کسب و کار 10 فوتبالیست ثروتمند ایرانی
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 4
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۴۱۷۹۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۶:۵۲
۱۵۸۸۴۸
فوتبالیست ها را باید قشری دانست که اصطلاحا «پولدارند»؛ افرادی که سردمدار آنها را باید علی دایی دانست. فردی که در کنار موفقیت های بزرگ فوتبال، حالا یکی از مردان بزرگ بیزینس است. در زیر اشاره ای می کنیم به 10 فوتبالیست برتر ایران در حوزه کسب و کار.

برترین مجله اینترنتی ایران

کسب و کار: موضوع کسب و کار و فعالیت های اقتصادی، فرآیندی است که اصلا نیاز نیست یک فرد تخصصی در این حوزه داشته باشد یا به این فکر کندکه می تواند فرد توانمندی باشد یا خیر. در بازی اقتصاد و کسب و کار، پول و سرمایه حرف اول را می زند. به عبارتی پول و سرمایه که باشد، با کمی تکیه بر فکر و تجربه دیگران می توان فرد موفق بود.

فردی که اگر کمی هم شهرت پشت سر داشته باشد، مسیر موفقیت را با سرعتی ورای تصور خواهد پیمود. فوتبالیست ها اتفاقا از همین دست افراد موفق هستند. به طور عامیانه فوتبالیست ها را باید قشری دانست که اصطلاحا «پولدارند»؛ افرادی که از نگاه همگان غم آب و نان ندارند.

 اما این دلیل نمی شود آنها به قراردادهای چند صد میلیونی فوتبال بسنده کنند و به فکر این نباشند که رمایه های خود را – که اتفاقا کم هم نیست – در کارهای دیگر به کار نگیرند. این قشر که کم تعداد هم نیستند، از چند سال پیش و در پی بالا رفتن دستمزدبازیکنان فوتبال، یکی پس از دیگری پا در فضای کسب و کار گذاشتند.

افرادی که سردمدار آنها را باید علی دایی دانست. فردی که در کنار موفقیت های بزرگ فوتبال، حالا یکی از مردان بزرگ بیزینس است. در زیر اشاره ای می کنیم به 10 فوتبالیست برتر ایران در حوزه کسب و کار.

1- علی دایی، آقای پولدار فوتبال ایران

علی دایی آن روز که از اردبیل راه تهران را برای ادامه تحصیل در پیش گرفت، شاید فکر نمی کرد روزی آنقدر پولدار شود که مهمترین رکن زندگی در دنیای مدرن امروز، برایش در اولویت چندم قرار بگیرد. دایی را باید مرد شماره یک اقتصاد فوتبال و حتی ورزش ایران دانست. او که از کنار فوتبال به همه جا رسید و همه نیازهای مالی خود و اطرافیان نزدیکش را مرتفع کرد، این روزها علاوه بر عضویت در اتاق بازرگانی تهران، به عنوان یک تاجر جوان همچنان به دنبال ساخت یک شهرک توریستی در اطراف چالوس است.

نگاهی به کسب و کار 10 فوتبالیست ثروتمند ایرانی

 آقای گل فوتبال جهان علاوه بر مالکیت چندین فروشگاه و گالری کفش و لباس در مراکز خرید یوسف آباد، منیریه، میدان محسنی و میلاد نور، نمایندگی انحصاری محصولات آدیداس و نایک را هم در ایران دارد و در کنار اینها یک کمپانی تولید البسه ورزشی را هم از چند سال پیش با نام و برند خود ایجاد کرده و پوشاک ورزشی بسیاری از باشگاه ها را تولید می کند.

دایی البته در کنار تمام تلاش هایش در حوزه کسب و کار در تمام این سال ها هیچ گاه از فوتبال فاصله نگرفته و بعد از کنار گذاشته شدن از پرسپولیس، دو فصل است هدایت تیم فوتبال راه آهن را برعهده دارد. حرفه ای که دایی در آن هم مثل حوزه اقتصاد، تحصیل و بازی فوتبال موفق بوده و قراردادهای کلانی به واسطه جاذبه شخصی و جایگاهش منعقد می کند. ناگفته نماند در کنار همه اینها دایی دستی هم در کارهای خیر دارد.2- خداد اد عزیزی، مرد پرحاشیه اما موفق


چهره پر دردسر، جنجالی، پرحاشیه اما با نمک دهه 70 و 80 فوتبال ایران را هم باید یکی از مردان موفق در حوزه کسب و کار و فعالیت های اقتصادی دانست. او که به لطف درخشش در مسابقات مقدماتی جام جهانی 98 و ثبت حماسه ملبورن به اسطوره فراموش نشدنی ما ایرانی ها بدل شدت و بلافاصله راه فوتبال اروپا و کشور آلمان را در پیش گرفت، پس از پایان دوران حرفه ای فوتبال، اگرچه یکی از مربیان خاص و پرحاشیه اما کم اثر فوتبال کشور هم به شمار می رود، در طول همه این سال ها نشان داده است که شم اقتصادی خوبی دارد و بسیار با مهارت فکرش را در این مسیر به کار گرفته است. او ابتدای فعالیت اقتصادی خود را با سرمایه گذاری در حوزه پوشاک ورزشی آغاز کرد و همراه با مجید ساعدی فر کمپانی تولید پوشاک «مجید» را که معروفترین برند داخلی است، راه اندازی کرد.

نگاهی به کسب و کار 10 فوتبالیست ثروتمند ایرانی

خداداد اما خیلی زود به این نتیجه رسید که سرمایه گذاری در حوزه پوشاک وقت تلف کردن است و سرمایه اش را در بخش های دیگری به کار گرفت. از معاملات املاک تا ساختمان سازی و این اواخر هم واردات قطعات خودروهای خارجی. او البته این روزها بخشی از سرمایه خود را به دبی برده و یک شرکت تولید قطعات یدکی خودرو هم در کشور سنگاپور احداث کرده است.

 این شرکت به نظر می رسد درآمد بسیاری برای حماسه ساز ملبورن دارد و او را راضی نگه داشته است. خداداد اخیرا و بعد از یک دوره حضور در باشگاه ابومسلم به عنوان مدیر فنی، فعالیت خاصی در حوزه فوتبال ندارد.3- علی کریمی، شماره 8 پولدار


شماره هشت تاریخی فوتبال ایران، سال ها قبل پیش از آنکه ردای جادوگری بر تن کند، در کرج مسافرکشی می کرد. او یک پیکان گوجه ای داشت. دورانی که به عنوان یک پدیده در فتح تهران بازی می کرد. او وقتی که به پرسپولیس هم پیوست، قبل و بعد از تمرین با ماشین خود کار می کرد تا خرج خود را دربیاورد. از آن روز که فوتبال و زندگی روی خوشش را به علی کریمی نشان داد، توانست به اندوخته های مالی بسیار دست یابد.

نگاهی به کسب و کار 10 فوتبالیست ثروتمند ایرانی

حضور چند ساله در سطح اول فوتبال دنیا و مهمتر از آن، عقد قراردادهای میلیاردی با تیم های عربی حوزه خلیج فارس، رفته رفته از علی کریمی مردی پولدار و اقتصادی ساخت. او جدا از تمام موفقیت های ریز و درشتش در فوتبال و البته منهای تمام محبوبیتی که در این حوزه برای خود به دست آورد، در حوزه کسب و کار هم مردی است که توانایی زیادی دارد.

کریمی فعالیت خود را در فضای اقتصادی و کسب و کار از شراکت با حامد کاویانپور در بحث ساخت و ساز آغاز کرد ولی در ادامه به تیم دو نفره خداد و مجید ساعدی فر در شرکت پوشاک «مجید» پیوست و سرمایه گذاری در این حوزه را آغاز کرد و امروز هم به تنهایی ساخت و ساز ساختمان را در دستور کار دارد. کریمی اخیرا ویلایی در منطقه خوش آب و هوای لواسان ساخته که چند میلیارد هزینه روی دستش گذاشته است. کریمی هم مثل علی دایی، اهل بذل و بخشش بین فقرا و ایتام است.4- کریم باقری، علاقه مند به فرش و کامیون

کریم باقری هم از جمله تبریزی های محبوب فوتبال ایران، علی الخصوص باشگاه پرسپولیس است. کریم باقری از جمله آخرین نفرات نسل طلایی فوتبال ایران بود که اتفاقا در همان دوره ترانسفر دایی و خداداد، او نیز در سطح اول فوتبال آلمان و باشگاه آرمینیا بیلیفلد توپ می زد.

نگاهی به کسب و کار 10 فوتبالیست ثروتمند ایرانی

 «آقا کریم» هواداران پرسپولیس، برخلاف دایی و خداداد که بعد از پایان دوران حرفه ای فوتبالشان راه بازار کسب و کار را در پیش گرفتند، در همان دوران فوتبالی اش از آنجا که علاقه بسیاری به «ولوهای زردرنگ» سوئدی داشت، با کمک پدرش هر چه پول داشت در همین راه هزینه کرد و چند دستگاه از همین کامیون ها خرید. کریم باقری به همراه پدر همسرش هم یکی از تجار معروف فرش ایران و تبریز در دنیای فرش است.

تجارتی که به نظر سود بسیاری برای مرد کم حاشیه فوتبال ایران داشته و او به منابع مالی بسیاری از این راه رسیده است. باقری این روزها از دور و نزدیک با باشگاه پرسپولیس همکاری می کند.5- مهدی مهدوی کیا، ملاک بزرگ


مهدی مهدوی کیا از آن دست بازیکنانی است که به واسطه حضور قریب به یک دهه ای در فوتبال آلمان، سرمایه بسیاری کسب کرده است. او که به واسطه سال ها حضور در تیم فوتبال هامبورگ، امروز به یکی از اسطوره های این باشگاه متمول و بزرگ آلمانی بدل شده است، در فضای اقتصاد و کسب و کار علاقه زیادی به ملک دارد و تقریبا همه داشته های مالی اش را در مسیر خرید املاک، آن هم در آلمان و تهران به کار گرفته است.

نگاهی به کسب و کار 10 فوتبالیست ثروتمند ایرانی

 موشک سال های گذشته هامبورگ، اگرچه این روزها کم فروغ تر از همیشه از جمله کاپیتانان پرسپولیس به شمار می رود، اخیرا سرمایه گذاری در بخش صادرات و واردات را نیز آغاز کرده و حتی علاقه زیادی به زمین های کشاورزی پدرش در یکی از روستاهای اراک دارد.6- قلعه نویی، مرد شیک پسند فوتبال

نگاهی به کسب و کار 10 فوتبالیست ثروتمند ایرانی

ژنرال استقلالی ها آنقدر درگیر مربیگری در لیگ برتر است که کمتر فرصت رسیدن به امور دیگر را دارد. او که همیشه مدعی است بزرگترین قرارداد مالی تاریخ فوتبال ایران را به خاطر استقلال رد کرده، بیشترین درآمدش از محل مربیگری در لیگ برتر است. او که حالا به عنوان پرافتخارترین مربی فوتبال ایران سالانه مبالغ بسیاری از باشگاه های لیگ برتر می گیرد، در کنار فعالیت در حوزه فوتبال، بخشی از سرمایه بسیار زیاد خود را صرف خرید یک مبل فروشی در خیابان ولیعصر کرده است و البته بدش هم نمی آید در بازار ساخت و ساز سرمایه اش را به کار گیرد. در مورد ژنرال آبی ها شنیده می شود که او استخر و سونای پرطرفداری هم دارد.7- غلام پیروانی، کسب و کار با گاوداری


نگاهی به کسب و کار 10 فوتبالیست ثروتمند ایرانی

«شاغلام» برخلاف چهره و خلق و خوی سنتی اش، یکی از پولدارترین های فوتبالی به شمار می رود. ارث به جا مانده از خانواده پدری برای برادران پیروانی خوش یمن بود و در این بین فقط غلام بود که علاوه بر حضوری فعال در کار خرید و فروش زمین، شغل پدر را ادامه داد و گاوداری مدرنی را که یادگار پدرش بود، حفظ کرد و سرپا نگه داشت. البته به دلیل مشغله زیاد کاری، مدیریت این گاوداری را به عهده یکی از نزدیکانش گذاشته است و خود فقط گاهی به آنجا سر می زند تا خیالش از بابت تنها یادگار پدرش، راحت باشد.8- فرهاد مجیدی، سرمایه دار آبی ها


نگاهی به کسب و کار 10 فوتبالیست ثروتمند ایرانی

کاپیتان تازه به استقلال برگشته آبی ها هم که می توان نقش علی کریمی را در پرسپولیس، در استقلال به او داد، به واسطه سال ها حضور در فوتبال کشورهای حوزه خلیج فارس، سرمایه بسیاری جمع کرده و خود را از جمله مردان موفق اقتصادی فوتبال ایران می داند. مجیدی تقریبا همه داشته های مالی خود را در بخش ساختمان های دبی سرمایه گذاری کرده و یکی از مالکان بزرگ ساختمانی در این شهر تفریحی، اقتصادی است.9- جواد نکونام، مردی در بازار عطر


نگاهی به کسب و کار 10 فوتبالیست ثروتمند ایرانی

کاپیتان تیم ملی فوتبال و البته تیم استقلال، یکی از خوش پوش ترین چهره های فوتبالی است و شاید به همین دلیل است که به بازار عطر و ادکلن توجه زیادی دارد و حالا در واردات عطرهای خارجی یکی از فعالترین ها به شمار می آید. البته نکونام در کنار این تجارت شیک و البته پول ساز، با تنی چند از دوستان خودش تولیدی پوشاک و لوازم ورزشی هم تاسیس کرده است. نکونام از آخرین قرارداد خود با باشگاه اوساسونا، مبلغ زیادی دریافت کرد که در کنار آن علی فتح الله زاده هم مبلغ زیادی برای حضور او در استقلال هزینه کرد.10- حامد کاویانپور، نمایشگاه دار اتومبیل


حامد کاویانپور؛ شاید جمع دارایی هایش یک چندم علی دایی و دیگران نباشد ولی این هافبک سابق ملی پوش تیم پرسپولیس، یک مدرسه فوتبال تاسیس کرده که همه امکانات و سهام آن متعلق به خودش است.

نگاهی به کسب و کار 10 فوتبالیست ثروتمند ایرانی

 او در کنار آموزش فوتبال به نونهالان علاقه مند، علاقه بسیاری هم به بازار اتومبیل و علی الخصوص خودروهای گرانقیمت خارجی دارد. کاویانپور یک نمایشگاه بزرگ اتومبیل دارد که معمولا بازیکنانی نظیر علی کریمی و دیگران، ماشین های گرانقیمت خود را معمولا از طریق این بازیکن سابق پرسپولیس خریداری می کنند.
انتشار یافته: 48
در انتظار بررسی:3
Iran, Islamic Republic of
18:33 - 1391/11/08
این مطلبتون تکراریه...جمع کنین سایت مزخرفتونو انقدر بع شعور مخاطب توهین نکنین

http://www.bartarinha.ir/fa/news/26813/%D8%A7%D8%B2-%D9%82%D9%84%D8%B9%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D9%84-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%AA%D8%A7-%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF%DB%8C-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A8%DB%8C
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
تازه واردهايي كه اين مطلب رو نخونديد و بهش منفي داديد. خب راست ميگه تكراريه. مجله خجالت
Iran, Islamic Republic of
19:46 - 1391/11/08
faghat dash farhad majidi
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
فقط سرور هرچی فوتبالیسته نکونام
Iran, Islamic Republic of
23:37 - 1391/11/08
نوش جون شون
زرنگ بودن پول روی پول گذاشتن
Iran, Islamic Republic of
08:43 - 1391/11/09
مجله اين مطلبت كه تكراريه؛ تقريبا 6ماه پيش ايم مطلب رو زده بودي.
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1391/11/10
هاغمبورگ نه هامبورگ.
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سپاس
اصلاح شد
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1391/11/10
دو تا غلط املایی داشتی: هامبورگ نه هاغمبورگ - اقتصادی نه اغقتصادی
پاسخ ها
مدیر پایگاه با سپاس
اصلاح شد
دانیال خادمی پور
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۵
سلام رفیق انه حق من وتوروخوردن نه زرنگ بودنشون 0901648
Iran, Islamic Republic of
15:20 - 1391/11/10
من قبلا نخونده بودم
ای ول علی کریمی
بقیه رو نمیدونم ولی علی کریمی نوش جونش
Iran, Islamic Republic of
22:07 - 1391/11/10
بعضی از دوستان چرا اینقدر توهین می کنن!؟ خوب یک کلام بفرمائین مطالب تکراریه
Iran, Islamic Republic of
02:34 - 1391/11/11
حیفه پولی که اینا میگیرن.حیف نون.
متاسفم که کشته مرده هم دارن اینا
Iran, Islamic Republic of
03:25 - 1391/11/11
باور کنید تو این مطلب شونصدتا غلط املایی بود!
ای بابا پس کجان این ویراستارا؟
تازه تکراری هم بودD:
Iran, Islamic Republic of
17:48 - 1391/11/11
اه اه بعضي ها انگار نيش زدن طبيعتشونه باشه تكراري مگه داري بهش حقوق ميدي واسه من كه تكراري نبود البته دنباله اين مزخرفاتم نمي رم مهم اينه كه اونا هم از همون جنس كفني كه من مي پوشم دنيا رو ترك مي كنند بيخيالش لابد لياقتشو داشتن.
Iran, Islamic Republic of
00:31 - 1391/11/14
ای بابا اینا پول نداشته باشن کی داشته باشه ....
میدون دنبال یک توپ حرص و جوشش رو ملت بدبخت میزنه....
پوله یا مفتم میگیرن.....
Iran, Islamic Republic of
15:46 - 1391/11/16
عجب !خوب پولی داره?! خوب!
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1391/12/21
کاش بابای منم فوتبالیست بود
Iran, Islamic Republic of
17:02 - 1392/08/28
ایناپول بیت المال رو نگیرن بابای من وشما بگیره
United States
13:06 - 1392/10/09
اون هایی که میان چرت و پرت میگن میان میگن تکراری.... خوب نخونید ..... تا آخرش می خونید بعد می گید تکراری؟ سپاس
Iran, Islamic Republic of
02:24 - 1392/10/25
یه پیمانکار جاده سازی 10 برابر اینا درآمد داره.... ولی خب اینا شناخته شده ترن
Iran, Islamic Republic of
14:27 - 1393/08/27
آن وقت که زحمت می کشیدن ماچیزی نمی گفتیم حالا که به یه نون و نوایی رسیدن اینجوری می کنید ؟ واقعا این انصافه؟
پاسخ ها
بب
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۲۴
با پول بیت المال اره -هزاران خانواده فقیر وجود داره که به نون شب محتاجند -
Iran, Islamic Republic of
22:23 - 1393/09/23
از هیچ کدومشون خوشم نمیاد ااااااااا
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1394/01/21
هیچ کدومشون لیاقت یک هزارتومنی از این پولها را ندارن
Iran, Islamic Republic of
09:04 - 1394/04/19
علی دایی حرف نداره خیلی به فقیرا کمک میکنه عاشقشم
Iran, Islamic Republic of
09:05 - 1394/04/19
علی دایی حرف نداره خیلی به فقیرا کمک میکنه عاشقشم
Iran, Islamic Republic of
20:02 - 1394/08/27
بی ارزشترین و بی خاصیت ترین آدمهای روی زمین فوتبالیستها هستند.خدا لعنتشون کنه.
پاسخ ها
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۱/۱۱
حالت خوبه واقا؟؟علی دایی بی ارزش هست بعدشم همشون به پول درست حسابی دادن نیازمندان میفهمی
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1394/09/17
دوستان به نظرمن پولی که اروپاییان میگیرن مثه رونالدو مسی و ..... واقعا پول زحمت کشیشونه چون خوب بازی میکنن اما فوتبالیست هایه ما که استوپ معمولی بلد نیستن چی من خودم هیلی فوتبالم خوبه اما چون پارتی ندارم به هیچ جا نرسیدم
Iran, Islamic Republic of
00:13 - 1395/03/03
شغلم فروشندگی در بازار استارا هستم خونه ام اجاره است خانمم برای بار اول سه قلو فارق شد سه تا پسر یکی از انها راه نمیره 5ساله ان من از خرج بچه ام دیگه به اخر خط رسیدم ماهی 2ملیون فقط خرج دکتر محمد مرتضی یکی از بچه هاست دیگه به اخر خط رسیدم چیکار کنم فوتبالیست های خیر از شما درخواست کمک دارم
Iran, Islamic Republic of
18:02 - 1395/03/07
نوش جونشون پول هنرشونومیگیرن.
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1395/04/06
خوش به حالشون کیفش رو ببرند
Iran, Islamic Republic of
16:34 - 1395/05/14
بابا فوتبالو بدن بخش خصوصی
اینا پدر بیت المال رو در آوردن...
Iran, Islamic Republic of
13:27 - 1395/08/10
زحمت کشیدن الان هم حالشو میبرن مثلا علی دایی اقای گل جهان است حتی گل های ملیش از مارا دونا زیدان و.....هم بیشتر است نوش جونشان
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1395/09/01
بنام خدا--اقای مهدوی کیاراازسال67الی70زمانی دانش اموز مدرسه راهنمایی پاسداران اسلام بودندمیشناسم وبقیه فوتبالیستهارا نمیشناسم واین ثروت بخاطر تلاش شبانه روزی ودوری ازخانواده واردوهای شبانه روزی وافتخاراتی را برای ایران اوردند بدست اوردندوحقشان است ونوش جانشان000مدیربازنشسته
Iran, Islamic Republic of
19:13 - 1395/09/12
دست جادوگر.
اوه آوه آوه آوه دست جادوگر نمنه
معرفی شدم به اقای خداداد نمیدونم خصوصی اگه خصوصی
به مملکت ربطی که نداره
نمی دونم
اگه اون ۷۰۰ میلیون جایزه یا جایزه هوم کر بدهید این مطلب رابگوییم. مرد هستید یا مردین به قول معروف
اون تماشگر وگل معرفت به استرالیا ودست چپت بالا وخوشاحالی وبغل هم گرفتن وتشبیه من میشود مجسمه آزادی در آمریکا
از طوطی ات چه خبر. اگر خوب بود اون جایزه برای من انشالله.متشکرم.
Iran, Islamic Republic of
19:14 - 1395/09/12
دست جادوگر.
اوه آوه آوه آوه دست جادوگر نمنه
معرفی شدم به اقای خداداد نمیدونم خصوصی اگه خصوصی
به مملکت ربطی که نداره
نمی دونم
اگه اون ۷۰۰ میلیون جایزه یا جایزه هوم کر بدهید این مطلب رابگوییم. مرد هستید یا مردین به قول معروف
اون تماشگر وگل معرفت به استرالیا ودست چپت بالا وخوشاحالی وبغل هم گرفتن وتشبیه من میشود مجسمه آزادی در آمریکا
از طوطی ات چه خبر. اگر خوب بود اون جایزه برای من انشالله.متشکرم.
Iran, Islamic Republic of
02:58 - 1396/04/28
فقط دایی خیلی زحمت کشیده کل ایران و اسیا را خوشحال کرده هر کشوری میری یکلام بگو علی دایی
Iran, Islamic Republic of
01:43 - 1396/10/23
من تازه فهمیدم نباید بیخود بکسی بگیم خدا لعنتشون کنه!میگن خیییلی گناه واگه طرف بخواد شکایت کنه جریمش سنگینه خیلی چیزا!!تحقیق کنید لطفا^بما چه ک پولدارن هرکه خدا ب اندازه لیاقتشون میده!حتما ما لیاقت نداریم
France
01:27 - 1396/11/13
سلام توروخدا ب مایم یک ادم باخدا کمک کنه التماس میکنم کمکمون کنید هیچ نداریم بخوریم هیچ درامدیم نداریم .شماره تماس 09902296426
United States
16:15 - 1396/11/26
سلام توروخدا ی با خدا ب ما کمک کنه داریم از گرسنگی میمیریم الن چندروزه چیزی نخوردیم داریم از حال میریم توروقران یکی کمکمون کنه التماس میکنم شمارو ب خدا کمکمون کنید .09902296426
United States
16:37 - 1396/11/26
سلام تورو خدا ی با خدا ب ما کمک کنه داریم ار گرسنگی میمیریم الان چندروزه چیزی نخوردیم توروخدا کمکمون کنید.09902296426
France
01:03 - 1396/12/23
سلام توروخدا یکی ب ما کمک کنه هیچی نداریم بخوریم الان چندروزه تو خونمون چیزی نداریم بخوریم داریم از گرسنگی میمیریم 4تا خواهریگ با ی پدرومادر پیری ک هیچ توان کاری ندارن توروخدا ی با خدا کمکمون کنه کرایه نشینم هستیم کرایه خونمون رسیده اگه نیدم صاحب خونع بیرونمون میکنه التماس میکنم کمکمون کنید لباسای تنمون پاره پوره هستن وقتی بیرون میریم بقیه مسخرمون میکنن توروخدا جان بپه هاتون کمکمون کنید حداقل عیدی لباس نوه و خورد خوراک بگیریم تو خونمون خیلی وضمون بده کمکمون کنید .شماره تماس 09902296426
Iran, Islamic Republic of
11:58 - 1397/05/22
منم میگم علی دایی ایشان اقاست واقعا خیر خواهه مردم دوسته
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1397/06/24
همه پرسپولیسی ها دمتون گرم بخصوص علی کریمی که عاشقشم
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1397/09/11
سلام خوش به حالشون که پولدارن ماکه فقیریم کاش اینافوتبالیستهابخصوص علی دایی یه نگاهی به مامینداخت خیلی وضعمون خرابه خداخیرش بده هرکی یه کمکی به مابکنه من دوماه درگیربیماریه پدرم هستم اخه تومورمغزی داره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیان طب - فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
اورانوس_فوتر2
ترجمه زندگی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیان طب - فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
شفا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
تنورستان_فوتر