تکذیب مذاکره با کشورهای اروپایی برای لغو رواید
۴۲۷۱۰۳
۳۰ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۹
۲۴۸۹ 
سخنگوی وزارت امور خارجه خبر مجعول منتشره در برخی رسانه‌ها به نقل از منبعی موهوم و ناشناخته در وزارت امور خارجه مبنی بر مذاکره با تعدادی از کشورها از جمله چند کشور اروپایی به منظور لغو روادید را فاقد اعتبار خواند.
خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت امور خارجه خبر مجعول منتشره در برخی رسانه‌ها به نقل از منبعی موهوم و ناشناخته در وزارت امور خارجه مبنی بر مذاکره با تعدادی از کشورها از جمله چند کشور اروپایی به منظور لغو روادید را فاقد اعتبار خواند.

بهرام قاسمی اظهار کرد: وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به ویژه در سال‌های اخیر همواره افزایش منزلت و اعتبار گذرنامه ایرانی را به عنوان یکی از برنامه‌های اصلی خود در دستور کار داشته و دارد و در زمینه ایجاد تسهیلات هر چه بیشتر کنسولی برای همه شهروندان ایرانی به خصوص در زمینه لغو روادید با تعداد بیشتری از کشورها، رایزنی‌هایی را  با بسیاری از دولت‌ها به عمل آورده است و بدون شک اینگونه تلاش‌های دوجانبه را به عنوان یکی از وظایف اصلی و دائمی خود دنبال خواهد کرد.

 وی تاکید کرد: بسیاری از کشورها نیز پیشنهادها و درخواست‌های مشابهی از جمهوری اسلامی ایران داشته اند که در صورت حصول هر گونه تفاهم جدید در خصوص تسهیلات بیشتر کنسولی با هر کشوری، مراتب از کانال‌های رسمی وزارت امور خارجه به آگاهی خواهد رسید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج