پزشکیان: در مشهد، مطهری را در به در می کنند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
سفیر بار ساقدوش_1
لاله زار مال_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
کلاسینو_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نداف کرمانی 2
ریزخور_2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۴۳۲۴۹۴
۱۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۱
۲۴۱۲
نایب رئیس اول مجلس گفت: مشکل اساسی جامعه ما عدم پایبندی به قانون در بین همه اقشار است و برای رفع این مساله باید قانون و عدالت را اجرا کرد
خبرگزاری ایرنا: نایب رئیس اول مجلس گفت: مشکل اساسی جامعه ما عدم پایبندی به قانون در بین همه اقشار است و برای رفع این مساله باید قانون و عدالت را اجرا کرد

مسعود پزشکیان عصر سه شنبه در نشستی از سوی حزب اعتماد ملی خراسان رضوی در مشهد افزود: هدف از ارسال رسولان و پیامبران هم اجرای عدالت و انصاف در جامعه بوده و انتظار ما برای ظهور امام زمان(عج) هم انتظار برآورده شدن عدالت است زیرا عدالت گمشده همه پیامبران الهی است.

وی به سفارشات حضرت امیرالمومنین(ع) در نهج البلاغه مبنی بر رعایت انصاف و نیز سخنان امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی رهبری در باب ضرورت رعایت قانون اشاره و بیان کرد: اگر انتقاد و اعتراض را برنتابیم آیا مملکت درست می شود. اگر کسی که رئیس یک قوه است، تخلف قانونی کند و بعد ما از کنارش بگذریم آن وقت در این جامعه چه اتفاقی باید بیافتد؟

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یک بار در صدا و سیما گفتم بدی دولت نهم و دهم این است که به قانون عمل نمی کند و مجری از من خواست که خوبی آن دولت را هم بگویم که گفتم اگر کسی به قانون عمل نکند کار خوب هم بکند خلاف کرده چون بی نظمی و هرج و مرج ایجاد می کند.

وی گفت: دولت پیشین آشکارا خلاف قانون عمل و راحت هم حکومت می کرد و همه گرفتاری هایی که با آن مواجهیم مشکلات عدم اجرای قانونی بوده که از کنارش راحت گذشته ایم.

پزشکیان افزود: رئیس قوه مقننه در یک دوره ای می گفت دولت بر اساس گزارش دیوان محاسبات 50 تا 60 درصد انحراف قانونی دارد و رئیس دولت وقت هم می گفت ما سر سوزنی انحراف قانونی نداریم، یکی از این دو حرف درست نیست و هر کدام از این دو رئیس اگر راست نگویند دیگر نباید آنجا بنشینند.

وی ادامه داد: با خلاف قانون برخورد نشد و آنچه نباید بشود شد، در حالی که آنچه نباید اتفاق افتد این است که قانون را نپذیریم و بر اساس گفته های امام خمینی(ره) و رهبری فرزانه انقلاب باید پایبند به قانون بود.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس دولت وقت خیلی راحت آمد گفت که قانون برنامه توسعه را قبول ندارد و هیچکس هم نگفت که چطور قانون برنامه ای را که مجلس تصویب و شورای نگهبان تایید و رهبری بر اجرای آن تاکید کرده است، قبول نداری.

وی افزود: هیچ چیز بالاتر از مصلحت قانون نیست اما حتی خود مجلس هم بارها قانونی وضع کرده و به آن پایبند نبوده است و از این گناه بالاتر گناهی وجود ندارد.

پزشکیان ادامه داد: در همین مشهد چند روز پیش آقای علی مطهری نایب رئیس مجلس می خواسته صحبت بکند اما جلویش را گرفته اند در حالی که 1300 سال پیش امام رضا(ع) که اینجا مدفون است با هر مسیحی و یا حتی ضدخدا و معاندی به راحتی جلسه می گذاشت و بحث و گفت و گو می کرد و آنها تیز بی باکانه و بی ترس حرفشان را می زدند و پاسخشان را می گرفتند و بعد کار خود را می کردند چون حضرت رضا(ع) اهل بحث و گفت و گو و جدال احسن بود.

وی گفت: در شهر امام رضا(ع) نایب رئیس مجلس را در به در، از این خانه به آن خانه هل می دهند که نگذارند حرف بزند. حتی اگر حرف بی ربط می زند تو که منطق داری برو جوابش را بده از چه می ترسی؟ اگر ریگی به کفشت نیست از چه می ترسی؟ این شهر، شهر امام رضا(ع) و شهر آزادی است؛ شهری است که امامش نشان داده چگونه باید با مخالف برخورد کرد.

این نماینده مجلس افزود: هیچ باور و اعتقادی با زور و این گونه کارها نمی تواند رونق گیرد.این توهین به امام رضا(ع) نیست که در شهری که باید رفتار و فرهنگ آن امام همام در جامعه اش شکل بگیرد کاری کنیم که آقای مطهری نتواند حرف بزند به رغم اینکه از لحاظ قانونی حق داشته و بعد به راحتی یکی تصمیم می گیرد و نمی گذارد که حرف بزند و حتی نمی گذارد که غذا بخورد. آیا این رفتار اسلامی و دینی است و با این رفتار می شود مردم را جذب کرد؟

وی ادامه داد: برتری باور و اعتقاد دینی با منطق است نه با زور. امام رضا(ع) منطق و دلیل داشت و با هر کسی که می آمد بحث و گفت و گو می کرد و حاکم دلیل و برهان می شد نه زور. کسانی که منطق را به کنار می گذارند و خلاف قانون عمل می کنند بازنده اند.

پزشکیان گفت: این به نفع نظام ما نیست نه تنها آقای مطهری بلکه باید جوی وجود داشته باشد که مثل دوران امام رضا(ع) مسیحی و یهودی و بی خدا هم بتوانند حرفشان را بزنند و جوابشان را بگیرند. از چه می ترسید؟ مگر این که منطق نداشته باشید.

وی افزود: پیرامون موضوع صادقی نماینده مجلس هم خیلی راحت می شد در چارچوب قانون مساله را فیصله داد. اگر هر چه قانون می گوید سر خم کنیم و قوه قضائیه هم مجری قانون است و باید قانون را قضاوت و اجرا کند.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر اساس چارچوبهای قانونی هیات رئیسه مجلس مسئول رسیدگی به رفتار نمایندگان است و قوه قضائیه باید به ما اعلام کند و هیات و کمیسیونی که در مجلس برای این کار وجود دارد اعلام کند که رفتار نماینده در چارچوب و محدوده وظایف نمایندگی بوده یا نبوده است سپس قوه قضائیه محترمانه به وظیفه خود عمل کند.

وی گفت: لزومی ندارد برای چنین کارهایی شبانه به در خانه نماینده مجلس مامور بفرستند و بهانه به دست ضدانقلاب بدهند که اختلاف در مملکت راه بیاندازند.
برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
05:42 - 1395/09/10
آفرین که از زبان ما سخن می گویید، ولی کو گوش شنوا
Iran, Islamic Republic of
08:05 - 1395/09/10
احسنت ازخداوند میخواهم بحق امام رضا(ع)به همه ما سعه رصدوتحمل شنیدن حرف مخالف عنایت کند .وچون امان راستین مان بامنطق به گفتگو بادیگراندیشان برخورد کنیم. تا با تمیز سره از نا سره عدالت بر جامعه حکم فرما شود. و زمینه ظهور حضرت مهدی(عج)فراهم شود.انشاالله
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1395/09/10
درود خدا بر مرد علم و عمل راستین ،دکتر پزشکیان
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1395/09/10
بعضی نماینده هابایدخودشونو به روانپزشک نشون بدن.
Iran, Islamic Republic of
22:49 - 1395/09/10
به قول حافظ:جویبار ملک را اب روان شمشیر توست. تو درخت عدل بنشان بیخ بد خواهان بکن
Iran, Islamic Republic of
00:12 - 1395/09/11
احسنت ب اقای پزشکیان که حرف حق را زدمن تمام سخنرانی های این مرد شجاع وانسان دلسوز ووطن پرست را دنبال میکنم جددا راست میفرمایند ...
Iran, Islamic Republic of
07:14 - 1395/09/11
خیلی واضحه که حرفهای آقایان پزشکیان و مطهری به عدالت نزدیکره و یقینا به تقوا. (اعدلو هو اقرب لتقوا).
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
شیرآلات زمانی_1
خرید باکس 1
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
شیرآلات زمانی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
عارفی_3
سوییچ ایران_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
عارفی_2
سوییچ ایران_2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی