بنتلی فلایینگ اسپور زیر نقاب پورشه!
۴۱۰۴۹۰
۰۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹
۱۷۷۷
بنتلی فلایینگ اسپور از سال 2006 بر روی یک پلتفرم عرضه می‌شود و به همین دلیل بیش‌ازحد در بازار حضور دارد و البته بهینه‌سازی‌های کوچک سال 2014 را نمی‌توان یک به‌روزرسانی محسوب کرد؛ اما پیش از اینکه بنتلی بزرگ و جدید در سال 2018 وارد بازار شود نیاز است که آزمایش‌هایی روی آن صورت پذیرد.
وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: بنتلی فلایینگ اسپور از سال 2006 بر روی یک پلتفرم عرضه می‌شود و به همین دلیل بیش‌ازحد در بازار حضور دارد و البته بهینه‌سازی‌های کوچک سال 2014 را نمی‌توان یک به‌روزرسانی محسوب کرد؛ اما پیش از اینکه بنتلی بزرگ و جدید در سال 2018 وارد بازار شود نیاز است که آزمایش‌هایی روی آن صورت پذیرد.

 بنتلی فلایینگ اسپور زیر نقاب پورشه!

این فلایینگ اسپور mule در حال تست در جاده‌های انگلستان شکار عکاسان شده است اما جالب آنکه پوشش‌هایی از جنس پورشه پانامرا را بر تن دارد. از آنجایی که هر دو خودرو روی پلتفرم یکسان MSB-F سوار هستند پس دیدن پوشش بنتلی چندان شوکه کننده نیست.

 بنتلی فلایینگ اسپور زیر نقاب پورشه!

این خودرو بطور رسمی به عنوان یک مدل از بنتلی در انگلستان ثبت شده و گلگیرهای اندکی متورم‌تر و پیشرانه‌ای جدید را به لطف ثبت‌های جدید نشان می‌دهد.

 بنتلی فلایینگ اسپور زیر نقاب پورشه!

درحالی‌که پانامرا و فلایینگ اسپور پلتفرمی یکسان دارند انتظار می‌رود که طیف مشابهی از پیشرانه‌ها نیز را به اشتراک بگذارند. زیر کاپوت این نمونه‌ی ویژه همان پیشرانه‌ی 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربوی موجود در پانامرای جدید یافت می‌شود که قدرت 550 اسب بخاری دارد؛ اما انتظار نداشته باشید که بنتلی پیشرانه‌ی 12 سیلندر را کنار بگذارد. هنوز هم انتظار می‌رود که نسخه‌های سطح بالای فلایینگ اسپور از همان پیشرانه‌ی 6 لیتری موجود در شاسی‌بلند بنتایگا استفاده کنند.

بنتلی فلایینگ اسپور زیر نقاب پورشه!
Bentley Flying Spur W12 S

پروتوتایپ نهایی بنتلی شاید در سال 2017 از راه برسد و موعد عرضه‌ی نهایی آن اواخر سال 2018 خواهد بود. حرفی درباره‌ی بهای این خودرو به میان نیامده اما انتظار داریم که برچسب قیمتی بالای 200 هزار دلار را شاهد باشیم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج