تاتنهام 0-1 لورکوزن؛ بردی 6 امتیازی در ومبلی
۴۱۶۵۲۳
۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۳۲
۹۶۲
از هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان، تاتنهام در ورزشگاه ومبلی میزبان لورکوزن بود.
وبسایت نود: دو تیم در حالی به مصاف هم می رفتند که وضعیت این گروه بسیار پیچیده بود و هر ۴ تیم شانس صعود به مرحله بعدی را داشتند. بازی رفت این دو تیم در لورکوزن با تساوی ۰-۰ پایان یافته بود.

بازی در نیمه اول گلی در برنداشت اما دو تیم بازی محکم و باسرعت بالایی از خود نشان دادند. در مجموع لورکوزن در نیمه اول بهتر کار کرد و حملات این تیم بسیار جدی تر از تاتنهام بود. جدی ترین موقعیت نیمه اول در لحظات پایانی نیمه نصیب چیچاریتو شد اما ضربه او در حالی که می رفت درون دروازه لوریس قرار گیرد با برخورد به پای فرتونگن به کرنر رفت.

نیمه دوم با برتری تاتنهام آغاز شد و شوت اریکسن نزدیک بود دروازه لورکوزن را باز کند. در ادامه لورکوزن کم کم توانست همانند نیمه اول جریان بازی را در دست بگیرد تا اینکه سرانجام کوین کمپل موفق شد دروازه هوگو لوریس را باز کند. بعد از این گل بازی برای دقایقی آرام دنبال شد. ۱۰ دقیقه پایانی بازی فشار تاتنهام روی دروازه لورکوزن بیشتر شد و بهترین موقعیت این تیم روی ضربه آزاد اریک دایر بدست آمد که ضربه او با برگشت به تیرک افقی دروازه به زمین بازی برگشت. در نهایت این بازی با نتیجه ۱-۰ به اتمام رسید و بایر لورکوزن در پایان دور چهارم ۶ امتیازی شد و در مکان دوم جدول جای گرفت. تاتنهام هم ۵ امتیازی باقی ماند و به رده سوم سقوط کرد.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج