کدامیک از افراد مشهور قبل از موفقیت، شکست خورده اند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
لایکو_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
لایکو_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۴۱۴۰۳۲
۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۵
۱۰۷۰۲
طرد شدن و شکست میتواند باعث پایمال شدن احساسات ما شود. اما برخی از موفق ترین افراد جهان عکس این موضوع را ثابت کردند.
وب‌سایت سخت افزار - سیمین نوربخش: طرد شدن و شکست میتواند باعث پایمال شدن احساسات ما شود. اما برخی از موفق ترین افراد جهان عکس این موضوع را ثابت کردند.
 
 کدامیک از افراد مشهور قبل از موفقیت، شکست خورده اند؟
 
برای این افراد شکست الهام بخش بوده و زمینه پشتکار و انعطاف پذیری که کلید رسیدن به موفقیت هستند، فراهم کرده است. در این مطلب لیستی از افراد موفق بی چون و چرای دنیای سینما، علم، سیاست و.. که شکست بزرگی قبل از رسیدن به شهرت و ثروت خود داشته اند، را با هم مرور خواهیم کرد.
 
جی.کی.رولینگ
 
 کدامیک از افراد مشهور قبل از موفقیت، شکست خورده اند؟

رولینگ یک مادر مجرد است. پیش از اینکه سری کتاب های هری پاتر او بیش از  میلیون نسخه فروخته شود، و قبل از بردن جوایز بی حد و حصر، قبل از ساخت اولین فیلم هری پاتر و دگرگونی زندگی رولینگ در یک آپارتمان بسیار کوچک، در بیکاری و بی پولی با دخترش زندگی میکرد و احساس بزرگترین شکست زندگی خود را داشت.
 
زمانیکه اون اولین نسخه خطی از کتاب "هری پاتر و سنگ جادو" آماده کرد، بارها و بارها توسط ناشران رد شد. اون نوشته ای را به دیوار آشپزخانه خود چسبانده بود: "تا زمانیکه تک تک ناشران من را رد نکنند تسلیم نمیشوم، اما اغلب میترسم که این اتفاق بیفتند." خانه چاپ و نشر بلومزبری در سال 1997 کتاب او را چاپ کرد و در حال حاضر رولینگ یکی از پردرآمدترین نویسندگان جهان است.
 


والت دیزنی
 
 کدامیک از افراد مشهور قبل از موفقیت، شکست خورده اند؟

والت دیزنی در سال 1919 از اولین شغل انیمیشن سازی خود در روزنامه کانزاس سیتی اخراج شد. ویرایشگر روزنامه دلیل اخراج را فقدان ابتکار و نداشتن ایده های خوب بیان کرد. این آخرین شکست دیزنی نبود. او پس از بدست آوردن استودیو انیمیشن سازی Laugh-O-Gram، ورشکست شد. درنهایت او تصمیم گرفت در هالیوود فعالیت کند. او و برادرش به کالیفرنیا رفتند و استودیو براداران دینزنی را راه اندازی کردند. در نهایت آنها میکی موس و دیزنی لند را ساختند و 22 جایزه اسکار بردند.
 


اپرا وینفری
 
 کدامیک از افراد مشهور قبل از موفقیت، شکست خورده اند؟

اپرا مجری معروف تلویزیون، از اولین شغل خود در تلویزیون بالتیمور بدلیل بیش از احساساتی بودن اخراج شد. تهیه کننده برنامه گفته بود که اپرا برای اخبار تلویزیون نامناسب است. او برای دلخوشی، به اپرا پیشنهاد نقشی در یک برنامه تلویزیونی را داد. برنامه "People Are Talking" با استقبال روبرو شد و اپرا به مدت هشت سال در آن برنامه باقی ماند. در نهایت او میزبان برنامه  "The Oprah Winfrey Show" شد. این برنامه 25 فصل پخش شد و در حال حاضر در حدود 3.2 میلیارد دلار سرمایه دارد و یکی از قدرتمندترین زنان جهان است.
 


استیون اسپیلبرگ

اون چندین بار توسط دانشکده هنرهای سینمایی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی رد شد. او کار خود را ادامه داد تا زمانیکه با ساخت اولین شاهکار خود "Jaws" در سال 1975 موفق به کسب سه جایزه اسکار، 4 امی شد. در مجموع 27 فیلم او بیش از 9 میلیارد دلار فروش داشته است.
 
 کدامیک از افراد مشهور قبل از موفقیت، شکست خورده اند؟
 


آر.اچ.میسی
 
 کدامیک از افراد مشهور قبل از موفقیت، شکست خورده اند؟

میسی سرمایه گذاری که در طول زندگی حرفه ای خود در اوایل کار، بارها شکست خورد. اما در سن 36 سالگی R.H. Macy & Co را راه اندازی کرد که بسیار رشد کرد و در حال خاضر یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای در جهان است.
 


سوئچیرو هوندا
 
 کدامیک از افراد مشهور قبل از موفقیت، شکست خورده اند؟

چشم اندازه منحصر به فرد هوندا باعث طرد وی از جامعه کسب و کار ژاپنی شد. هوندا یک نابغه مکانیک بود که ادیسون را میپرستید و بسیار هنجار شکن بود. اشتیاق وی برای فردگرایی برای کشور آمریکا بسیار مناسب تر بود. او خودش را در کسب و کار ژاپن که ارزش کار گروهی را بالاتر از هر چیزی میدانند، بیگانه میدانست. پس از آن، هوندا صنعت خودروسازی آمریکا را در دوره 1970 جسورانه به چالش کشید و انقلاب خوردوسازی را در ژاپن رهبری کرد.
 


هارلند دیوید سندرز
 
 کدامیک از افراد مشهور قبل از موفقیت، شکست خورده اند؟

سندرز، در اوایل سال 1920، لاستیک میفروخت و فروشنده برتر در کنتاکی بود اما به دلیل اخلاق بد اخراج شد. تایمز گزارش داده است: او قبل از بستن اولین رستوران خود و ورشکستگی در سن 65 سالگی، از بیش از 10ها شغل اخراج شده بود؛ دو شغل جداگانه در راه آهن بدلیل سرکشی و درگیری با همکارانش و از شغل وکالت پس از حمله به موکل خودش.
 
پس از ورشکستگی، سندرز در سراسر ایالت متحده به دنبال کسی برای فروش مرغ سرخ شده بود. در نهایت در سال 1964 در سن 74 سالگی، او سهم خود در شرکت به قیمت 2 میلیون دلار به سرمایه گذاران فروخت.
 


دیک چنی
 
 کدامیک از افراد مشهور قبل از موفقیت، شکست خورده اند؟

ریچارد بروس دیک چنی، معاون رییس جمهور آمریکا در زمان جورج دبلیو بوش بود. او پس از اینکه نتوانست فرهنگ و کلاس های خود را با هم تطابق دهد تحصیل در دانشگاه ییل را رها کرد و بعد از مدتی بازگشت. بوش به شوخی گفته بود: "همه ما میدانیم اگر شما از دانشگاه ییل فارغ تاتحصیل شوید میتوانید رئیس جمهور شوید. اما اگر آن را رها کنید، شما مجبورید معاون رئیس جمهور شوید."
 


ایزاک نیوتن
 
 کدامیک از افراد مشهور قبل از موفقیت، شکست خورده اند؟

مادر تیوتن او را از مدرسه بیرون آورد تا بتواند در مزرعه به خانواده خود کمک کند. این شکست بدی برای نیوتن بود. اما زمانیکه مادر درک کرد او قصد ندارد به زراعت ادامه دهد، اجازه داد تا نیوتن آموزش ابتدایی را تمام کند و در نهایت متقاعد شد که اجازه دهد در دانشگاه کبریج ثبت نام کند. نیوتن تا آنجایی ادامه داد که یکی از بزرگترین دانشمندان تاریخ شد و انقلابی در فیزیک و ریاضیات ایجاد کرد.
 


 توماس ادیسون
 
 کدامیک از افراد مشهور قبل از موفقیت، شکست خورده اند؟

در زمان مدرسه معلم به ادیسون گفته بود: آنقدر احمق است که نمیتواند چیزی یاد بگیرد. ادیسون در شیفت شب در دفتر شبکه خبری آسوشیتدپرس کار میکند، بنابراین وقت زیادی داشت تا مطالعه کند و بر روی اختراعاتش کار کند.
 
یک شب زمانیکه با باتری آزمایش انجام میداد، ادیسون کمی اسیدسولفوریک بر روی زمین ریخت؛ این اسید به طبقه زیرین و میز مدیر نیز رسید. صبح روز بعد او اخراج شد اما تصمیم گرفت که تمام وقت به دنبال اختراع باشد و اولین اختراع خود را دوسال بعد ثبت کرد. ادیسون بیش از 1000 اختراع دارد که بسیاری از آنها مانند گرامافون، لامپ و دوربین فیلمبرداری تغییرات بزرگی در دنیا ایجاد کردند.
برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر