بنتلی کانتیننتال های جدید رویت شدند
۴۲۳۵۰۴
۲۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
۱۸۱۸
خودروهای کانتیننتال کمپانی بنتلی در سال 2017 وارد سومین نسل خود خواهند شد. وب سایت Car Magazine تصاویری به دست آورده که نمایی بهتر از این ماشین و برادر دوقلوی آن یعنی کانتیننتال GTC نشان می دهند.
مجله سخت افزار - محمد یوسفی زاده:  خودروهای کانتیننتال کمپانی بنتلی در سال 2017 وارد سومین نسل خود خواهند شد. در ماه های گذشته تصاویری از نمونه های اولیه این ماشین در سوئد ثبت شده بود که البته بدنه دستگاه کاملا به وسیله کاورهای امنیتی پوشانده شده بودند تا جزئیات طراحی آن مشخص نشوند. با این حال وب سایت Car Magazine تصاویری به دست آورده که نمایی بهتر از این ماشین و برادر دوقلوی آن یعنی کانتیننتال GTC نشان می دهند.
 
 بنتلی کانتیننتال GT و GTC جدید با ظاهری متفاوت رویت شدند

به گفته Car Magazine ظاهرا در این مدل از بدنه ای پلاستیکی بر روی بدنه اصلی دستگاه استفاده شده تا باز هم مانع از نمایش تمامی جزئیات خودرو شود، با این حال می توان به موارد خوبی در رابطه با کانتیننتال های 2017 دست یافت. بر اساس گزارشات، از نظر ظاهری بنتلی جدید و مدل GTC هر دو کمی عریض تر از نسل قبلی به نظر می رسند و تا حدودی شباهت هایی به مدل مولزان نیز دارند. 
 
 بنتلی کانتیننتال GT و GTC جدید با ظاهری متفاوت رویت شدند
 
بنتلی ساختار خودروهای جدید خود را با همکاری پورشه طراحی کرده است و در واقع شاهد ترکیبی از مدل های پانامرا 2016 و کاین 2017 در کانتیننتال هستیم. همچنین در کنار موتور 4 سیلندر V8 در مدل پایه و موتور W12 در قدرتمندترین مدل، احتمالا از یک سیستم کمکی به صورت هیبریدی هم استفاده خواهد شد. Car Magazine در این زمینه احتمال استفاده از موتور 2.9 لیتری V6 پورشه پانامرا را نیز رد نمی کند. هنوز جزئیات بیشتری درباره مشخصات فنی، قیمت و زمان عرضه رسمی Continental GT و GTC منتشر نشده است.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج