهرم حرف شنیدم و همچنین از همسرم. خواهش میکنم دعام کنید این یکی اول سالمو صالح و بعد پسر باشه. حالاتم که فرق میکنه با بارداری اول و دومم. التماس دعا دارم . من هم ارزو میکنم همه اونایی که التماس دعا داشتند صاحب ارزو هاشون بشن...
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1395/06/20
من میخواهم بچم پسر باشه کمکم کنید ممنون میشم
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1395/06/23
من 5تا دختر دارم ارزوی یه دختر دیگه هم دارم...دعا کنید واسم ی نی نی دختر بیارم
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1395/07/19
سلام من خودم ی دختر دارم خواهر شوهرم بچه دار نمیشود 15 ساله ازدواج کرده به من گفت بزار بچه داری بشی بدش به من منم قبول کردم الان بچه ای که بهش دادم یک سالشه شیر خودمم نخود از بیمارستان دادمش
پاسخ ها
ندا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۷
وااای چه دل بزرگی داری تو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۳۰
خدا خیرت بده چقدر ثواب کردی
Iran, Islamic Republic of
23:48 - 1395/08/23
منم یه دختر سه ساله دارم اما الانم فهمیدم سه هفته ای هست حامله ام با اینکه سنم کم است اما باز میخوام من خودم داداش ندارم میدونم سخته از خدا میخواهم یه پسر بهم بده میدونم که این حرف ها وسنت ها خرافاته فقط اونکه تعیین کننده است پسرباشه یا دختر فقط خدا .
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1395/08/26
سلام منم دوتا دختر گل دارم خودم وشوهرم خیلی دوستشون داریم از خدا میخوایم یه داداشم بهشون بده.میخواستم ببینم رژیم غذایی صحت داره میشه روش حساب کرد.ممنون میشم جوابمو بدین
Iran, Islamic Republic of
11:03 - 1395/08/30
خانمهای که پسرمیخان تخم هویج دم کنن سه روز اول پرید ناشتابیست دفع دم کنیدبخوریدسعی کنیدخرماوموز زیادبخورید وبه خداتوکل..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۲
برای دختر دار شدن چه رژیمی بهتره
Iran, Islamic Republic of
19:34 - 1395/09/05
برام دعاکنیددوستان خیلی احتیاج دارم ب بچه دارشدن .تازه اقدام ب بارداری کردم امااگه نشم خیلی افسرده میشم
Afghanistan
16:50 - 1395/09/06
ﺳﻼﻡ ﻣﻨﻢ ﻣﻴﺨﻮاﻫﻢ ﭘﺴﺮ ﺩاﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﭼﻲ ﻛﺎﺭﻛﻨﻢ
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1395/09/08
خداروشکریه پسرسالم دارم یکی دیگه هم توراه دارم,اول خواست خدا
استفاده کردن ازجوش شیرین
خوردن نمک,ازروزیازدهم دوره خوردن دم کرده ی تخم هویچ تاروزاقدام
خانم هم ازروزاول دوره تاهفت روزکامل روزی ده عدد خرمابخوره
خیارشوربیسکوییت نمکی بخوره
حلیم تهیه شده ازگندم بخوره
مردهم غذاهای گرمی وچهامغزباعسل بخوره
خانم قبل ازاقدام سونوبده که اندازه فولیکول مشخص بشه بهتره
لبنیات خیللللی کم بخوره
تقریبأیکهفته قبل اززمان تخمک گذاری اقدام نکنه,که تعداداسپرم بیشترباشه بخاطرپسردارشدن خوبه
آیت الکرسی زیادبخونه
اگه صلاح خداباشه پسرمیشه
ولی تروخدااصراربیجانکنید,همیشه ازخدابخواین که اگه صلاحه بهتون بده
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1395/09/09
سلام.من 2تادخترخوب ودلسوزدارم خیلی دوستشون دارم بایاری خدادوست دارم بارداربشم صاحب پسربشم هم خودم دوست دارم هم شوهرم.دختراولی 8سالش هست همش سرسجاده نمازدعامی کنه خدابهم یه داداشی بده.خداوکیل برامون دعاکنید ممنون
Iran, Islamic Republic of
22:51 - 1395/09/17
سلام به همه دوستان
به نظرمن جنسیت فقط وفقط،دست خداست
خیلی هاسال هارژیم گرفتن و جواب برعکس دیدن
نمیدونم چراهرکی پسرمیخواد دختردار میشه هرکی دخترمیخوادپسردار!!!
پسرخواستن ازبی فرهنگی نیس خیلی وقتهابخاطر ترس ازتیکه ونیش وکنایه اطرافیانه
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1395/10/26
من یه دختر ناز دارم..دوس دارم یه دختر ویه پسر دیگه هم بیارم
Iran, Islamic Republic of
19:16 - 1395/11/15
چه اهمیتی داره چی باشه
انشالله صالح باشه
Iran, Islamic Republic of
23:25 - 1395/11/27
سلام دوستان،منم ی دختر دارم ۴سالشه حالام میخوام اقدام کنم برا بارداری،منو شوهرم هردو پسر دوستداریم،من خودم نه خواهر دارم نه برادر، خدا بهم ی دختر داد خواهرم شد،امیدپارم بهم ی پسرم بده،راضیم ب رضای خدا....
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1396/01/13
س من 4 ماه رژیم گرفتم تا پسر دار شم اما الان فکر کنم باردار م اما طرف چپ تخمدان یه نبض هایی احساس میکنمبه نظر دوستان من پسر دار پشم یا دختر دار لطفا جواب دهید
Iran, Islamic Republic of
00:16 - 1396/01/27
سلام دوستان من و شوهرم رژیم کامل پسر گرفتیم و زمان دقیق تخمک گذاری هم رعایت کردیم و رفتم سونو دختره
Iran, Islamic Republic of
08:37 - 1396/03/04
سلام به نظر من برید یه سر توبیمارستانهای سرطانی وبچه های معلول بزنید اونوقت بابت هر چییزی که خدا بهتون داده صدبار شکر میکنید که بچه هاتون چه دختر و چه پسرسالمند
Iran, Islamic Republic of
14:35 - 1396/03/11
سلام دوستان من چند تا دعای معتبر برای پسردارشدن دارم اول اینکه 40روز ختم زیارت عاشورا با صد سلام وصد لعن حتما جواب میده دوم اسمش رو نذرکنید و اینکه دوسه ماه قبل لبنیات و سروی قطع وگرمی بخورید و اینکه روی هرچیزی که میخورید فلفل سیاه که خودتون پودر کردید بریزید و چند تا دعای دیگه دارم هرکی خواست تو ایمیلم بهم بگه که براش بفرستم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۰۶
میشه بگید
Iran, Islamic Republic of
01:12 - 1396/03/26
سلام من یه دختر دارم شوهرم خیلی دوست داره که پسر داشته باشیم برام دعا کنین عزیزان
Iran, Islamic Republic of
16:32 - 1396/04/11
من که یه دختره ناز دارم پنج سالشه .الان هم باردار هستم هنوز نمیدونم چیه اما از ته دل میخوام خدا دوباره بهم دختر بده .چون با تولد دختر اولم زندگیم تغییر کرد .
Iran, Islamic Republic of
16:35 - 1396/04/11
من که یه دختره ناز دارم پنج سالشه .الان هم باردار هستم هنوز نمیدونم چیه اما از ته دل میخوام خدا دوباره بهم دختر بده .چون با تولد دختر اولم زندگیم تغییر کرد .
Iran, Islamic Republic of
01:55 - 1396/04/20
بچه رو ول كنيد باباى بچه خودش كلى بچه است من دلم نمى خواد توى اين دنياى نا امن بخاطر خودخواهى خودم كسى و وارد اين دنيا كنم همسرم همه دنيامه همين كفايت مى كنه برام.
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1396/04/24
سلام بچه اول من پسراست ونه سال داره سزارین بودم وبی حسی
خیلی جالب وعالی بودهمه چی رومیدیدم واسه نی نی دوم هم بی حسی رو انتخاب میکنم
Iran, Islamic Republic of
23:46 - 1396/11/12
سلام من دوسال ازدواج کردمو یسال برای بچه دار شدن اقدام کردم مشکلی ام نداشتمو بچه دار نشدم وازتون مبخوام برام دعا کنید برای پسر دار شدن هم رژیم غذای سدیم دارو پتاسیم دار بخورید مثل خیارشور .سیب زمینی اپز شور موز. اسفناج و قارچ .عرق شاه تره . هویج . کاسنی . خرما .هیچ ادویه ای هم استفاده نکنید همشون خلاف گرمیشون باعث خشکی رحم میشن و زمان تخمک گذاریتون چیزای شیرین بخورید و با محلول جوش شیرین شستشو بدید خودتون رو درضمن دوارن پریودتونم دمکرده تخم هویج بخورید هروز صبح با خرما و بعد نزدیکی به سمت راستتون بخوابید و سعی کنید به اوج لذت برسید شوهرتونم نباید اهل دودو دم باشه روزی یک استکان عرق کاسنی بخوره و دقت کنید به شوهرتون چیزای شور ندید خودتونم اونچیزایکه گفتمو بخوریدو چند ماه کلسیم مصرف نکنید ترشی نخورید فقط شوری و شیرینی البته قبلش ببینید که مشکلی نداشته باشیدموفق باشید برای منم دعا کنید بچه دار بشم این رژیمم 5 ماه دنبال کنید جواب میده چون خواهرام همه جواب گرفتن اگه شمام جواب گرفتید دعام کنید .
Iran, Islamic Republic of
23:56 - 1396/11/12
چیزهایم که نباید بخورید اینها هستند برای پسر

لبنیات
گوشت گاو
گوشت ماهی
گوشت مرغ
گردو چون اسیدی
بادام چون کلسیم بالا دارد
زنجبیل چون واژن را خشک میکند
ادویه جات بجز حلو دارچین البته زیادم مصرف نشود
قهوه و شکلات
سرکه و ترشی
کلم
کرفس
تخم مرغ اینهارو نخورید من همه این دستورارو از یه ماما قدیمی گرفتم که کارشم حرف نداره و همه ازش جواب گرفتن .
پاسخ ها
نسیم
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۷
بالا که نوشته قهوه بخورید
Iran, Islamic Republic of
18:25 - 1396/12/05
سه سال پیش منو شوهرم تصمیم گرفتیم بچه دار شیم ازونجا که شوهرمم تک پسر خونوادست روم خیلی فشار بود که پسر بیارم :| بعد یکی از دوستانم خانم دکتر طاهره مختاریان رو بهم معرفی کرد ، من که خیلی راضی بودم از روش تعیین جنسیتشون ، خیلی آرامش میدن به آدم ، الانم ایلیام 2 سالشه :) گفتم روشی که استفاده کردمو بگم شاید کسی مشکل منو داشته باشه
اینم شماره مطبشون 02188746152 سرچ کنید تو گوگل سایتشم هست فکر کنم
Iran, Islamic Republic of
14:26 - 1397/01/07
خب وقتی ما خودمون ۵ تا خواهر بودیم ؛ بایدم دلم بخواد پسر بیارم ، البته من فقط یه پسر میخوام یه دختر نه ۵ تا
Iran, Islamic Republic of
02:32 - 1397/02/02
به نظرم پسرم خوبه دخترم همه این چیزادست خداوندمهربان است اگه به مافرزنددخترداده یاپسرحتمابه خیرمون بوده هرچی است سالم باشه وصالح باشه
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1397/02/20
سلام خانماتورو خدا واسه منم دعا کنین خدا لرام یه پسربده یه دختر دارم مادر سوهرم هر روز میاد ازم میپرسه حامله ابی پسر میزایی
Iran, Islamic Republic of
21:54 - 1397/03/07
سلام دوستان.منم يه پسرچهارساله دارم الان واسه باردوم باردارشدم تو٨هفته هستم خيييلي كنجكاوم بدونم بچم پسره يا دختر.ازبين علايم بارداري پسرودختر بيشترخصوصيات بارداري پسرشاملم شد ولي كمردردي كه توبارداري سر پسرم داشتم الان ندارم يعني ممكنه دخترباشه؟
Iran, Islamic Republic of
11:19 - 1397/03/09
کسایی ک فرزند دختر یا پسر میخوان، با یک رژیم غذایی ۳ماه قبل از مقاربت میتونن همون فرزندی ک میخوان رو باردار شن. خداروشکر الان علم ژنتیک و پزشکیمون خیلی بیشتر از خرافه گویی و دعا نویسی پیشرفت کرده. من دیدم کسایی رو ک با رعایت رژیم غذایی مناسب طبع خودشون و شوهرشون رو عوض کردن و الان هم فرزند پسر دارن
تو اینترنت تمام اطلاعات لازم و ضروری برای تعیین جنسیت پسر یا دختر هست. ازین امکانات استفاده کنید
ولی در هر صورت بعد از هر تلاش فقط توکلتون ب خدا باشه
Iran, Islamic Republic of
19:07 - 1397/03/24
به نظر من پسرودختر بودن مهم نیست ماخودمون چهار خواهریم ویه برادر بعدازفوت پدرمان مادرمان حدود دوسال مریض شد که برادرم اصلاتوجهی به مادرم نداشت ما چهارتا خواهر به نوبت ازمادرمان پرستاری کردیم البته برادرم قبل ازدواجش خوب بود بعدا عوض شد. مادرم اونو بانظرونیاز به دنیا اورده بود خیلی هم بهش میرسد ودوسش داشت. عزیزان هی از خدا پسر نخواهید دخترا خیلی مهربونترن ازخدا بخواهید هرچی به صلاحتونه بهتون بده چه بسا زمانی شما اسرار به داشتن چیزی دارین که به صلاحتون نیست. صالح بودن بچه خیلی مهمتراز جنسیتشه
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1397/03/28
تعیین جنسیت بچه از طرف پدر هست چون کروموزوم زن xx هست و کروموزوم مردxy هست پس چه پسر بشه چه دختر از طرف مرد هست اینو به همه بفهمونید که به زن ربطی نداره که چمیدونم مادر شوهر و فلان واینا به زن میگن دخترزایی چه چیزا
من و همسرم عاشق دختریم
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1397/03/28
تنها چیزی که به ذهنم میرسه عقب ماندگی فرهنگیه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
عقب ماندگی فرهنگی تویی..همه دوست دارن هم دختر داشته باشن هم پسر
Iran, Islamic Republic of
02:10 - 1397/03/30
واقعا متاسفم من انسان مذهبی نیستم ولی اعتقاد دارم فقط خدا من پیش یک متخصص زنان که خیلی هم پیر هست رفتم گفت همه ی این رژیم و کار هارو بریز دور این چیزها تاثیر نداره هرکسی میخواهد باید ای وی اف کنه تازه اونم هشتاد درصد یعنی بیست درصد بازهم احتمال نداره چیزی رو به زور از خدا نخواهید .همیشه از خدا بخواهید بهترین چیز رو براتون رقم بزنه دوست خواهر من یکسال رژیم پسر گرفت از خوردن غذا تا کاسنی و ..نشستن در جوش شیرین آخرهم دختر شد برای بچه دوم هیچ کدوم از این کار هارو نکرد بچش پسر شد
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1397/04/09
با سلام خدمت برادران و خواهران گرامی اگه دختر میخواهید فقط مصرف لبنیات.دوغ ماست.شیر.اگرم پسر فقط گرمی.عسل.خربزه.گرمک.موز خرما با ارده.خرما با ارده غوغا میکنه.انشاا... خدا به همه شما فرزند سالم و نیک عطا کند.التماس دعا
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1397/04/17
من تازه ازدواج کردم وازته دل ازخدامی خوان4تادختر سالم وصالح بهم بده واقعا ازتمام وجودم دعامیکنم برادختردارشدن دخترغنیمته در گرانبهاست خدایا خودت کمکم کن
Iran, Islamic Republic of
05:03 - 1397/04/23
انشاالله خدا ب هر کی بچه میده سالم و صالح باشه منم یک فرشته کوچولوودارم ب اسم دلارام خانم عشق منو باباشه
Iran, Islamic Republic of
22:39 - 1397/04/26
سلام منم یه پسر ۶ ساله دارم الان باردارم فرقی نمیکنه چی باشه فقط سالم باشه برای پسر دار شدن هم هیچ راهی وجود نداره مگر اینکه خدا بخاد
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1397/05/04
میخوام از کیت تخمک گذاری استفاده کنم کمکم کنید که پسر بشه
Iran, Islamic Republic of
16:28 - 1397/05/20
سلام.دوست داشتن پسر یا دختر دلیل بر ناسپاسی نیست .مثل این میمونه به کسی گفته بشه تا پرتقال هست هوس انار نکن خب انار دوست داشتن مگه گناهه بعضی اوقات آدم دلش میخواد از یه نعمتی داشته باشه چه عیبی داره دعا کنه و از خدا بخواد.ناسپاسی اینه که زبان به اعتراض و گلایه باز کنی و بخاطر جنسیت بین بچه ها فرق جویی کنی وگرنه حضرت زکریا هم از خداوند طلب فرزند پسر کرد و خداوند هم دعاشو مستجاب کرد هر جنسیتی که دوست دارید نذر کنید و دعا کنید و از خدا بخواید ولی جلو خلق خدا چیزی نگید فقط بین خودتون و خدا بمونه .خداوند خیلی هم خوشحال میشه بندش خواستشو فقط از اون بخواد و تو همه چی به اون توکل کنه.منم نذر کردم اگه نتیجه داد میام میگم
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1397/05/21
منم 2تا دختر دارم الان پسرم میخام
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1397/05/21
منم 2تا دختر دارم الان پسرم میخام
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1397/05/26
خوشبحالتون که بچه دارید خدا رو شکر کنید من الان 5ساله که منتظر بچه هستم برام دعا کنید خدا بهم بچه بده چه دختر چه پسر فرقی نداره.
Iran, Islamic Republic of
01:25 - 1397/05/26
خوشبحالتون که بچه دارید خدا رو شکر کنید من الان 5ساله که منتظر بچه هستم برام دعا کنید خدا بهم بچه بده چه دختر چه پسر فرقی نداره.
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۲
ان شاء الله خدا دامنتو سبزکنه و به حق امام حسن ع چند تا بچه سالم و صالح بهت بده
United Kingdom
03:10 - 1397/05/26
همه نظرات رو خوندم دو تا دختر دارم و برای پسر دار شدن از تغذیه و آی وی اف و آی یو آی استفاده کردم هفت سال درگیر بودم و بعد ازهمه جا مونده خودم اقدام کردم که باز دختر شد و در ۸ هفتگی سقط کردم ؛ اگه خدا نهاد نمیشه که نمیشه
France
00:57 - 1397/06/01
سلام من یه دختر ده ساله دارم میخوام یه دختر دیگه ام داشته باشمـ اقدام کردمـ انشالله که دختر بشه هرچند شوهرم تک پسره اما دختر دوست داریم انشالله که خداوند به همه بچه سالم وصالح بده به منم همینطور راضی هستم به رضای خودش
Iran, Islamic Republic of
18:53 - 1397/06/03
سلام من دوتا دختر دارم حالا دوباره بار دارم برام دعا کنید که این پسر شود
Iran, Islamic Republic of
03:30 - 1397/06/23
همیشه فکر میکردم خدا بهم لطفی نکرده که بهم دختر داده..اوایل حتی به دخترم نگاه نمیکردم حتی سرش داد میزدم با اینکه نوزاد بود..اطرافیانم همشون پسر میخواستن ...دورم شلوغ بود و حرف ها بسیار....اما بعد هشت سال همه اونایی که دورمو شلوغ کردن یا فوت شدن یا انقدر مریض بودن یا مشغله فکری داشتن که یادشون نبود من وجود دارم...تنها کسی که به فکرم بود دختر هشت ساله خودم بود ..با اینکه سنی نداشت از من مراقبت میکرد....الان میگم خدایا هزاران بار شکرت که همچین بچه مودب سالم مهربون دلسوز نصیب من شده....بارها و بارها و بارها خدا رو شکر کردم ....فقط به اونایی که دختر و پسر میکنن باید بگم همیشه دعا کنید خدا بهتون فرزند سالم و صالح بده...همین و بس
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1397/06/24
سلام دوستان منم یه دختر ۶ ساله دارم دختر مونس پدر مادر منو باباش عاشقشیم ولی از خدا بچه دومم پسر باشه که دخترم داداش داشته باشه داداش یه چیز دیگست برا خواهر هر چی خدا بخواد ما نمیتونیم
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1397/06/27
بچه چه دختر باشه چه پسر هممون در اخر میمیریوم
Iran, Islamic Republic of
15:39 - 1397/07/17
ﻣﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﻭﺳﺖ ﺩاﺭﻡ ﺑﭽﻢ ﺩﻭﻗﻠﻮ ﺷﻪ ﺑﺮاﻡ ﺩﻋﺎ ﻛﻨﻴﺪ ﻋﺰﻳﺰاﻥ
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1397/08/22
سلام من دوتا دختر گل دارم دلم یه پسر می خواهدواسم دعا کنین که خدا بهم یه پسر سالم بده
Iran, Islamic Republic of
16:44 - 1397/09/06
سلام .خیلی دوس دارم ی پسر داشته باشم....
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1397/09/14
منم اقدام به بارداری میخوام بکنم والا خانواده شوهرم وخود شوهر پسربچه دوس دارن هری خدابخواد منم رژیم رعایت میکنم لبنیات سه ماهه نمیخوریم تخم مرغ وکلم اسفناج وقارچ واسه پسرزایی میخورم دعاکنید خدابهم بچه سالم وصالح بده .اولشو پسربده زیر حرف مادرشوهرم نمونم آخه جاریم سه قلو دخترداره هی بهش حرف میندازن تیکه میندازن پدرشوهرم ومادرشوهرم دعاکنید فداتون
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1397/09/27
عزیزم مطمئنی که رژیمت درسته
Iran, Islamic Republic of
10:02 - 1397/09/30
من یه دختر هشت ساله دارم خیلی دلم میخاد بچه پسر داشته باشم برام دعا کنیید
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1397/10/18
جنسیت بچه را مرد تعیین میکنه مردا دوتا اسپرم دارن ایکس و وای ولی زن ها فقط یک تخمک ایکس دارن اگه اسپرم ایکس با تخمک ایکس لقاح پیداکنه میشه دختر اگر اسپرم وای با تخمک لقاح کنه میشه پسر
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1397/10/20
چرا اینقدر رو قیافه های چشم رنگی مانور میدید؟ برترینهای خودباخته
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:15 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:16 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/10/21
برامنم دعاکنین.التماس دعا ازتمام قلبهای شکسته دارم که طعنه شنیدن.منم یه پسرسالم ازخدامیخوام.التماس دعا.امیددارم به لطف خدا
Iran, Islamic Republic of
15:24 - 1397/10/24
سلام منم ۳تادختر دارم آخری هم الان ۲ماهش از الان درگیرم که اگه بازم بخوام حامله بشم باید چیکار کنم خواستم برم دکتر ولی بعضی از حرفای شما منو هم دو دل کرد ولی برای باردار شدن هم میترسم به خدا نا شکری نمیکنم من دخترسومیمو بیشتر از اون دوتا دوست دارم ولی خب ۳تا دختر دارم دلم میخواد پسر هم داشته باشم
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1397/10/26
عزیزم تو برو یه دکتر خوب انتخاب کن اول و قبل از تغذیه چن تا ازمایشی که لازمه دکتر بهت میگه که اگه همه چی عادی باشه بهت مبگه چی کار کن با توکل بخدا به نتیجه میرسی
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1397/10/26
عزیزم تو برو یه دکتر خوب انتخاب کن اول و قبل از تغذیه چن تا ازمایشی که لازمه دکتر بهت میگه که اگه همه چی عادی باشه بهت مبگه چی کار کن با توکل بخدا به نتیجه میرسی
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1397/10/28
سلام من دوتا پسر دارم الان باردارم سه تا رو هم سقط کردم تورو خدا برام دعا کنید این دختر باشه از خدا یک دونه دختر سالم میخوام دیگه تموم تورو خدا برام دعا کنید من خودم خیلی تنهام خدا دختر بهم بده همدرد رازم
Iran, Islamic Republic of
21:22 - 1397/10/28
سلام من دوتا پسر دارم الان باردارم سه تا رو هم سقط کردم تورو خدا برام دعا کنید این دختر باشه از خدا یک دونه دختر سالم میخوام دیگه تموم تورو خدا برام دعا کنید من خودم خیلی تنهام خدا دختر بهم بده همدرد رازم
Iran, Islamic Republic of
14:20 - 1397/11/02
منم هم چها رتا دختر دارم زایمانم همش سزارین هست شوهرم پسر میخواد چکار کنم که پسر دار بشم
Iran, Islamic Republic of
12:55 - 1397/12/10
باسلام ب نظرمن شاید غذاتاثیرکمی داشته باشه ولی وقتی جنین ۳ماهشه فرشته ها ازخدا میپرسن خدایا دستورت چیه بچه دخترباشه یاپسر همه چی دست خودشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج